فوتبال؛ ورزشی جذاب و پر هیجان که شاید محبوب‌ترین و پر طرفدارترین ورزش جهان باشد، این ورزش در همه جا محبوب است و طرفداران پر و پا قرص خود را دارند.

این تب داغ فوتبال دوستان سال‌هاست در دنیای بازی‌های ویدیویی هم راه پیدا کرده و هر سال شاهد انتشار عناوین بزرگ و پر هزینه‌ای مثل FIFA و PES هستیم.

جدای از بازی‌های فوتبالی‌ای که سعی دارند با ایجاد فضایی واقعی و شبیه به فوتبال موج طرفداران این ورزش را به سمت خود معطوف کنند بازی‌های دیگری هستند که عملکرد متفاوتی دارند و مثل Head Ball 2 فضایی فانتزی دارند و یا همچون فوتبال سوپراستار وظیفه مدیریت یک باشگاه را به عهده کاربر می‌گذاند.

عنوانی که امروز در بازیاتو قصد معرفی آن را داریم مربی برتر نام دارد. بازی‌ای که در سبک مدیریتی است و مدیریت یک باشگاه را به شما محول خواهد کرد. در ادامه با معرفی دقیق این بازی همراه ما باشید.

بازی فوتبال برای اندروید

تیم کشی

مربی برتر یکی از بهترین بازی‌ها در سبک مربی گری فوتبال است، این بازی توسط استودیو خوش نام و با سابقه مدریک منتشر شده که پیش از این آثار قوی‌ای را از این استودیو دیده بودیم.

اولین کاری که در مربی برتر باید انجام دهید انتخاب تیم است. شما می‌توانید با انتخاب لیگ مورد علاقه خود لیست تیم‌های حاضر در آن لیگ را داشته باشید و یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

برای انتخاب تیم در مربی برتر دست شما کاملا باز است. تیم‌های خارجی یا داخلی به طور کامل در بازی حضور دارند و تقریبا اکثر لیگ‌های مطرح و حتی برخی لیگ‌هایی که طرفدار زیادی ندارند هم در بازی وجود دارند.

پس از انتخاب تیم وظیفه شما به عنوان مدیر و مربی تیم شروع می‌شود و باید پا به رقابت‌‌ با سایر تیم‌ها بگذارید و سعی کنید بهترین نتیجه را برای تیم خود رقم بزنید.

بازی مربی گری فوتبال

هرچی بدی آش میخوری

یکی از جذابیت‌های مربی برتر داشتن بخش نقل و انتقلات حرفه‌ای و مفصل است که به خوبی کار شده و در این بخش می‌توانید به بازیکنانی که علاقه دارید پیشنهاد بدهید و آن‌ها را به خدمت بگیرید و تیمی قوی‌تر بسازید.

البته خرید ستارگان بزرگ در مربی برتر کار چندان ساده‌ای نیست چون طبیعتا بازیکنان بزرگ قیمت بزرگی هم دارند و جور کردن پول برای خرید بازیکنانی مثل نیمار، امباپه، مسی و هازارد چندان ساده نیست.

اما آنقدر هم نگران پول و مسائل مالی بازی نباشید. علاوه بر اینکه می‌توانید از رقابت و پیروزی‌ها کسب درآمد کنید اسپانسر‌های زیادی هستند که مایل به همکاری با شما هستند و رقم قابل قبولی را برای اسپانسر شدن به تیم شما پیشنهاد می‌دهند.

پس تمرکز خود را بر روی پیروزی در مسابقات لیگ بگذارید.

به مرور سرمایه لازم برای خریدهای بزرگ را به دست خواهید آورد و می‌توانید تیم رویایی خود را بسازید.

دانلود فوتبال اندروید

تیکی تاکا یا دفاع ایتالیایی

مربی برتر سیستم مربی گری قوی‌ای دارد و امکانات متعددی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید ترکیب مورد علاقه خود را با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارید بچینید.

علاوه بر این امکان تعیین تاکتیک و استراتژی تیم هم در مربی برتر وجود دارد و می‌توانید تاکتیکی که مد نظرتان است در تیمتان به خوبی پیاده کنید.

از تعویض‌های طلایی غافل نشوید و با به خدمت گرفتن بازیکنان خوب و تعویض‌های به موقع و درست پیروزی را از آن خود کنید.

علاوه بر این ها شما می‌توانید زمین یا ساختمان خود را ارتقا دهید و برای امور حقوقی بهترین وکیل را استخدام کنید یا برای یافتن آینده دار ترین ستاره‌ها از مجرب ترین استعدادیاب‌ها استفاده کنید.

دانلود بازی مربی برتر

گرافیک جذاب و رابط کاربری ساده و کارآمد از دیگر نقاط قوت بازی مربی برتر به حساب می‌آیند. کاراکترهای بازی هم به خوبی طراحی شده‌اند و حس خوبی به کاربر منتقل می‌کنند.

شاید تنها مشکل مربی برتر صداگذاری ضعیف است که با توجه به ویژگی‌های خوب بازی قابل چشم پوشی است. دیگر نکته قابل توجه وجود رقابت آنلاین با سایر کاربران است. در مربی برتر شما با کاربرانی واقعی که هر کدام تیمی خوب ساخته‌اند رقابت کرده‌اید در نتیجه رقابت در مربی برتر چندان ساده نخواهد بود.

اگر همه این ها شما را برای تجربه این بازی قانع نکرده کافی است نگاهی به آمار فوق العاده بازی در کافه بازار بیندازید، مربی برتر بیش از صد هزار کاربر فعال در کافه بازار و نمره بسیار بالای 4.5 را کسب کرده که همه نشان دهنده جذابیت و کیفیت این بازی هستند.

شما هم از همین امروز به جمع مربیان مربی برتر بپیوندید و مربی گری تیم مورد علاقه خود را به دست بگیرید.