این روزها بازی‌های کلماتی جذابیت سابق را برای کاربران ندارند. با افزایش روز افزون این سبک بازی کاربران بیشتر به دنبال سبک‌های جدیدتر و بازی‌های متنوع تر میگردند.

با این حال همچنان بازار بازی‌های کلماتی به قوت خود باقیست و بازی‌هایی پیدا میشوند که در این بازار شلوغ توانسته اند جایی برای خود دست و پا کنند و به جایگاهی مناسب برسند.

امروز در بازیاتو قصد بررسی یکی از تازه ترین عناوین منتشر شده در این سبک به نام الفبابا را داریم. الفبابا در کمتر از دو هفته توانسته بیش از دو هزار دانلود در کافه بازار داشته باشد.

بازی الفبابا

دو در یک

پیش از این الفبابا با نگاه به بازی‌های بزرگ مثل آمیرزا قصد داشت جا پای آن‌ها بگذارد. اما در نسخه جدید اوضاع تغییر کرده و سازندگان با خلاقیت خود سعی در کامل تر کردن بازی داشته اند.

در نسخه جدید الفبابا این بار دو نوع بازی و گیم پلی متفاوت در دسترس شما خواهد بود. در واقع میتوان گفت شما دو بازی کلماتی با گیم پلی و سوالات متفاوت را در یک بازی خواهید داشت.

یکی از این بازی‌ها جدول بابا است که پیش از این نیز در بازی وجود داشت و شباهت زیادی به بازی آمیرزا دارد. دیگری نیز معنی بابا است که در نسخه جدید به بازی اضافه شده است.

آپدیت بازی الفبابا

در معنی بابا شما به جای سوال معنی کلمه را میبینید و با توجه به معنی باید کلمه را پیدا کنید. به طور مثال برای کلمه دوات شما با معنی آن یعنی ظرف نگهداری جوهر رو به رو خواهید شد.

اضافه شدن معنی بابا به جذابیت بازی افزوده است و شما مدت بیشتری با الفبابا سرگرم خواهید شد.

در کنار این‌ها گرافیک و رابط کاربری بازی نیز بهبود چشمگیری داشته و به طور کلی شما با بازی بهتری سر و کار خواهید داشت.

از دیگر بخش‌های جالب بازی میتوان به قسمت جدول رتبه بندی بازی اشاره کرد. شما با پاسخ به سوالات سیبیل دریافت میکنید که نقش همان امتیاز را دارند و سپس با سایر کاربران در یک جدول رتبه بندی قرار خواهید گرفت.

کمک‌های متنوعی نیز برای کاربر در بازی وجود دارند که با پیشروی کاربر به مرور در دسترس قرار خواهند گرفت. بعد از هر چند مرحله نیز به شما یک صندوق به عنوان جایزه اتمام فصل تعلق میگیرد. هر فصل در ابتدای بازی 4 مرحله و در ادامه کم کم بیشتر میشود.

بازی الفبابا برای اندروید

اگر قبلا از طرفداران آمیرزا بوده باشید و یا بتوانید به خوبی با بازی ارتباط برقرار کنید به همین سادگی از دست بازی رهایی نخواهید یافت. بازی بیشتر از سیصد مرحله دارد که طبق گفته سازنده در نسخه های بعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

سازندگان الفبابا با صبر و خلاقیت و ناامید نشدن خود امروز توانستند عنوانی مناسب و جذاب را به بازار روانه کنند. موسیقی دلنشین و ایرانی و استفاده از کاراکترهای ایرانی از جمله دیگر نقاط مثبت این بازی هستند.

به طور کلی بازی الفبابا ترکیبی از سه بازی آمیرزا، کوییز پانیک و شهزاد است که توانسته کاربران را سرگرم و به ادامه بازی دلگرم کند.

الفبابا در نسخه جدید دیگر تنها دنبال کننده عناوین بزرگ نیست بلکه حالا پتانسیل تبدیل شدن به یک عنوان محبوب را دارد. پیشنهاد میکنیم نسخه جدید الفبابا را از دست ندهید و شانس تجربه این نسخه از بازی را از خود نگیرید.

از همین صفحه نسخه جدید الفبابا را دانلود کنید و به دنیای کلمات پا بگذارید.