بازی‌های شوتر اول‌شخص، مدت زیادی‌ست که بین کاربران محبوبیت دارد. بازی‌های معروفی هم برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و مخصوصا پی‌سی منتشر شده است. طرفداران این سبک از بازی‌های ویدویی، آن‌ها را به‌خاطر تنش زیاد و حس خوبی که به آن‌ها القا می‌کنند، می‌پسندند. در ادامه با معرفی بازی شوتر اول‌شخص Shadowgun WarGames، همراه بازیاتو باشید!

بازی جنگی

لذت تجربه یک بازی آنلاین!

بازی Shadowgun WarGames، یک بازی شوتر اول‌شخص و اکشن برای پلتفرم‌ گوشی تلفن همراه است که روی سیستم‌عامل‌های اندروید و آی او اس اجرا می‌شود. با یک کلیک، بدون این‌که مدت زیادی منتظر بمانید، در تیم‌های ۵ نفره قرار بگیرید و با پلیر‌های دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. همین‌طور تیم خود را با پلیر‌های محبوبتان تشکیل دهید و هنگام بازی با آن‌ها چت کنید! تلاش کنید زنده بمانید و مبارزه‌ای بدون خطا داشته باشید. به صورت تیمی و با تاکتیک‌های مناسب به جلو بروید که در غیر این صورت، این مبارزه را به پایان نخواهید رساند.

بازی تیراندازی موبایل

دفاع یا حمله، کدام‌یک؟

حالا وقت آن رسیده که قهرمان و کاراکتر خود را انتخاب کنید و با اسکین‌های متفاوت و زیبا، ایموت‌ها و آیتم‌های دیگر، کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید. اسلحه‌ موردعلاقه خود را از بین چندین و چند اسلحه مختلف در بازی انتخاب کنید؛ آن‌ها را درست مانند مهارت‌های کاراکتر یا ابیلیتی‌ها، ارتقاء دهید تا شکست‌ناپذیر شوید. از سپر‌‌ها برای دفاع و زنده ماندن استفاده کنید و از مهارت‌ها، آیتم‌های مختلف و اسلحه‌ها با کارایی متفاوت بهره ببرید تا کلی سر و صدا ایجاد کنید. این انتخاب شماست که می‌خوهید دیده شوید یا خیر؛ طرف مقابل را منفجر کنید یا با یک‌بار فشار دادن ماشه، او را از بازی حذف کنید؛ بالا باشید یا پایین؛ از دور حمله کنید یا یک دفعه جلوی حریف خود سبز شوید. اشتباهی کوچک، می‌تواند شما را به کشتن دهد.

بازی شادوگان

برای تازه‌کار‌ها و حرفه‌ای‌ها!

بسیاری از پلیر‌هایی که از گوشی تلفن همراه برای بازی استفاده می‌کنند، علاقه زیادی به تجربه بازی‌های شوتر اول‌شخص دارند. اما نمی‌توانند بهترین بازی‌های این سبک را روی پلتفرم یا دیوایس خود تجربه کنند. بازی Shadowgun WarGames این‌را فراهم کرده تا همه از تازه‌کار تا حرفه‌ای بتوانند این حس را تجربه کنند؛ هم‌چنین بدون اتلاف وقت و ضعیفی سرور‌ها، با پلیر‌های بی‌شمار از سراسر جهان بازی کنند و نام خود را در رنک‌های بالای این بازی بگنجانند.

بازی تفنگی

بازی با کنترل‌های ساده در زمین‌های متنوع!

از آن جایی که بازی Shadowgun WarGames برای پلتفرم گوشی تلفن همراه ساخته شده است؛ به‌خاطر صفحه‌نمایش کوچک‌تر گوشی و لمسی بودن آن، بازی‌ها باید دکمه‌های کلی یا ساده برای کنترل داشته‌باشند؛ که سازنده‌های Shadowgun WarGames به‌خوبی آن‌را رعایت کرده‌اند. همین‌طور زمین‌ها یا آرنا‌های متنوعی در بازی وجود دارد که هر‌کدام تاکتیک‌ها و کار‌های تیمی خودش را می‌طلبد.

درکل این‌را باید بگوییم که بازی‌های شوتر اول‌‌شخص زیادی برای اندروید و آی او اس منتشر شده است که بازی Shadowgun WarGames می‌تواند یکی از بهترین‌های آن‌ها باشد و حس واقعی تیر‌اندازی و تلاش برای کشته نشدن را به‌خوبی برای بازی‌بازان شبیه‌سازی کند.

بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی‌هایی مثل Area F2 و Call of Duty : Mobile در همین سبک برای تلفن‌های همراه منتشر شده‌اند که می‌توانید در بازیاتو درباره آن‌ها بخوانید.