استودیوی Cheetah Games در سبک‎ بازی‎های تخته‎ای و پازلی بازی جدیدی به اسم Rolling Sky عرضه کرده است که با گیم‎پلی فوق‎العاده راحت و اعتیادآور خود شما را تا ساعت‎ها درگیر می‎کند.

این بازی برای سیستم‎عامل‎های اندروید به رایگان در گوگل‎پلی منتشر شده است. استقبال فراوان از این بازی باعث ثبت آمار خیره‎کننده 50 میلیون مرتبه دانلود شده است تا یکی از محبوب‎ترین بازی‎های تخته‎ای در گوگل‎پلی نام بگیرد.

این بازی در گوگل‎پلی توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند و برای موفقیت در آن تنها باید ذهن و بدن خود را با یکدیگر هماهنگ کنید و به صورت آنی نسبت به اتفاق‎های بازی به موقع واکنش نشان دهید.

Rolling Sky را باید یکی از معروف‎ترین بازی‎های امتیازی معرفی کنیم که با طراحی ساده، متفاوت و هیجان‎انگیز خود طرفداران زیادی به دست آورده است.

بازی موبایلی RollingSky

اگر محصولات این شرکت را دنبال کرده باشید می‎دانید که آن‎ها در گذشته با عرضه بازی 2 Piano Tiles و Dancing Line به موفقیت مشابهی دست پیدا کردند، هر دو بازی را قبلا در سایت معرفی کردیم. در بازی Rolling Sky عکس‎العمل بازیکن بیشتر از همه مهم است و شکست یا پیروزی او را به همراه دارد.

این بازی 7 مرحله متفاوت دارد که بازیکن در هر مرحله باید یک شیء دایره‎ای شکل را در کنترل خود بگیرد و آن را به پایان مسیر برساند؛ البته انجام این کار به همین راحتی نیست و به عکس‎العمل، دقت و سطح تمرکز شما بستگی دارد.

کنترل این گوی بسیار ساده است و فقط باید در قسمت پایین نمایشگر لمسی گوشی همراه خود دست را به سمت چپ یا راست بکشید تا گوی به سمت مسیر دلخواه شما جابه‎جا شود!

این بازی به قدری جالب است که با آن که ممکن است بارها ببازید ولی باز هم برای بازی مجدد به آن بر می‎گردید چون خیلی ساده است و نیاز به خلاقیت خاصی ندارد.

اما فراموش نکنید تمرکز حرف اصلی را در این بازی می‎زند و برای جلوگیری از برخورد به موانع باید به موقع به سمت چپ یا راست حرکت کنید تا خود را روی مسیر نگه دارید.

از نکات دیگر بازی طراحی 5 صحنه گوناگون است که تنوع بازی را افزایش می‎دهد.

بازی Rolling Sky مرز سرعت و عکس‎العمل بازیکن را در هم می‎شکند. این بازی با استفاده از جلوه‎های سه‎ بعدی جذاب بازیکن را درگیر می‎کند و با قرار دادن تله‎ها و موانع خیالی در مقابل او، یک چالش به وجود می‎آورد.

بازی Rolling Sky به صورت آفلاین منتشر شده ولی برای بارگزاری برخی از مراحل شما نیاز به اینترنت خواهید داشت.

اگر فکر می‎کنید انجام این بازی به همین سادگی است تنها یک مرتبه باید آن را امتحان کنید تا متوجه شوید چندین ساعت غرق در بازی شده‎اید.

فراموش نکنید اگر می‎خواهید به مراحل بالاتر بروید تنها کافی است در هر مرحله بهترین امتیاز را به دست آورید.

خصوصیات بازی Rolling Sky در یک نگاه:

  • کنترل ساده
  • نیاز به تمرکز بالا
  • جلوه‎های سه بعدی متفاوت و جذاب
  • گرافیک متفاوت و با جزئیات
  • به چالش کشیدن سرعت واکنش بازیکن
  • صحنه‎های متفاوت در بازی مانند توده‎های سنگ، کهکشان، جنگل، محیط برفی، جهنم و غیره
  • استفاده از افکت‎های صوتی هیجان‎انگیز