بازی Cover Fire: Offline Shooting Games یک بازی اکشن و هیجان‌انگیز برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS است که امروز سایت بازیاتو به معرفی کامل آن برای دوست‌داران بازی‌های موبایلی مخصوصا سبک اکشن می‌پردازد.

بسیاری از طرفداران بازی‌های اکشن، ترجیح می‌دهند به سراغ بازی‌های اکشنی بروند که نیاز به اینترنت ندارد. اگر شماهم جزو این دسته هستید بازی Cover Fire: Offline Shooting Games برای شما ساخته شده‌است.

استودیوی بازی‌سازی Genera Games بازی Cover Fire یا آتش پشتیبانی را برای گوشی های موبایل و تبلت روانه بازار کرده‌است. تیراندازی در این بازی حرف اول را می‌زند و باید برای نابودی هدف بسیار دقیق باشید.

داستان بازی از این قرار است که شما نقش یک ناجی و یک تیرانداز ماهر را دارید و باید برای نابودی دشمن اصلیتان یعنی شرکت Tetracorp تلاش کنید. این شرکت سازه‌هایی دارد که همگی برای نسل انسان ضرر دارند. پس درواقع شما شخصیت مثبت داستان و شرکت Tetracorp منفی است که باید هرچه سریع ترنابود شود تا بشر نجات پیدا کند.

در مسیر نابودی دشمن شما یک سری تجهیزات دارید و یک سری وظایف! باید به نحو احسن از سلاح‌های زیادی که دراختیارتان قرار می‌گیرد استفاده کنید تا مرحله به مرحله به جلو بروید.

تا اینجا با کلیت بازی Cover Fire: Offline Shooting Games آشنا شدید و می‌دانید می‌تواند بازی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌ای باشد. حالا به بررسی تخصصی تر بازی می‌پردازیم.

بازی Cover Fire دردرجه اول گیم پلی خوبی دارد و ساعت‌ها شما را بدون نیاز به اینترنت پشت گوشی یاتبلت میخکوب می‌کند. محیطی که داستان پیش می‌رود در این نوع بازی‌های مرحله‌ای بسیار اهمیت دارد. بازی Cover Fire: Offline Shooting Games درهرمرحله درمحیط‌های جذاب و متفاوتی اتفاق می‌افتد و علاوه بر اینکه به شما حس یک تیراندازی واقعی در محیط را می‌دهد اصلا خسته‌کننده هم نیست.

گرافیک بازی آتش پشتیبان یکی دیگر از نقاط قوت آن است. گرافیک بازی HD بوده و دارای صحنه‌های جذاب بصری است که لذت یک بازی تیراندازی و اکشن با کیفیت تصویر بالا را برای شما مهیا می‌کند.

به صداگذاری بازی Cover Fire: Offline Shooting Games هم می‌توان نمره خوبی داد؛ زیرا در آن جزئیات رعایت شده و حال و هوای تیراندازی واقعی دارد.

از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • کنترل‌های حرفه‌ای که کار با آن‌ها راحت واحساس خوبی به شما می‌دهد
  • صحنه های پر از ذرات و انفجار
  • دارای زوایای مختلف دوربین
  • امکان شخصی سازی سلاح‌ها و سربازان
  • دارای کاراکترهای متنوع
  • ده‌ها ماموریت سخت وپرچالش

پس وقت را تلف نکنید. دنیا به شما نیاز دارد. موادی که شرکت Tetracorp توزیع کرده جان هزاران نفر را می‌گیرد. باید هرچه سریع‌تر بانیروهایی که دارید این شرکت رانابود کنید. سلاح و نیروهای لازم را دارید.بازی هم کیفیت بالایی دارد و به صورت آفلاین قابل اجرا است. پس دیگر چه می‌خواهید. Cover Fire را دانلود کنید و ساعت‌ها سرگرم جنگ جهانی سرنوشت ساز کنید.

اگر شماهم یکی ازطرفداران بازی های اکشن و تیراندازی هستید بازی هایی مانند shadowgun و کالاف دیوتی موبایل و dead rain2 را از سایت بازیاتو بررسی کنید.