همه ما حداقل یکبار هم که شده بازی‌های اتومبیل‌رانی را تجربه کرده‌ایم. سبکی که بسیار جذاب و هیجان انگیز است و طرفداران پر و پا قرص و پیگیر خود را هم دارد.

بازی‌های زیادی در این سبک توسط استودیوهای مختلف تولید و منتشر شده اند. از نسخه‌های بزرگ خارجی مثل آسفالت تا بازی‌های بومی و داخلی مثل سبقت سنگین که دارای سبک متفاوتی هستند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یک بازی بومی و داخلی به نام دریفت بینهایت 2 را داریم که در مدت کم توانسته بیش از 50 هزار نصب در کافه بازار بگیرد. اگر علاقه مند به بازی‌های رانندگی و مسابقه‌ای هستید این مطلب ویژه شماست.

بازی دریفت بینهایت 2

به موقع دستی بکش

بازی دریفت بینهایت 2 گیم پلی جذاب و قابل قبولی دارد. شما در بازی وظیفه کنترل ماشین خود از طریق گاز دادن؛ دستی کشیدن؛ ترمز کردن و استفاده از نیترو و کنترل فرمان را دارید. در این بازی شما میتوانید در سه حالت مختلف به بازی بپردازید.

اولی دریفت که باید در آن فقط دریفت بکشید و امتیاز جمع کنید. دومی مسابقه که در آن باید با رقیب‌های خود مسابقه دهید و سعی کنید آن‌ها را شکست دهید و در نهایت بازی آزاد که در شهر به رانندگی خواهید پرداخت.

بازی آزاد شباهت‌های زیادی به بازی کات اف دارد و شما میتوانید آزادانه در شهر که نقشه نسبتا بزرگی هم دارد رانندگی کنید. در هر سه حالت مهم‌ترین اصل بازی توانایی دریفت کشیدن است. حتی در مسابقه اگر نتوانید به خوبی دریفت بکشید و پیچ‌های سخت بازی را رد کنید نمیتوانید پیروز مسابقه باشید.

بازی آفلاین ماشینی دریفت بینهایت 2

گاراژ مجهز

یکی از نقاط مثبت و قابل توجه بازی دریفت بینهایت 2 قسمت گاراژ و امکان شخصی سازی جالب و کامل موجود در بازی است. در این قسمت شما توانایی شخصی سازی کامل ماشین خود را دارید.

از پلاک و رنگ ماشین گرفته تا ارتفاع و حتی نور چراغ‌ها و رنگ دود در بازی دریفت بینهایت 2 قابل تغییر هستند. نکته قابل توجه اینکه این امکانات تماما در بازی رایگان در اختیار کاربر قرار دارند.

علاوه بر این امکان ارتقای ماشین خود را نیز دارید و میتوانید علاوه بر شخصی سازی ماشین خود را قویتر کنید. خرید ماشین نیز در بازی امکان پذیر است و تعداد قابل قبولی ماشین در بازی وجود دارد. ماشین‌های ایرانی موجود در بازی نیز بر جذابیت این عنوان افزوده اند.

بازی ماشین سواری دریفت بینهایت 2

رقابت با کاربر واقعی

صدا گذاری بازی و همچنین المان‌های گرافیکی نیز قابل قبول و راضی کننده هستند و با توجه به حجم نسبتا پایین بازی، دریفت بینهایت 2 میتواند انتخاب خوبی برای علاقه مند به بازی‌های اتومبیل رانی باشد.

در کنار این‌ها امکان بازی آنلاین هم وجود دارد. این نکته در کنار تمام قابلیت‌های ذکر شده از دریفت بینهایت 2 یک بازی کامل و مناسب ساخته است.

اما بازی نقاط ضعفی هم دارد. از جمله این نقاط ضعف میتوان به سخت بودن مسابقات اشاره کرد. مسابقات آفلاین به شدت سخت طراحی شده اند و کسب مقام و ستاره در آن‌ها به شدت دشوار است.

تصویر شماره 4 از بازی دریفت بینهایت 2

همچنین در ابتدای بازی آموزش مناسبی در اختیار کاربر نیست و کاربر باید بدون هیچ راهنمایی وارد بازی و مسابقات شود. عدم وجود دکمه‌ای تحت عنوان دنده عقب نیز در بازی به شدت آزار دهنده است.

برای دنده عقب رفتن در بازی شما باید ابتدا حالت دنده را روی دستی بگذارید و سپس از دنده عقب استفاده کنید. در بازی آزاد هم نحوه فرار از پلیس به درستی مشخص نیست و باز هم نبود یک راهنما و آموزش مناسب به خوبی احساس می‌شود.

با تمام این‌ها دریفت بینهایت 2 توانسته هرآنچه از یک بازی اتومبیل رانی نیاز هست را براورده کند و با امکانات جالب و منحصر به فرد مثل بازی آزاد و امکانات و گزینه‌های موجود برای شخصی سازی کاربر را راضی نگهدارد. شما هم میتوانید از همین صفحه بازی را دانلود کرده و به جمع پنجاه هزار کاربر بازی بپیوندید.