دنیای بازی‌های ویدیویی با همه گیر شدن گوشی‌های هوشمند دچار تغییراتی شد. امروز گوشی‌های هوشمند بیشتر از هر پلفترم دیگری کاربر دارند و همین نشان دهنده بزرگی و سود آورد بودن این بازار است.

همین مسئله باعث شده بسیاری از شرکت‌ها خودشان را با این تغییرات جدید وقف داده و دست به تولید بازی‌های خود برای گوشی‌های هوشمند بزنند. امروزه می‌توان بسیاری از عناوین مطرح دنیای ویدیو گیم را برای گوشی‌ها هم پیدا کرد.

شرکت‌های بزرگی مثال الکترونیک آرتز و اکتیویژن عناوین بزرگ خود یعنی فیفا و کال اف دیوتی را برای موبایل عرضه کردند. بازی‌های موجود برای گوشی‌های هوشمند دیگر بازی‌های دو بعدی ساده‌ای نستند بلکه مطرح ترین و بهترین بازی‌های گرافیکی دنیا پا به میدان بازی‌های موبایلی گذاشته‌اند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از عناوین بزرگ و کنسولی را به نام ARK: Survival Evolved داریم که برای گوشی‌های هوشمند هم عرضه شده و می‌توانید به سادگی روی تلفن همراه خود آن را تجربه کنید.

در ادامه با نگاهی دقیق‌تر به بازی محبوب ARK با ما همراه باشید.

دانلود بازی Ark

کراس پلتفرم دوست داشتنی

ARK: Survival Evolved برای اولین بار در سال 2017 برای کنسول‌های PlayStation، Xbox و همچنین هر سه سیستم عامل کامپیوترهای شخصی یعنی ویندوز، لینوکس و مک منتشر شد.

این بازی در سبک ماجراجویی اول شخص است و شما مثل تمام عناوین Survival، همچون Into the dead، تنها یک وظیفه دارید و آن چیزی نیست جز زنده ماندن. اما همین وظیفه زنده ماندن در دنیای پر از دایناسورهای عظیم الجثه بسیار چالش برانگیز خواهد بود.

در سال 2018 ARK: Survival Evolved برای اندروید، آی او اس و نیتندو سوییچ هم منتشر شد و حالا می‌توانید ARK: Survival Evolved روی هر دستگاهی با هر سیستم عاملی بازی کنید.

تجربه ARK: Survival Evolved روی گوشی، با گرافیک جذاب و خیره کننده و گیم پلی هیجان انگیزش تجربه دل نشینی برایتان خواهد بود.

دانلود بازی Ark برای موبایل

دست خالی در مقابل تیرانوسوروس

همانطور که پیش از این گفته شد زنده ماندن در دنیای ARK: Survival Evolved که پر از دایناسور است کار آسانی نخواهد بود. در ابتدای بازی شما تنها چیزی که برای مقابله با دشمنان دارید دست‌هایتان است و تقریبا در مقابل هر دایناسوری شکست خواهید خورد پس باید از درگیر شدن با دایناسورها اجتناب کنید.

در ابتدای بازی همه چیز کمی برایتان گنگ است. ARK: Survival Evolved مثل بازی Miami crime simulator دنیای آزاد است و نقشه بزرگی هم دارد. شاید یکی از بزرگترین نقشه‌ها در بین بازی‌های موبایلی متعلق به ARK: Survival Evolved باشد. در نتیجه گشت و گذار در این دنیا طولانی و لذت بخش و البته در ابتدا کمی گنگ خواهد بود.

اما به مرور شما با بازی اخت خواهید گرفت. با جمع آوری سنگ و چوب سلاح می‌سازید و برای ادامه دادن به بقای خود در دنیای بزرگ و بی رحم ARK: Survival Evolved وقف پیدا خواهید کرد.

توجه کنید که جدای از سلاح شما باید غذا هم جمع آوری کنید تا بتوانید به زنده ماندن خود ادامه دهید.

راهنمای بازی Ark

دایناسور کشی آنلاین

به مرور زمان و پیشرفت در بازی می‌توانید با قوی‌ترین دایناسورها هم مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید. حتی می‌توانید آن‌ها را تحت سلططه خود درآورید و از آن‌ها سواری بگیرید. چه چیزی لذت بخش تر از پرواز با یک دایناسور.

تعداد دایناسورهای موجود در ARK: Survival Evolved بسیار متنوع و زیاد است و با توجه به مساحت بزرگ نقشه بازی چیزهای زیادی برای کشف کردن وجود دارید و تا مدت‌ها از بازی خسته نخواهید شد. محیط بازی هم بسیار زیبا و دقیق طراحی شده و بازی گرافیک کنسولی خود را در نسخه موبایل هم حفظ کرده.

در کنار بخش تک نفره بازی، شما می‌توانید در بخش آنلاین هم به بازی کردن بپردازید. در این بخش شما می‌توانید با سایر کاربران همراه شوید و با دایناسورها بجنگید و تمدنی برای خودتان دست و پا کنید و یا با سایر کاربران به مبارزه بپردازید و فضا را برای بقای خود ساده‌تر کنید.

در ARK: Survival Evolved جنگ بر سر بقاست

بازی با گرافیک کنسولی برای موبایل

به عنوان جمع بندی می‌توان ARK: Survival Evolved را یکی از برترین ماجراجویی‌های منتشر شده برای گوشی‌های هوشمند دانست که با گرافیک جذاب و چشم نواز و سطح بالای خود می‌تواند گزینه مناسبی برای موبایل گیمرها باشد.

در کنار این وجود بازی آنلاین به جذابیت‌های ARK: Survival Evolved افزوده و همین ویژگی‌ها باعث شده این بازی با وجود حجم بالای خود بیش از ده میلیون نصب در گوگل پلی داشته باشد.

تعداد دانلودها به خوبی نشان می‌دهد که میزان حجم بازی با توجه به کیفیت بازی کاملا به صرفه است و پیشنهاد می‌کنیم شما هم بازی را تجربه کنید.