بازی‌های اکشن، سبک پرطرفداری به حساب می‌آید که بازیکنان زیادی را در سراسر جهان شیفته‌ی هیجان خود کرده و روز به روز با اضافه کردن چالش‌های متعدد سعی در به وجود آوردن سرگرمی بیشتر دارد.

از براول استارز گرفته تا هادس 2، قسمت لذت بخش اکشن است که کاربران را در بازی نگه می‌دارد و برای آن‌ها حسی شبیه به اعتیاد را به وجود می‌آورد.

فراموش نکنید، اعتیاد به سرگرمی، ویژگی خاص یک بازیکن موبایلی محسوب می‌شود.

در این بررسی قصد داریم به سراغ بازی جنگ حیوانات برویم که به تازگی در سبک اکشن منتشر شده و با داشتن چاشنی رانر و تیراندازی سعی در به وجود آوردن یک تجربه خوب برای بازیکنان موبایلی ایرانی دارد.

داستان بازی از این قرار است:

بدو، بدو، بزن، بکش، بازم بدو

به همین سادگی…

در بازی جنگ حیوانات شما باید در یک رقابت تنگاتنگ با رقبای آنلاین مبارزه کنید و با استفاده از نیرو‌های ویژه و واکنش‌های سریع، آن‌ها را شکست دهید و به پیروزی برسید.

جنگ حیوانات، تجربه یک اکشن 3بعدی ایرانی

با ورود به بازی وارد یک صفحه تقریبا شلوغ خواهید شد که به صورت اسلایدی می‌توانید مبارزان خود را انتخاب کنید و یا با پرداخت ارز درون بازی (Yp,Bp) قهرمانان جدیدتری را خریداری نمایید.

هر قهرمان یک سری ویژگی خاص دارد که با توجه به سبک بازی کردنتانن می‌توانید هر یک را انتخاب نمایید و فراموش نکنید که با افزایش تجربه می‌توانید قهرمان مورد نظرتان را ارتقا بدهید و برای رقابت‌های بعدی آماده تر شوید.

هر مبارز قدرت‌های ویژه ای هم دارد که در هنگام بازی با استفاده به موقع از آن‌ها می‌توانید رقبایتان را برای چند ثانیه از دور مسابقه خارج کنید و یا با سرعتی سرسام آور آن‌ها را پشت سر بگذارید.

همچنین در بازی جنگ حیوانات علاوه بر اینکه می‌توانید قدرت ذاتی مبارزین را تقویت کنید، این امکان را دارید که با پرداخت پول، لباس‌ها و ظاهر جدیدی را برای قهرمانانتان خریداری نمایید.

با کسب مقام در هر رقابت و صندقچه جایزه که هر 3 ساعت به شما هدیه داده می‌شود به صورت رایگان سکه جایزه بگیرید و حیواناتتان را ارتقا دهید.

یکی از دلایل شلوغی صفحه وجود صفحات گوناگون در بازی است که به صورت پاپ آپ در دسترس بازیکنان قرارگرفته است که می‌توانند با استفاده از آن یک مدیریت کامل بر روی داشته‌ها و وضعیتشان داشته باشند. صفحاتی مثل:

منابع:

در این بخش که به نوعی فروشگاه محسوب می‌شود می‌توانید سکه خریداری کنید و قوی‌تر شوید.

  • خوشبختانه در بازی جنگ حیوانات، با پیاده‌سازی سیستم وابستگی (محدودیت ارتقا با توجه به سطح کاربر) از Pay2Win شدن بازی جلوگیری شده است.

نقشه‌ها:

با مراجعه به این صفحه می‌توانید زمین‌های مختلفی را برای مسابقه دادن، آزاد کنید و از مبارزه کردن خسته نشوید.

تجهیزات جانبی:

قبل از هر مبارزه می‌توانید چند وسیله را به عنوان کمک به همراه داشته باشید و از آن‌ها برای سریع تر شدن پیروزی استفاده کنید.

محافظ، معجون سرعت و استقامت از جمله این وسایل است که می‌توانید با مراجعه به این قسمت آن‌هارا خریداری نمایید.

فهرست داشته‌ها:

تجهیزات جانبی و جوایزی که در صندوق‌ها به دست ‌می‌آورید را می‌توانید با ورود به این قسمت مدیریت کنید.

  • برخی از آیتم‌ها مانند قهرمانان را می‌توانید به صورت آنلاین خرید و فروش کنید و از این کار، سکه به دست آورید.

جدول امتیازات:

با رفتن به این بخش می‌توانید آنلاین جدول برترین بازیکنان را به همراه رتبه و امتیازتان را مشاهده کنید.

  • هر ماه به برترین‌های هر لیگ، جوایزی اهدا می‌شود.

دستاوردها:

در این صفحه می‌توانید با انجام ماموریت‌های مشخص از بازی جایزه بگیرید و سریع‌تر سطحتان را بالا ببرید.

پروفایل:

این صفحه شامل اطلاعات کلی شما از جمله تعداد قهرمانان، شناسه کاربری، تعداد پیروزی‌ها و لیگ شما می‌باشد که به طور ویژه وضعیت شما را در بازی شرح می‌دهد.

تنظیمات:

وارد کردن ایمیل و رمز، تغییر شناسه کاربری، تنظیمات گرافیکی بازی و کنترلر در این بخش مدیریت می‌شود.

امکان شخصی سازی گرافیک و تکسچر به بازیکن این امکان را می‌دهد که با توجه به سخت‌افزار تلفن‌همراهش ظاهر بازی را شخصی سازی کند.

با شروع مسابقه همانطور که در ابتدای نقد به آن اشاره کردیم می‌توانید نقشه مورد نظر خود را انتخاب کنید و با استفاده از داشته‌هایتان برای نبرد آماده شوید.

نکته: با مشاهده ویدیو می‌توانید به صورت رایگان برای یک بازی خشاب‌هایتان را پر کنید.

پس از تکمیل تجهیزات مورد نیاز می‌توانید لیگی که قصد دارید در آن مسابقه دهید را انتخاب کنید و با زدن دکمه “جستجوی حریف” وارد فرایند مسابقه شوید.

هر لیگ ورودی، جایزه و کاپ مخصوص به خود را دارد و سطح بازیکنان هر یک نیز تقریبا متفاوت است.

مسابقه به صورت 6 نفره برگزار می‌شود و شما 3 دور فرصت دارید تا بازی را به عنوان نفر برتر به پایان برسانید.

وجود جعبه‌های شانس، موانع و تله‌های مختلف باعث شده بازی از چالش لذت بخشی برخوردار باشد و سرگرم کنندگی بازی حفظ شود.

با استفاده از وسایل و قدرت‌های ویژه باید اهداف مختلف را بزنید و از دست ضربات سایر رقبا فرار کنید.

سرعت بالای بازی باعث شده کوچک ترین حواس پرتی به قیمت شکست برای بازیکن تمام شود پس سعی کنید با تمرکز بالا برای پیروزی، مبارزه کنید.

اگر چه گیم پلی بازی همچنان نیاز به پختگی و روانی بیشتر دارد و دوربین در بعضی از موارد ممکن است باعث سردرگمی بازیکن شود ولی به طور کلی بازی جنگ حیوانات یک بازی اکشن سرگرم‌کننده و مناسب برای تمامی سنین محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که رتبه اول هر مسابقه علاوه بر کسب کاپ، با انتخاب یک جعبه از بین 6 جعبه‌ای که ظاهری یکسان دارند می‌تواند شانس خود را برای بدست آورد جایزه بیشتر امتحان می‌کند.

در پایان باید گفت بازی جنگ حیوانات که ساخته مشترک دو تیم استاربند و پیک اند است توانسته تجربه خوبی را به بازیکنان موبایلی هدیه کند و فارغ از تمام خامی‌هایی که در رابطه کاربری و گیم پلی حس می‌شد می‌تواند یک روند صعودی را پس از هر آپدیت تجربه کند و روز به روز بهتر شود.

تریلری از بازی ایرانی جنگ حیوانات