این روزها بازار بازی‌های ویدیویی شلوغ و حسابی داغ است. همین باعث می‌شود انتخاب عنوانی مناسب در بین سیل بزرگی از بازی‌ها کار چندان آسانی نباشد و انتخاب را برای کاربران سخت کند.

از طرف دیگر دانلود بازی‌های زیاد می‌تواند هم هزینه بر باشد و هم به خاطر فضای کم بسیاری از گوشی‌های هوشمند برای کاربران امکان پذیر نباشد. همین مسائل باعث تولد اپلیکیشن‌هایی شده که تعداد زیادی بازی را در خود جای داده‌اند و در یک پکیج در دسترس کاربر قرار می‌دهند.

فایده این دست نرم افزارها این است که هزینه دانلود بازی‌های مختلف را تا حدی زیادی کاهش می‌دهند و در عین حال این امکان را برای کاربر فراهم می‌کنند که چندین بازی و عنوان مختلف را تجربه کند.

یکی از جدیدترین این دسته از نرم افزارها بازیگوشی نام دارد که در این مطلب قصد بررسی آن را داریم. با ما همراه باشید.

دانلود بازی اندروید

با حضور افتخاری آمیرزا

اکثر این عناوین حاوی بازی‌های تحت وبی هستند که چندان شناخته شده نیستند و در بین کاربران محبوبیت چندانی ندارند. اما بازیگوشی عناوینی سنگین و پر فروش از بازی‌های حال حاضر ایران را همراه خود آورده که از جمله آن‌ها می‌توان به آمیرزا که یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های کلماتی ایرانی است اشاره کرد.

بازیگوشی در این زمینه به خوبی عمل کرده و می‌تواند به واسطه عناوین جذابی که در مجموعه خود دارد کاربران زیادی را جذب کند. حال به واسطه حضور بازیگوشی اگر طرفدار بازی‌های کلماتی باشید می‌توانید با داشتن بازیگوشی جدای از تجربه آمیرزا همزمان چندین عنوان جذاب دیگر را هم تجربه کنید.

علاوه بر حضور آمیرزا عناوین جذاب اندرویدی دیگری مثل کوک، شکاف و آنونس هم در بازیگوشی وجود دارند. شاید بتوان بازیگوشی را تنها نرم افزاری دانست که به جای بازی‌های تحت وب بی کیفیت و تاریخ گذشته از بازی‌های جذاب و جدید اندرویدی استفاده می‌کند.

جواب مراحل بازی آمیرزا

نردبان رقابت

یکی دیگر از نکات مثبت موجود در اپلیکیشن بازیگوشی وجود قسمت رتبه بندی و رقابت آنلاین است. شما می‌توانید با بازی کردن در بازی‌های بازیگوشی امتیاز کسب کنید و نسبت به سایر کاربران سنجیده شوید و در جدول رتبه بندی به رقابت با سایر کاربران مشغول خواهید شد.

این رقابت می‌تواند انگیزه خوبی برای حضور و بازی کردن بیشتر کاربران باشد. البته شما برای بازی کردن به ژتون نیاز دارید که در ابتدای بازی به اندازه کافی به شما داده می‌شود. در کنار آن با جمع آوری امیتاز می‌توانید به القاب جدید دست پیدا کنید و پروفایل کاربری خود را داشته باشید.

همچنین می‌توانید با خوب بازی کردن و کسب پیروزی و امتیاز در بازی ها و همچنین مشاهده تبلیغات ژتون به دست بیاورید. اگر هم هیچکدام از این روش‌ها را نمی‌پسندید می‌توانید ژتون مورد نیاز خود را بخرید.

یکی از ضعف‌های بازیگوشی نشان دادن بیش از حد تبلیغات برای خرید ژتون است که می‌تواند برای کاربران آزار دهنده باشد.

معرفی اپلیکیشن بازی گوشی

جدای از تمام نکات گفته شده بازیگوشی توانسته فضای جذاب و دوست داشتنی‌ای هم برای کاربر خود بسازد و طراحی رابط کاربری بسیار خوب انجام شده. همچنین جدای از اینکه می‌توانید روی گوشی موبایل به بازی کردن مشغول شوید می‌توانید بر روی سایر دستگاه‌ها و سیستم عامل‌ها هم از سایت بازیگوشی برای به بازی کردن استفاده کنید.

این امکان فوق العاده به شما اجازه می‌دهد به سادگی یک کلیک بازی‌های اندرویدی مثل آمیرزا را روی کامپیوترهای شخصی خود تجربه کنید. البته بازی‌ها روی کامپیوتر‌های شخصی ایرادات فنی زیادی دارند که بهتر است سازندگان این مورد را بر طرف کند.

بازیگوشی علی رغم تمام ویژگی‌های مثبت خود نکات منفی ای هم دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به عدم تنوع سبک در بازی‌ها اشاره کرد. اکثر بازی‌ها در سبک سوال و جواب و به یک شکل هستند و بازیگوشی را برای کاربرانی که چندان علاقه مند به این شکل بازی‌ها نیستند نا مناسب می‌کند. بعضی از بازی‌ها در بازیگوشی عملا تنها در نام تفاوت دارند و در عمل یکی هستند.

همچنین تعداد بازی‌های موجود در بازیگوشی به نسب عناوین مشابه مثل تاتامی بسیار کم است. البته به گفته سازنده ماهانه تعدادی بازی به لیست بازی‌های بازیگوشی اضافه خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن بازیگوشی

در کنار این‌ها سازندگان بازیگوشی برای جذاب تر کردن بازی برای کاربران قرعه کشی‌هایی را انجام می‌دهند که در آن‌ها عموما ارقامی نسبتا بالا به کاربران داده می‌شود و شما نیز می‌توانید با بازی کردن و دادن ژتون در قرعه کشی‌ها شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز بازیگوشی امتحان کنید.

در مجموع بازیگوشی را می‌توان مجموعه‌ای کامل برای کاربران دانست که با بازی‌های جذاب و مناسب خود می‌تواند انتخاب فوق العاده‌ای برای کاربران باشد. همچنین با اضافه شدن بازی‌های جدیدتر و عناوین انحصاری به بازیگوشی در آینده می‌توانیم پکیجی منحصر به فرد از بازی‌ها را داشته باشیم.

پیشنهاد می‌کنم شما هم بازی را دانلود کنید و علاوه بر بازی و رقابت کردن شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی‌های بازیگوشی امتحان کنید.


[تماشا کنید] ویدیوشات اپلیکیشن/بازی بازیگوشی