بازی‌های شوتری از گذشته تا کنون یکی از محبوب‌ترین ژانرها در دنیای بازی‌های ویدیویی به‌حساب می‌آیند. در چند سال گذشته با پیشرفت‌های تلفن‌های هوشمند، پای بازی‌های مختلف در ژانرهای متفاوت به دنیای بازی‌های موبایلی نیز باز شده است. یکی از این ژانرها هم شوتر اول شخص است. معمولا این بازی‌ها به‌دلیل ضد و خورد و هیجانی که دارند موجب ترشح آدرنالین در بدن ما می‌شوند و مخاطب را به وجد می‌آورند. امروزه بخش آنلاین نیز تحولات زیادی را به خود دیده و در حال حاضر اتصال با یک نفر در نقطه‌ای دیگر از جهان کار سختی نیست. یکی از دلایلی که این روزها بخش آنلاین بازی‌ها مخاطبان بیشتری دارد این است که این بخش دارای بازیکن‌های واقعی است و شما در تقابل با آن‌ها بیشتر به چالش کشیده می‌شوید تا با هوش مصنوعی آن بازی. به همین جهت ما امروز به شما یک بازی را پیشنهاد می‌کنیم که هم در سبک شوتر است و هم به‌صورت آنلاین می‌توان از آن لذت برد.

بازی Block Gun: FPS PvP War – Online Gun Shooting Games توسط استودیو Haz LTD ساخته و برای پلتفرم‌های آی او اس و اندروید عرضه شده است. اگر اهل بازی‌های شوتر آنلاین، بازی‌های چند نفره (PVP)، شوتر اول شخص تک نفره یا بازی‌های تک تیراندازی هستید، این بازی می‌تواند به همه نیازهای شما پاسخ دهد. در این بازی می‌توانید با افراد دیگر به رقابت در حالت real-time بپردازید و همچنین می‌توانید وارد بخش تک نفره‌ی نفسگیر آن شوید. بازی Block Gun هربار با آپدیت‌های جدید و افزایش تنوع در نقشه، تفنگ‌ها و سیستم بازی شما را شگفت زده می‌کند و اجازه نمی‌دهد روند بازی برای شما خسته کننده شود.

برخی از ویژگی‌های این بازی:

یک اکشن فوق‌العاده و نفس‌گیر در حالت real-time

سیستم حرکتی وابسطه به استراتژی و یک تجربه شوتینگ مشابه با عناوین کنسول‌ها

قابلیت استفاده از تفنگ‌های مختلف در بخش چند نفره باتوجه به نوع رقابت

قابلیت تیم شدن با دوستان برای نابود کردن یک دشمن مشترک

احساس ترس و وحشت هنگامی که یکی از افراد به زامبی تبدیل می‌شود

سیستم بازی عادلانه با نبود قابلیت ارتقای اسلحه‌ها

بخش تک تیراندازی

دارای بخش جوایز

در بخش فضایی می‌توانید از بالای سر دشمنان خود بپرید

دارای حالات واقع‌گرایانه و متنوع

دارای اسکین‌ها و سلاح‌های فراوان برای شخصی‌سازی

اگر به بازی‌های شوتر آنلاین علاقه دارید و دوست دارید ساعاتی را در کنار دوستان خود با لذت بگذرانید، پیشنهاد می‌کنم به هیچ‌وجه تجربه بازی Block Gun: FPS PvP War – Online Gun Shooting Games را از دست ندهید. این بازی 74 مگابایتی تاکنون بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران پلی استور دانلود و نصب شده است. بیش از 80 هزار نفر به این بازی در گوگل پلی نمره داده‌اند که میانگین آن عدد 4.2 از 5 را نشان می‌دهد و این نمره نماینگر موفقیت و محبوبیت این بازی است.

اگر به بازی‌هایی در این سبک علاقه دارید پیشنهاد می‌کنم سری به عناوین  Tiny Troopers 2 و The Walking Zombie 2 در وبسایت بازیاتو بزنید و آن‌ها را نیز مدنظر داشته باشید.