مگر می‌شود اهل بازی‌های ویدیویی بود و شیفته هیجان دیوانه وار بازی‌های شوتر یا تیر اندازی نبود. لذت و جذابیت این بازی‌ها و حس هیجانی که به کاربر القا می‌کنند قابل وصف نیست و در معدود بازی‌هایی می‌توان این حس را یافت.

با بزرگ شدن بازار بازی‌های موبایلی و سود آور بودن این بازار بزرگ برای شرکت‌های بازی‌سازی و در کنار آن روز به روز قوی‌تر شدن گوشی‌های هوشمند باعث شد بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ بازی‌های شوتر به بازار بازی‌های موبایلی ورود کنند و شاهد حضور بهترین بازی‌های شوتر برای گوشی‌های هوشمند باشیم.

حالا می توان به راحتی بازی‌هایی مثل کال اف دیوتی و یا عناوینی شبیه به کانتر استریک را روی گوشی هوشمند تجربه کرد و از هیجان موجود در بازی‌های شوتر لذت برد.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی از برترین عناوین شوتر برای گوشی‌های هوشمند را داریم. اگر عاشق هیجان هستید معرفی بازی Brothers in Arms 3 را از دست ندهید.

معرفی بازی Brothers in Arms 3

امضای گیم لافت

Brothers in Arms 3 ساخته شرکت بزرگ و پر آوازه گیم لافت است. در کارنامه این شرکت بازی‌سازی خوش نام پر است از آثار قدرتمند و محبوب و خوش ساخت. این شرکت از سال‌ها پیش برای گوشی‌های هوشمند شروع به بازی سازی کرد و تا به امروز آثار فوق العاده‌ای مانند آسفالت را روانه بازار کرده است.

همچنین در هر دو لیست بهترین بازی‌های گرافیکی بازیاتو (لیست شماره یک و لیست شماره دو) شاهد حضور عناوینی از این شرکت هستیم. همین که امضای این شرکت بزرگ پای بازی‌ای باشد کافیست تا حداقل یک بار آن بازی را تجربه کنیم.

Brothers in Arms 3 هم جزو بازی‌هایی است که گرافیک کنسولی و فوق العاده‌ای دارد و با محیط جذاب خود می‌تواند در لیست بهترین شوترهای موبایلی قرار بگیرد.

می‌توان گفت گیم لافت ساخت بازی بد را یاد نگرفته و با توجه به کارنامه درخشانش هرعنوانی که توسط این شرکت منتشر شود ارزش حداقل یک بار امتحان کردن را دارد

دانلود بازی Brothers in Arms 3

جنگ تمام عیار

Brothers in Arms 3 جدای از گرافیک چشم نواز و خیره کننده‌ای که دارد از نظر گیم پلی هم کاملا راضی کننده است و گیم پلی به بهترین شکل پیاده سازی شده است.

انواع سلاح در Brothers in Arms 3 وجود دارند و شما باید با استفاده از این سلاح‌ها در مقابل دشمنان ایستادگی کنید و یا به آن‌ها یورش ببرید. دشمنان هم تنوع بسیار زیادی دارند و مبارزاتی که در بازی انجام می‌شوند صحنه‌های فوق العاده هیجان انگیز و احساسی‌ای را رقم می‌زنند.

شما قابلیت حرکت را در بازی دارید و همچنین می‌توانید پشت سنگرها پناه بگیرید. Brothers in Arms 3 یک عنوان تحسین برانگیز است و تمام امکاناتی که از یک بازی شوتر انتظار دارید را برآورده می‌کند.

دانلود بازی شوتر اندروید

علاوه بر بازی آفلاین و داستانی که دارای داستان قدرتمند و تعداد مرحله نسبتا خوب و مناسبی است شما می‌توانید در رقابت‌های آنلاین هم شرکت داشته باشید و با کاربران واقعی بجنگید.

امکاناتی نظیر ارتقای سلاح‌ها و تغییر و ارتقای کاراکتر هم در بازی وجود دارند. تمامی المان‌های Brothers in Arms 3 خبر از یک عنوان خوش ساخت دیگر از گیم لافت را می‌دهند و بار دیگر این غول بازی‌سازی قدرت خود را در این بازی نشان داده است.

گیم لافت پیش از این بازی فوق العاده مدرن کامبت را در سبک شوتر داشت که آن بازی هم توانست بسیار موفق باشد و کاربران را به سادگی جذب گیم پلی قدرتمند خود کند.

بازی شوتر انلاین

Brothers in Arms 3 در یک کلمه عالی است. بازی گرافیک کنسولی، جزئیات دقیق و محیط‌های پویا و زنده‌ای دارد و در کنار آن گیم پلی جذاب و سریع که هیجان خاصی به بازی بخشیده‌اند شما را پای بازی میخ می‌کنند.

اگر علاقه مند به بازی‌های اکشن و هیجان انگیز و شوتر هستید و یا به دنبال یک بازی با گرافیک فوق العاده می‌گردید Brothers in Arms 3 را به هیچ وجه از دست ندهید.

بیش از 10 میلیون دانلود و نمره بسیار خوب 4.4 این بازی در گوگل پلی این ندا را به شما می‌دهند که حجمی که برای دانلود بازی می‌دهید با توجه به کیفیت بازی کاملا عاقلانه و به صرفه است. پیشنهاد می‌کنم بدون معطلی بازی را از همین صفحه دانلود کنید و از گیم پلی Brothers in Arms 3 لذت ببرید.