جانی هدف‌های بلندی دارد؛ او را ناامید نکنید، تفنگ‌ها را برای شلیک آماده کنید.

بازی Johnny Trigger توسط کمپانی Say Games یک بازی اکشن است که دارای محدودیت سنی +۱۳ نیز است. طراحی این بازی منحصر به فرد با یک کلیک برای شلیک کردن، یک بازی اکشن و در عین حال راحت و بدون پیچیدگی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در نقش جانی بازی خواهید کرد. جانی پارتیزان حرفه‌ای و ماهری است که به تنهایی برای حفظ نظم و قانون در شهر مبارزه می‌کند. او یک قهرمان ورزشکار است که به خوبی می‌داند چگونه با اسلحه کار کند. او در کار کردن با تفنگ بسیار خوش دست است.

برخلاف بسیاری از بازی‌های تیراندازی معمول که دارای نقشه‌ی ثابت و شخصیات‌های استاتیک هستند، بازی Johnny Trigger یک بازی پویا و سرعتی محسوب می‌شود. هر مرحله از بازی، از یک نقطه مشخص شروع می‌شود و نقطه پایانی خود را دارد. در این مسیر، کاراکتر اصلی با دویدن، پرش از روی موانع و یا حتی پشتک وارو زدن‌های حرفه‌ای سعی می‌کند موانعی را که با آن روبروست پشت سر بگذارد. یادتان باشد هنگام بازی همان‌طور که از توانایی‌های باحال فیزیکی جانی لذت می‌برید ، از کشتن آدم‌های بد داستان غافل نشوید. برای به پایان رساندن هر مرحله از بازی شما باید تمام دشمنان جانی را از بین ببرید. مکانیک طراحی شده در بازی Johnny Trigger بسیار ساده است؛ زمانی‌که از در امان بودن جانی مطمین هستید کافی با نشان قرار دادن دشمن و ضربه زدن به صفحه او را هدف قرار دهید. اما فراموش نکنید زمان عامل حیاتی و تعیین‌کننده‌ای برای شماست. شما زمان بی‌نهایتی در اختیار ندارید. و فقط یک اشتباه می‌تواند شما را در موقعیت خطر و حتی مرگ قرار دهد. هشیار باشید تا در دام ناامیدی و غم گرفتار نشوید.

تجربه‌ای تازه و جدید در هر مرحله از بازی

محیط بازی مرتب تغییر می‌کند و این خود به تنهایی برای اینکه تجربه‌ی جدیدی در هر مرحله داشته‌باشید، کمک می‌کند. در این بازی، شاهد این هستیم که جانی، کاراکتر اصلی، ادم بد‌های داستان را در مکان‌های مختلفی گیر می‌اندازد. تفاوتی ندارد گانگستر‌ها کجا باشند، کشتی‌های بزرگ، انبارهای مختلف نگهداری کالا، ساحل دریا و حتی معادن ذغال سنگ. جانی همواره به دنبال از بین بردن آن‌هاست. برای کشتن دشمن، اشیا تعاملی همچون بشکه‌های نفت یا قوطی‌های انفجاری گازی تعیین شده‌است. با پرتاب ان‌ها به سمت سر دشمنان براحتی می‌توانید آن‌ها را از صحنه روزگار محو کنید.

گرافیک اصلی این بازی در عین ساده بودن، باز هم توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. شخصیت‌های بازی به صورت کاملا حرفه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند و به خوبی با سادگی که در کل بازی تعریف شده‌است، همخوانی دارند. افزون بر این تضادی که بین محیط‌های مختلف بازی و کاراکترها وجود دارد منجر به تمایز دشمنان و جانی از یکدیگر می‌شود. موسیقی متن بازی بسیار پرانرژی است و به تجربه یک بازی مهیج  لذت بخش بسیار کمک می‌کند. در این بازی هم‌چنین تفنگ‌های مختلفی از قبیل انواع تپانچه، انواع مسلسل و همچنین اسلحه‌های پیشرفته‌تری در اختیار شما قرار دارد. قدرت تخریب هرکدام بسته به مدل آن دارد اما صدای شلیک‌های پشت سر هم و هم‌چنین صدایی که پس از کشتن دشمنان شنیده می‌شود، بسیار هیجان انگیز است و شما را برای کشتن تعداد بیشتری از دشمنان ترغیب خواهد کرد.

با مشخصاتی که گفته شد، این بازی در ژانر بازی‌های اکشن و تیراندازی دسته‌بندی می‌شود. برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید؛ شما می‌توانید به بازی‌های  Gangstar New Orleans  و بازی ایرانی  تکاور   نگاهی  بیندازید، تا با مدل‌های بیشتری از این سبک آشنا شوید.