اگر از آن دسته آدم‌هایی هستید که به حل کردن پازل و بازی کردن در مقابل دیگران علاقه دارید این بازی مخصوص شماست تا با محک زدن توانایی خود در حل معماهای مختلف لحظات سرگرم کننده‌ای را برای خود رقم بزنید. بازی Escape Legends که توسط MOBIPLAY OU توسعه یافته با درجه سنی +3 سال یک انتخاب مطمئن و سرگرم کننده برای تمام سنین است.

اولین و مهمترین هدف در این بازی فرار کردن است. شما برای موفق شدن در این بازی باید مهارت‌های خود در حل پازل را به کار برده تا بمب ساعتی که در اتاق وجود دارد را خنثی کنید، اما چیزی که باعث به وجود آمدن چالش‌های فراوان می‌شود این است که باید قبل از دیگر بازیکنان معما را حل کرده و ثابت کنید شما توانایی لازم برای فرار کردن قبل از دیگران را دارید. در واقع این بازی هم توانایی و هم سرعت شما را در حل پازل می‌سنجد و به شما نشان می‌دهد که آیا توانایی شما همانقدر که فکر می‌کنید خوب است یا خیر.

روش بازی مشخص است. تعدادی اتاق در بازی وجود دارد که درون هر کدام یک بمب ساعتی و یک پازل وجود دارد. در هر یک از این اتاق‌ها چند بازیکن قرار داده می‌شود که باید سعی کنند اولین نفری باشند که پازل را حل می‌کند تا بتوانند از اتاق فرار کنند. معماهای موجود در اتاق‌ها کاملا متنوع بوده و آیتم‌های متفاوتی نیز در اختیار بازیکنان قرار دارد تا با استفاده از آن‌ها از رقیب خود پیشی بگیرند. البته بازیکن مقابل شما نیز دقیقا به همین مسئله فکر می‌کند بنابراین باید سریع فکر کنید و استراتژیک جلو بروید تا تمام بازیکنان کنار خود را شکست داده و برنده مسابقه شوید.

ویژگی‌های متنوع بازی Escape Legends:

پازل‌های متفاوت: با حل کردن پازل‌های مختلف سطح خود را بالا ببرید و با کسب مهارت در حل معما تنها پیروز بازی باشید.

اولین بازی بازیکن مقابل بازیکن با هدف فرار: شما می‌توانید با دوستان، اعضای خانواده و همکاران خود به رقابت بپردازید و آن‌ها را به مبارزه دعوت کنید.

مکان‌های متنوع: هر چه بیشتر بازی کنید و سطح خود را در بازی بالا ببرید می‌توانید مکان‌های جدید با معماهای متفاوتی را باز کنید.

کاراکتری طبق سلیقه شما: نکته جذاب دیگر این بازی طراحی کاراکتر است. شما قبل از ورود به بازی مطابق با سلیقه و انتخاب خودتان کاراکتر خود را ساخته و به عنوان این کاراکتر به حل معما می‌پردازید درست شبیه به یک اتاق فرار واقعی.

بازی‌های هوش: با به‌کار بردن ذکاوت خود در پیدا کردن راه حل مناسب برای پازل‌ها علاوه بر سرگرم شدن به توانایی حل مشکلات در موقعیت‌های حساس و افزایش تمرکز خود کمک خواهید کرد.

طراحی اتاق‌های فرار با استایل و تم‌های متفاوت انجام شده که می‌تواند به عنوان یک حقه به کار برود. همه چیز به بازیکن بستگی دارد. استفاده از فضای اتاق و حرکت‌های خلاقانه می‌تواند مسیر بازی را به نفع شما عوض کند و باعث پیروزی شما در مقابل حریف‌تان بشود. این بازی ذکاوت، سرعت عمل و هماهنگی شما را به طور همزمان به چالش می‌کشد که علاوه بر داشتن جذابیت یک بازی پازلی هیجان یک مسابقه را نیز به شما القا می‌کند.

اگر به حل معما با چاشنی هیجان علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم که بازی درگیر و بازی Polysphere را نیز امتحان کنید.