کمیک‌بازها و دوست‌داران ابرقهرمان‌ها، مخصوصا شخصیت‌های دنیای دی سی، بشتابید که این بازی برای شما ساخته شده است. در بازی DC: UNCHAINED می‌توانید تیمی از ابرقهرمان‌ها و ابرشرورهای مورد علاقه خود بسازید و مراحل داستانی را بازی کنید، با تیم دیگر بازیکن‌ها به‌صورت آنلاین رقابت کنید، با غول‌های مختلفی به‌صورت روزانه مبارزه کنید یا با تیم قدرتمندتان وارد مسابقات بزرگ‌تری بشوید.

یک بازی که براساس شخصیت‌های کمیکی محبوب ساخته می‌شود باید پر از این شخصیت‌ها باشد و بازی DC: UNCHAINED در این بخش چیزی کم نگذاشته. در لیست شخصیت‌های بازی ۳۵ شخصیت حاضر هستند تا شما آنها را وارد تیم خود کنید. جدای از این که DC: UNCHAINED دارای گرافیکی فوق‌العاده بالا و چشم‌نواز است، طراحی شخصیت‌های این بازی توسط طراحان و آرتیست‌های شرکت دی سی انجام شده و به همین مناسبت، شما حین طی کردن مراحل داستانی نیز کمیک‌های مختصر مفیدی را می‌بینید که آنها نیز توسط طراح‌های شرکت دی سی کار شد‌اند.

در بازی DC: UNCHAINED هر شخصیت قابلیت‌ها، نیروها و انواع حرکات هجومی و دفاعی خود را دارد و همکاری شخصیت‌های قدرمند دی سی مثل سوپرمن، بتمن، فلش و غیره در یک تیم هم تماشایی است و هم فوق‌العاده وحشتناک برای دشمنان‌تان! انیمیشن‌ها در DC: UNCHAINED با ظرافت بالایی کار شده‌اند و تنوع و زیبایی انیمیشن‌های این بازی را در کمتر بازی موبایلی می‌توانید ببینید.

این بازی همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم، بخش‌ها و حالت‌های مختلفی در خود جای داده که می‌توانید به تجربه آنها مشغول شوید. از حالت مرحله‌ای و داستانی گرفته تا مبارزه آنلاین، چالش‌های روزانه مثل غول روزانه (Daily Boss) و مسابقات Rank Wars همگی نشان از یک بازی می‌دهند که دوست‌داران قهرمان‌ها و دنیایشان را می‌تواند تا مدت‌ها سرگرم و شیفته خود کند. ناگفته نماند که حالت‌های مختلف بازی فقط به حالت‌های نام‌برده محدود نمی‌شود و یک حالت دیگر تحت عنوان Vision Quest نیز در بازی وجود دارد که با پیشروی در آن می‌توانید داستان ابرقهرمان یا ابرشرور محبوب خود را به‌صورت مستقل و جداگانه دنبال کنید.

با پیشروی بیشتر در بازی، امتیاز، تجربه و آیتم‌های بیشتری به‌دست می‌آورید که می‌توانید آنها را خرج ارتقای شخصیت‌های تیم‌تان بکنید. هر شخصیت سه نوع مهارت جداگانه دارد که با ارتقای هر نوع، او را قوی‌ و قوی‌تر می‌کنید.

بازی DC: UNCHAINED یکی از کامل‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید از میان بازی‌های اقتباسی از ابرقهرمان‌ها و شرورهای کمیکی پیدا کنید. اگر از این دست بازی‌ها لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم دو بازی Marvel Strike Force و The Walking Dead No Man’s Land را تجربه کنید.