استودیو بازی‎سازی ارکا گیمز بازی به اسم نبردستان: تیراندازی آنلاین منتشر کرده است تا طرفداران سبک بازی‎های تیر‎اندازی یک محصول وطنی خوش ساخت را تجربه کنند.

این بازی کاملا آنلاین است و می‎توانید با انجام آن به همراه دوستانتان تا ساعت‎ها سرگرم شوید. در این بازی می‎توانید سرباز محبوب خود را بسازید و با کمک سلاح‎های گوناگون به جنگ دشمن بروید.

یکی از ویژگی‎های بازی امکان تشکیل تیمی از دوستانتان است که به کمک آن می‎توانید دشمنان را به هلاکت برسانید!

این بازی آنلاین به کاربران اجازه می‎دهد در قالب تیم‎های 4 نفره با یکدیگر رقابت کنند و مهارت‎های خود در تیراندازی را به رخ سایری بکشند.

بازی اندرویدی نبردستان

کافی است سلاح خود را مسلح کنید و به جنگ دشمنان واقعی بروید و به آن‎ها مهارتی در سطح بهترین تیراندازها را نشان دهید!

یکی از نکاتی که ارکا گیمز سعی کرده است رعایت کند طراحی یک گیم‎پلی ساده و جذاب است که نظر کاربران خود را خیلی راحت جلب می‎کند. کاربر به راحتی و سریعا نحوه انجام بازی را یاد می‎گیرد و با آن ارتباط برقرار می‎کند.

البته باید مسیر طولانی را طی کنید تا یک تیرانداز حرفه‎ای شوید و فنون مختلف این هنر را یاد بگیرید. حریف‎ها به یکدیگر رحم ندارند و از کوچکترین غفلت طرف مقابل استفاده می‎کنند.

از ویژگی‎های دیگر بازی کالکشن متنوع سلاح است که 20 اسلحه مختلف را در خود جا داده است. کاربر می‎تواند با انتخاب سلاح مورد نظر خود به جنگ دشمنان برود و سلاح‎هایی مانند مسلسل، شات گان، نارنجک و اسنایپر به همراه اسلحه‎های دیگر طراحی گرافیکی بالایی دارند.

با پیشرفت در بازی امکان ارتقاء هر سلاح وجود دارد و می‎توانید با کمک یک اسنایپر مانند یک تک تیرانداز حرفه‎ای سر دشمن را هدف بگیرید و او را هد شات کنید!

بازی موبایلی نبردستان

ارکا گیمز در طراحی شخصیت‎های بازی نبردستان: تیراندازی آنلاین سلیقه بالایی خرج کرده است و کاربر می‎تواند براساس سلیقه خود هر شخصیتی که دوست دارند انتخاب کند. او می‎تواند سرباز را به شکلی که دوست دارد بسازد و از بین لباس‎ها و شلوارهای گوناگون، ترکیب مورد نظر خود را انتخاب کند و به جنگ رقبا برود.

گرافیک بازی بالا و قابل قبول است و طراحی شخصیت‎های سه بعدی و محیط‎های متنوع در بازی ساعت‎ها کاربران را سرگرم می‎کند.

توجه کنید بازی نبردستان: تیراندازی آنلاین برای اجرای مناسب حداقل به یک گیگابایت رم احتیاج دارد. به گفته سازندگان آن، این بازی فعلا در حالت آزمایش است و احتمال بروز خطا و مشکلات وجود دارد. ارکا گیمز از کاربران بازی خود خواسته است در صورت بروز مشکل آن را گزارش دهند.

امیدواریم بازی موبایلی نبردستان بتواند کیفیت و موفقیت سری بازی‌های دنده دو (دنده دو:ترافیک و دنده دو: کلاسیک) را تکرار کند.


تور قشم
در این صفحه امکان ررزو انواع تورهای قشم زمینی و هوایی، تورهای آفری و لحظه آخری در رنج قیمت های مختلف وجود دارد؛ لازم به ذکر است که بگوییم نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده است.