حتما به یاد دارید مجلاتی که فقط و فقط شامل جدول بودند. زمان زیادی پای حل این جدول‌ها سپری میکردیم و گاهی برای حل آن‌ها از دوستانمان نیز کمک میگرفتیم.

این جدول‌ها با ورود تکنولوژی به دنیای ما تا حد زیادی کمرنگ شدند و حالا چندان محبوب و پر فروش نیستند. اما حالا این جداول هم از کاغذ به گوشی‌های هوشمند ما آمده اند. در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی بازی حل جدول چارخونه را داریم. با ما همراه باشید.

فقط هشت سوال

چارخونه بازی ای با حجم 3 مگابایت و شامل تعداد زیادی جدول است که این بازی را تبدیل به گزینه مناسبی برای علاقه مندان به جدول میکند. تمام جدول ها در چارخونه نیز 4 در 4 هستند.

4 سوال در ستون‌های عمودی و 4 سوال در ستون‌های افقی برای پاسخ وجود دارند. شاید بتوان چارخونه را چیزی شبیه به بازی‌های کلماتی ای مثل الفبابا دانست.

گیم پلی بازی دقیقا شبیه به حل جداول کاغذی است و شما با انتخاب ستون مورد نظر سوالی را میبینید. سپس از طریق کیبردی که به شکل حروف نمایش داده شده است حروف مورد نظر را انتخاب میکنید. انتخاب حروف در چارخونه چیزی شبیه شورواژه است.

به سبک تمام بازی‌های موبایلی و به خصوص بازی‌های اطلاعات عمومی مثل رنگ پاش که امکانی برای کمک گرفتن دارند چارخونه نیز چنین قابلیتی را داراست. شما میتوانید با دیدن تبلیغ و یا پرداخت سه الماس جواب سوال مورد نظر را بگیرید.

همچنین امکان پرسیدن سوال از دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی فراهم شده است. راه‌های به دست آوردن الماس هم شامل دیدن تبلیغ و پرداخت درون برنامه است و همچنین بعد از هر مرحله پنج الماس دریافت خواهید کرد.

میزان الماسی که بازی در اختیار کاربر قرار میدهد عادلانه است و اجباری به خرید ندارید. سطح سوالات نیز مناسب است و نه خیلی سخت و نه خیلی آسان هستند.

در مجموع چارخونه بازی مناسب و قابل قبولی برای دوست داران حل جدول است. گرچه توسعه دهنده میتوانست با صداگذاری مناسب و استفاده از رنگ آمیزی و رابط کاربری بهتر بازی ایده آل تری را ارائه کند اما چارخونه کماکان راضی کننده است.

پیشنهاد میکنیم حتی اگر چندان به حل جدول علاقه مند نیستید هم چارخونه را دانلود کنید. این بازی با حجم کم خود میتواند گزینه مناسبی برای اوقات خالی میان روز باشد.