بازی‌های سبک استراتژی همیشه در‌ بین پلیر‌ها، محبوبیت زیادی داشته است. حس قدرت و توانایی کنترل جهان بازی، برای پلیر لذت‌بخش است. استودیو Next Games توانسته با ساخت سری بازی‌های The Walking Dead علاقمندان به سبک استراتژی و اکشن را بسیار خوش‌حال کند. در این بین می‌توان به بازی The Walking Dead Our World و Stranger Things اشاره کرد. در ادامه با معرفی بازی The Walking Dead No Man’s Land همراه بازیاتو باشید.

واکینگ دد

بجنگید، طوری‌ که انگار آخرین روز زندگی‌تان است!

بازی The walking Dead No Man’s Land رایگان بوده و البته قابلیت خرید آیتم‌های مختلف، برای بهبود بازی شما و نزدیک‌تر شدن به پیروزی را داراست. بازی‌ را جلو ببرید، پیش‌رفت کنید تا کاراکتر‌ و قهرمان‌های داستان را آزاد کنید. همین‌طور با تاکتیک‌های متفاوت در مکان‌های متنوع، زامبی‌ها را نابود کنید؛ این تنها کاری‌ست که برای نجات یافتن و پیروز شدن در دنیای مردگان باید انجام دهید. کمپ خود‌ را بنا کنید و توسعه دهید تا با جمع‌آوری آیتم‌ها و آپگرید کاراکتر‌های خود، از آن مقابل هجوم زامبی‌ها محافظت کرده و به برخاستن آن‌ها پایان دهید. حالا زمان آن رسیده تا تیم قدرتمند خود را از بین قهرمانان دنیای واکینگ دد تشکیل دهید. شما قادر خواهید بود تا به طور هم‌زمان از کاراکتر های خود در محیط مراحل بازی استفاده کنید و به موقع از مهارت‌های گوناگون آن‌ها، برای کشتن زامبی‌ها بهره ببرید.

ریک گرایمز

از تجربه این بازی نهایت لدت را ببرید!

بازی The Walking Dead No Man’s Land از گرافیک خوبی بهره‌ برده تا لذت تجربه آن توسط گیمر‌ها و منتقد‌ها را چند برابر سازد. همچنین افکت‌های صوتی و موسیقی بازی، به خوبی کار شده و پلیر را در محیط پر تنش بازی غرق می‌کند. مراحل بازی را یکی یکی پشت سر بگذارید و هر روز قوی‌تر از روز قبل شوید تا تعداد بیشتری از آن‌هارا متوقف کنید؛ از اشتباهات خود درس بگیرید تا از تلفات زیاد جلوگیری کنید. بجنگید و بجنگید و پای خود را به زمین بکوبید، امتیاز بگیرید تا اسلحه‌های بیشتری تهیه کنید و در‌اختیار جنگجویان بگذارید. این عنوان هم مانند بسیاری از عنوان‌های پرطرفدار، روی پلتفرم‌های موبایل (اندروید و آی او اس) در دسترس است و با سود‌دهی بیشتر این نسخه برای شرکت سازنده، می‌توانیم شاهد انتشار آن روی پلتفرم پی‌سی هم باشیم.

زامبی

از هر راهی برای پیش‌رفت سریع‌تر استفاده کنید!

همان‌طور که گفتیم، بازی The Walking Dead No Man’s Land از خرید‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند. این همانند میان‌بری برای پیش‌رفت در این بازی عمل می‌کند. می‌توانید آیتم‌های ارزش‌مند این بازی جذاب را بدون نیاز به خرج کردن پول داخل بازی، تهیه کنید و از دیگران یک سر و گردن بالا‌تر باشید.

بازی بقا برای موبایل

اگر شما هم به نابود کردن زامبی‌ها علاقه دارید و عاشق داشتن هیجان دریک بازی موبایلی هستید؛ بازی The Walking Dead No Man’s Land برای شما ساخته شده است.

از بازی‌های مشابه با سبک استراتژی که پیش‌تر درمورد آن‌ها نوشته‌ایم، میتوان Mobile Legends و Mobile Royal را هم تجربه کنید. درباره آن‌ها در بازیاتو بخوانید.