مگر میشود گیمر بود و سراغ بازی‌های اتوموبیل رانی نرفت. حتی اگر به این سبک بازی علاقه مند هم نباشید حتما چندباری این سبک از بازی‌ها را تست کرده اید.

شرکت‌ها و بازی‌های بسیار متنوع و بزرگی در این سبک ساخته شده اند. بازی‌هایی مثل آسفالت و یا ریل ریسینگ که با گرافیک فوق العاده طرفداران پر و پاقرصی دارند و فراتر از یک بازی ساده موبایل هستند تا نسخه‌های داخلی مثل دنده دو از عناوین بزرگ این سبک بازی هستند.

در این مطلب از بازیاتو قصد بررسی یک عنوان خوش ساخت و جذاب در سبک اتوموبیل رانی با نام کات اف را داریم. بازی‌ای که با قابلیت‌های جدید و خلاقانه میتواند هرکاربری را مجذوب خود کند. با بررسی این بازی تازه منتشر شده با ما همراه باشید.

بازی ماشینی

جهانی به وسعت یک شهر

کات اف ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و یک بازی رانندگی ساده نیست. در کات اف شما نباید مثل اکثر بازی‌های این سبک به صورت روتین مسیری را طی کنید و مسابقه دهید و… بلکه در این بازی شما میتوانید آزادانه در نقشه بازی که کوچک هم نیست بگردید.

هر زمان که خواستید مسابقه دهید و یا به گاراژ رفته و ماشین خود را ارتقا دهید. این همه ماجرا نیست. در کنار این‌ها شما میتوانید از ماشین خود پیاده شوید؛ بدوید؛ بپرید و کاراکتر خود را نیز کنترل کنید.

همین نکات برای اثبات قدرتمند بودن و متفاوت بودن بازی کافی است. قابلیت‌هایی که پیش از این کمتر دیده ایم و شاید در میان نسخه‌های داخلی فقط گشت پلیس تعدادی از این قابلیت‌ها را داراست.

بازی ماشینی رایگان

پیکان دولوکس؛ 206 یا مزدا

در کنار تمام نکات بالا بومی سازی و ایرانیزه کردن المان‌های بازی نیز به خوبی صورت گرفته است. از اسامی شخصیت‌ها تا ماشین‌های موجود در بازی همگی مناسب سلیقه کاربر ایرانی هستند.

ماشین‌های داخلی زیادی در بازی موجود هستند که میتوانید از آن‌ها استفاده کنید. از پیکان دولوکس که شاید ویژه ترین و خاص ترین ماشین بازی باشد تا پراید و 206 و..

همچنین امکان ارتقا و تغییرات ظاهری و به اصطلاح اسپورت کردن ماشین‌ها نیز در بازی موجود است. آن هم به شکلی کاملا حرفه‌ای و در سطحی بالاتر از بازی‌های داخلی. در کات آف تقریبا کاری نیست که شما نتوانید با ماشین خودتان انجام بدهید. تغییر رنگ، رینگ و اضافه کردن باله تنها جزئی از این امکانات است.

علاوه بر این‌ها شما در کات آف میتوانید استیکر دلخواه خودتان را نیز بسازید و از آن استفاده کنید. امکانی جالب و جذاب که بازی را بیش از پیش جذاب میکند.

بازی ماشینی کات اف

در کنار این‌ها محیط و خیابان‌های بازی نیز بومی سازی شده هستند و حس رانندگی در شهرهای داخلی را به خوبی به کاربر منتقل میکنند.

در گیم پلی نیز بازی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و شما در چند شکل و مدل مختلف میتوانید به بازی بپردازید. رانندگی در بازی نیز اشکال مختلفی دارد و میتوانید از بین انواع مختلف راه‌های کنترل گزینه مد نظر خود را انتخاب کنید.

از دیگر نکات مثبت و جذاب بازی میتوان به سیستم GPS و نقشه بازی اشاره کرد که به بهترین شکل اجرا شده اند. رابط کاربری و صداگذاری بازی هم قابل قبول و راضی کننده هستند.

بازی رایگان ماشینی کات اف

در کنار تمام این نقاط قوت بازی هیچ ضعف بزرگ و آزاردهنده‌ای ندارد. اما فیزیک بازی به خصوص در تصادفات میتوانست بهتر باشد. همچنین تعداد مراحل بازی هم چندان مناسب نیست.

امکانات جالبی مثل بوق و آینه و تغییر زاویه نیز در بازی وجود دارند. شما میتوانید با استفاده از آیکون‌های بالای نقشه در بازی از آینه یا بوق استفاده کنید. شاید بزرگترین و آزاردهنده ترین مشکل بازی عدم امکان ورود به بازی بدون نیاز به اینترنت باشد.

با همه این‌ها قطعا کات اف ارزش بازی را دارد و میتواند شما را راضی کند. امکانات خاص و ویژه کات آف را در بین بازی‌های داخلی تبدیل به بازی خاصی کرده و بازی حتی توانایی رقابت با نسخه‌های خارجی را نیز داراست. همچنین به زودی قابلیت بازی آنلاین نیز به بازی اضافه خواهد شد. پیشنهاد میکنیم این بازی خوش ساخت را از دست ندهید.