بازی‌های امتیازی سبکی دوست داشتنی هستند که به ما این امکان را می‌دهند تا در زمان‌های کم و کوتاه بین روز هم بتوانیم با بازی کردن سرگرم شویم.

از جمله موفق‌ترین عناوین این سبک بازی را می‌توان بازی‌های Helix Jump و Smash Hit دانست. هردوی این بازی‌ها توانسته‌اند گیم پلی‌ای جذاب در دنیای سه بعدی خود برای کاربران بسازند.

گرچه عناوین دو بعدی موفق زیادی هم در سبک امتیازی وجود دارند که توانستند موفق باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Rise Up اشاره کرد، اما فضای سه بعدی بیشتر باب میل کاربران است و شانس موفقیت بیشتری دارند.

بازی Cube Cube هم یکی از همین بازی‌هاست که در فضایی سه بعدی و در عین حال ساده خود توانسته گیم پلی جذابی را برای بازیکنان فراهم کند. در ادامه با نگاهی دقیق به بازی ایرانی و تازه منتشر شده Cube Cube همراه ما باشید.

بررسی بازی Cube Cube

راهت رو پیدا کن

بازی Cube Cube گیم پلی ساده‌ای دارد و پیش از این بازی‌های زیادی با این شکل گیم پلی دیده بودیم. اما تیم سازنده Cube Cube که تیمی جوان است در پیاده سازی فنی بسیار خوب عمل کرده و با اینکه گیم پلی چندان خاص و نو نیست اما جذابیت زیادی دارد و می‌تواند ساعت‌های زیادی موجب سرگرم شدن کاربران شود.

در بازی وظیفه شما این است که از برخورد مکعب اصلی که کنترل آن را به دست دارید با سایر مکعب‌ها که مانع راه شما هستند اجتناب کنید و راهی برای عبور از میان آن‌ها بیابید.

همین گیم پلی ساده بسیار چالش برانگیز است و امتیاز بالا به دست آوردن در آن کار آسانی نخواهد بود. سرعت مکعب نسبتا بالاست و شما باید سرعت عمل خوبی داشته باشید. شیوه کنترل مکعب‌ها هم به جذابیت بازی افزوده است و در Cube Cube زمان مفرحی و پر هیجانی را خواهید داشت.

دانلود بازی Cube Cube

مهارتت رو به رخ بکش

یکی از ویژگی‌های مثبت و نقاط قوت داشتن جدول رتبه بندی است که در آن می‌توانید امتیاز خودتان را با سایر کاربران مقایسه کنید و با آن‌ها رقابت کنید. در این جدول می‌توانید رتبه خود و همچنین برترین بازیکنان بازی را مشاهده کنید و برای بهبود رتبه خود تلاش کنید.

از دیگر ویژگی‌های Cube Cube می‌توان به کاملا رایگان بودن بازی اشاره کرد. Cube Cube کاملا رایگان است و می‌توانید راحت و بدون نیاز به پرداخت هیچ پولی به بازی بپردازید و از همه امکانات بهره‌مند باشید.

حالا که از امکانات حرف زدیم بهتر است سری به امکاناتی که بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد بزنیم. در Cube Cube تنها امکانی که می‌توان پیدا کرد همان جدول رتبه بندی کاربران است و شاهد یک عنوان با حداقل امکانات هستیم.

سازنده می‌توانست با اضافه کردن انواع و اقسام مکعب‌ها و اشکال مختلف دست کاربر را برای انتخاب باز کند و در کنار آن باعث شود کاربران انگیزه بیشتری برای بازی کردن و به دست آوردن پوسته‌های جدید داشته باشند.

دانلود بازی رکوردی اندروید

همچنین مکعب‌هایی که به عنوان مانع در بازی وجود دارند همه یک شکل و حتی هم رنگ هستند. این نقاط ضعف باعث می‌شوند بازی بسیار سریع برای کاربر خسته کننده شوند و توسعه دهنده حتما برای برطرف کردن این نقاط ضعف در آینده اقدام کند.

علاوه بر این‌ها گرافیک بازی فوق العاده ساده است و جذابیت خاصی در گرافیک و رابط کاربری بازی وجود ندارد. البته بازی از نظر صداگذاری قابل قبول است و موسیقی موجود در بازی هیجان خاصی به بازی بخشیده است.

توجه به این نکته توسط سازندگان که یک بازی خوب صرفا داشتن گیم پلی جذاب و روان نیست بسیار مهم است.

با این حال حجم پایین بازی که تنها 25 مگابایت است می‌تواند موجب چشم پوشی از نقاط ضعف بازی شود. در حال حاضر که حجم اینترنت و هم فضای گوشی‌های هوشمند اکثر کاربران محدود است داشتن حجم پایین می‌تواند نقطه قوت بزرگی به حساب بیاید.

Cube Cube یک بازی تازه منتشر شده است و در اول مسیر خود قرار دارد. در نتیجه قطعا در نسخه‌های بعدی شاهد بهبود بازی خواهیم بود. بازی در حال حاضر کاربران زیادی ندارد و این موقعیت خوبی است تا بازی را دانلود کنید و رتبه بسیار خوبی در جدول رتبه بندی به دست آورید.

اگر دنبال یک بازی ساده و در عین حال جذاب با حجم پایین می‌گردید که بتواند اوقات بیکاریتان را پر کند، Cube Cube گزینه مناسبی برای شماست.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی Cube Cube