اهمیت داشتن بازی و سرگرمی مناسب برای کودکان برای همه اثبات شده و غیر قابل انکار است، همین مسئله باعث شده توسعه دهندگان زیادی دست به کار شوند و بازی‌‌هایی مخصوص کودکان منتشر کنند.

در این بازی‌ها جدای از آنکه بازی دارای المان‌های کاملا مناسب برای کودکان بوده و تمام مسائل در طراحی این بازی‌ها رعایت شده است، توسعه دهنده سعی کرده تا مسائلی هم در کنار سرگرمی به کودکان آموزش داده شود.

از جمله برترین بازی‌های حال حاضر که برای کودکان مناسب سازی شده‌اند و ویژه سنین خردسال هستند می‌توان به بازی‌های فسقلی‌ها در شهربازی و قطار شادی اشاره کرد. در این مطلب از بازیاتو قصد داریم یکی دیگر از عناوین مناسب برای کودکان را معرفی کنیم، اگر شما هم دغدغه سرگرمی مناسب کودکتان را دارید تا پایان همراه ما باشید.

معرفی بازی گربه بازیگوش

گربه بازیگوش نام عنوانی جذاب ویژه رده سنی خردسال و کودک است، این بازی می‌تواند سرگرمی‌ای مناسب برای کودک شما باشد که علاوه بر این که کودک شما را سرگرم کرده و ساعات خوشی را برایش می‌سازد مباحثی را هم به کودک شما آموزش دهد.

گرافیک و رابط کاربری به کار رفته در گربه بازیگوش به خاطر رنگ های شاد و متنوعی که دارد کاملا کودکان را به خود جذب می‌کند و کاملا برای سلیقه کودکان مناسب است و باعث تعامل بیشتر کودک با این عنوان می‌شود.

در کنار گرافیک مناسب صدا گذاری گربه بازیگوش هم به کمک آمده تا کودک را به هر بار بازی و تصمیم درست تشویق کند، و اشتیاق بیشتری برای ادامه دادن و بیشتر بازی کردن کودک که مساوی با یادگیری بیشتر است در کاربر ایجاد کند.

دانلود بازی گربه بازیگوش

تجربه یک خرید مجازی

در گربه بازیگوش کودک شما می‌تواند به خوبی به صورت مجازی و همراه با گربه مورد علاقه خود خرید کردن را تجربه کند، در بازی کودک وظیفه دارد همراه با گربه و مادرش به فروشگاهی برای خرید مراجعه کند و وسایلی که مورد نیاز است و توسط بازی نشان داده می‌شود بخرد.

این تجربه ساده آموزش خوبی برای کودک است تا چگونگی خرید کردن و اینکه فقط باید چیزهایی که لازم است را بخرد بیاموزد، در کنار این تجربه ارزشمند کودک با وسایل مختلف هم آشنا خواهد شد، علاوه بر این‌ها این‌ها زمانی که خرید تمام می‌شود روند محاسبه و حساب کردن خریدها هم توسط بازی پیاده سازی شده که می‌تواند به خوبی کودک را با اعداد آشنا کند.

تا این‌جای کار می‌توان گربه بازیگوش را دارای ایده‌ای جذاب دانسته که می‌تواند بسیار برای کودکان مفید باشد و آموزش‌های لازم را به کودک بیاموزد، دیگر امکان جذاب این بخش توانایی انتخاب گربه به سلیقه کودک در ابتدای بازی است، در ادامه سایر بخش‌های این بازی ویژه کودکان را بررسی خواهیم کرد.

بازی اندروید برای کودکان

در کنار بخش اصلی بازی گربه بازیگوش که همان شبیه ساز خرید از فروشگاه و سوپر مارکت است بخش دیگری با نام قصری شادی وجود دارد که شامل چند مینی گیم است و می‌تواند گربه بازیگوش را بیش از پیش تبدیل به عنوانی جذاب برای کودکان بکند.

بعد از حساب و کتاب خریدها در بخش سوپر مارکت بازی به کاربر یک بلیت برای قصر شادی که چیزی شبیه به شهر بازی است می‌دهد. در این قسمت بازی‌هایی وجود دارد که می‌تواند کودک شما را سرگرم کند.

در این بخش انواع پازل، رنگ آمیزی و بازی حافظه وجود دارند که همه بازی‌های بسیار مناسب و توصیه شده‌ای برای کودکان هستند. البته بیشتر بازی‌های این بخش انواع مختلفی از پازل هستند و بهتر بود سازنده تنوع بیشتری به بازی‌های این بخش بدهد.

دانلود آموزشی برای کودکان

در مجموع می‌توان گربه بازیگوش را عنوانی مناسب برای رده سنی خردسال دانست که می‌تواند به خوبی موجبات سرگرمی این رده سنی را فراهم کند.

گربه بازیگوش بیش از بیست هزار نصب در کافه بازار دارد و توانسته نمره خوب 4.1 را از آن خود کند. شما هم می‌توانید از همین صفحه با اطمینان خاطر برای کودک خود این بازی را دانلود کنید.