اکثر ما بازی 41148 را به عنوان یک محصول ایرانی موفق و با کیفیت می‌شناسیم؛ بازی خوش ساختی که در سبک ماجراجویی توانست به موفقیت‌های زیادی نه تنها در بازار ایران بلکه در بازار های جهانی از جمله گوگل پلی کسب کند.

41148 که ابتدا برای پلتفرم اندروید و در مارکت کافه بازار معرفی گردید و پس از استقبال خوبی که تجربه کرد، راهی مارکت ها و پلتفرم های متعدد دیگری همچون ویندوز، iOS گشت.

در این مقاله قصد داریم پیرامون ساخته جدید مهدی فنایی، خالق اثر به یادماندنی 41148 صحبت کنیم؛ این بازی که 1:011 نام دارد اگر چه هنوز اطلاعات دقیقی از آن منتشر نشده اما طرفداران و علاقه مندان زیادی را درگیر خود کرده است.

بازی 1:011

بازی 1:011 روایتگر داستان دختری است که از افراط‌گرایی‌های مردم شهر خود خسته شده و قصد دارد به سمت سرزمینی حرکت کند که مردم های آزادتری در آن زندگی می‌کنند و در راه یافتن و رسیدن به آن سرزمین با چالش‌ها و خطرات گوناگونی رو به رو خواهد بود.

گرافیک بازی هم در حال و هوای بازی 41148 به سر می برد و اما دست خوش تغییرات مثبتی در قسمت نورپردازی و توجه به جزئیات شده.

اگر بخواهیم راجع به سبک بازی صحبت کنیم، با توجه به صحبت های سازنده شاهد یک بازی اکشن ادونچر هستیم یا به زبان ساده تر بازی ماجراجویی که فضای اکشن بیشتری را در خود جای داده است.

بازی جدید مهدی فنایی

1:011 قرار است در اواخر سال 2018 (پاییز 97) برای پلتفرم اندروید منتشر شود و سپس برای ورود به بازار بازی های iOS و ویندوز مراحل بعدی خود را طی کند.

همچنین این بازی همچون سری بازی 41148 قرار است به صورت اپیزودی منتشر گردد و انتظار می‌رود شاهد یک بازی موفق جدید از مهدی فنایی عزیز، بازی ساز خوب کشورمان باشیم.

بروزرسانی 12 دی‌ماه:

زمان انتشار رسمی بازی 1:011 از زبان مهدی فنایی (سازنده بازی)

بازی 1:011 که به واسطه موفقیت سری بازی 41148 بشدت مورد توجه قرار گرفت پیش از این قرار بود در پاییز 97 برای اندروید منتشر شود که به دلایل نا معلومی با تاخیر 15 ماهه بلاخره در تاریخ 21 اسفند ماه در کافه بازار و برای سیستم عامل محبوب اندروید منتشر می‌شود و به تدریج نسخه مخصوص کامپیوترهای خانگی و نسخه انگلیسی آن نیز منتشر می شود.

فنایی برای تخمین تعداد علاقه‌مندان به این بازی از تاریخ 11 دی ماه، بازی را از طریق کافه بازار به صورت پیش سفارش قرار داده است.

نکته قابل توجه در رابطه با این نسخه این است که همچنان محتوای قابل بازی ندارد و باید برای تجربه آن باید تا تاریخ انتشار بازی منتظر بمانید.

بازی معمایی 1011 برای اندروید

همچنین انتظار می‌رود از اواخر بهمن ماه امکان پیش خرید نسخه کامل بازی همراه با تخفیف ویژه برای علاقه‌مندان به بازی‌های معمایی امکان پذیر باشد.

بازی 1:011 برای اندروید از طریق کافه‌بازار و مایکت منتشر شد!