این روزها خبرهای مختلفی از ساخت بازی جدیدی توسط یک استودیوی نوپا به نام سِپَرلوس به گوش می‌رسد، از بازی‌ پس از باران تاکنون اطلاعات خیلی کمی منتشر شده و اما همان اطلاعات کم تا حدی نویدبخش یک بازی خوب ایرانی به حساب می‌آید، محصولی که ماه‌ها است انتظارش را می‌کشیم.

زمانی که صحبت از یک بازی ایرانی می‌شود، ممکن است بازیکنان قبل از تجربه بازی با نگرش‌های متعددی به داوری آن بپردازند؛ داوری‌هایی که می‌تواند از بازی‌های باکیفیتی همچون پسرخوانده و آمیرزا سرچشمه بگیرد و یا باتوجه به بازی‌های نچندان خوش‌ساخت ایرانی انجام پذیرد.

با ما در بازیاتو همراه باشید تا بیشتر به سراغ این محصول سری برویم و به بررسی تکه‌های نمایان پازلش بپردازیم.

استودیو سپرلوس بیش از 10 ماه است که با استفاده از موتوربازی سازی یونیتی در حال طراحی یک بازی به نام پس از باران می‌باشد.

به گفته پوریا جعفری (کارگردان بازی) تا الان یک تیم 11 نفره بر روی پس از باران کار کرده‌اند و این بازی قرار است برای اندروید و iOS در نیمه اول سال 98 منتشر شود.

تا به امروز تنها یک پوستر و تریلر از این بازی توسط سپرلوس معرفی شده و حامل اطلاعات کلی جذابی هستند که امیدواریم تا روز انتشار نسخه اصلی بازی حفظ شود.

پوستر اول بازی پس از باران

پوستر بازی موبایلی پس از باران، حال و هوای روستا و بافت قدیمی (مثل ابیانه) به خود گرفته و باتوجه به وجود یک کاراکتر خانم در میانه تصویر شاهد بازی با محوریت داستانی خواهیم بود؛ اگرچه این داستان همچنان به اندازه کلیات بازی 1:011 مشخص نیست ولی با توجه به تریلر تکمیلی قابل تایید است.

کیفیت کاراکتر و محیط این پوستر حاکی از توانایی بالای تیم هنری سپرلوس می‌باشد و امیدواریم پس از مدت‌ها یک بازی ایرانی چشم نواز را شاهد باشیم.

در تریلر پس از باران که چندروز پیش در صفحات مجازی بازی منتشر شد، جزئیات لذت بخش متعددی نهفته بود. اطلاعاتی همچون طراحی بصری و انیمیشن قوی، داستانی نسبتا پخته و بومی، موسیقی دلنشین و در نهایت صداگذاری قدرتمند راوی داستان که توسط یک صدای ماندگار و آشنا انجام شده که نشان دهنده توجه خوب سازندگان این بازی به المان‌های مورد نیاز برای تولید یک محصول ایرانی پسند و با کیفیت بوده است.

تریلر بازی پس از باران

بی‌شک می‌توان گفت که پس از باران برای هر سبک و دسته‌بندی منتشر شود آن‌قدر ریزبینانه و با حساسیت طراحی شده که می‌تواند یک رقیب جدی برای تمامی بازی‌های آن سبک محسوب شود.

برخلاف استودیوهای مطرح کشور که معمولا در تهران ساکن هستند و با توجه به امکانات و زیرساخت‌های خوب اقدام به تشکیل تیم و تولید محصول می‌کنند، سپرلوس از دیار نصف جهان و کیلومترها دورتر از پایتخت و هیاهو در حال تولید این بازی است که امیدواریم با همین ظرافت به انتهای پروسه تولید برسد.


بلاخره پس از باران منتشر شد؛ برای مطالعه بیشتر در مورد این بازی همین الان به لینک زیر سر بزنید.

معرفی و دانلود بازی پس از باران