سری بازی‌ پرندگان خشمگین یا همان انگری بردز (Angry Birds) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین و پر طرفدارترین سری بازی‌های دنیای ویدیو گیم دانست که با ورود خود به صنعت بازی‌های ویدیویی جانی دوباره بخشیدند و نشان دادند یک بازی خوش ساخت اگر ساده هم باشد می‌تواند در بالاترین قله‌ها بایستد.

پس از انتشار و موفقیت‌های متوالی سری بازی انگری بردز (Angry Birds) بازی‌های زیادی با الهام از این بازی و شخصیت‌های دوست داشتنی‌اش منتشر شدند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی ایرانی پرندگان مبارز اشاره کرد.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی نسخه‌ای جدید از این سری بازی محبوب با نام Angry Birds Dream Blast را داریم. بازی‌ای که بر خلاف گذشته و بازی‌های قبلی سری انگری بردز گیم پلی جدیدی دارد و در سبک جورکردنی ساخته شده تا شاهد حضور پرندگان خشمگین در این سبک بازی هم باشیم.

اگر از عاشقان انگری بردز یا علاقه‌مند به بازی‌های جورکردنی هستید در ادامه با معرفی بازی Angry Birds Dream Blast با ما همراه باشید.

دانلود بازی انگری بردز

خشمگین اما دوست داشتنی

پرندگان خشمگین در Angry Birds Dream Blast همراه ما هستند تا در رد کردن مراحل این بازی همراه ما باشند. گرچه نام این پرندگان، پرندگان خشمگین است اما بسیار دوست داشتنی هستند و بی شک یکی از محبوب‌ترین مجموعه کاراکترهای دنیای بازی‌های ویدیویی هستند.

این اصل در Angry Birds Dream Blast هم صادق است و پرندگان خشمگین بسیار دوست داشتنی ظاهر شدند و حس خوبی را به شما منتقل می‌کنند. دیگر کاراکترهای همیشگی سری انگری بردز که خوک‌های معروف این بازی هستند هم در Angry Birds Dream Blast حضور دارند.

البته این بار کمی نقششان متفاوت است و به عنوان قفل‌هایی که سد راه شما هستند ظاهر می‌شوند. گیم پلی بازی مثل سایر بازی‌های جورکردنی و شبیه به Toy Story Drop است. شما باید مهره‌های رنگی کنار هم را نابود کنید و ماموریتی که در هر مرحله به شما واگذار شده را در تعداد حرکت محدودی که دارید با موفقیت پشت سر بگذارید.

در صورتی که سه یا بیشتر از سه مهره در کنار هم را نابود کنید یکی از پرندگان خشمگین ظاهر می‌شود و نقش مهره ویژه و کمک کننده در بازی را دارند.

دانلود بازی Angry Birds Dream Blast

رنگارنگ و چشم نواز

یکی از بزرگترین نقاط قوت Angry Birds Dream Blast گرافیک جذاب و چشم نواز بازی است که حس فوق العاده‌ای به کاربر القا می کنند. رنگ‌های زنده و مختلف به کار رفته در بازی که به خوبی با رابط کاربری بازی همخوان هستند آرامش خاصی به بازیکن می‌دهند.

در کنار گرافیک چشم نواز صدا گذاری بازی هم به بهترین شکل ممکن انجام شده و همه این‌ها در کنار هم از Angry Birds Dream Blast یک بازی کامل و جذاب ساخته‌اند.

اما ویژگی‌های خوب Angry Birds Dream Blast در همین خلاصه نمی‌شود و شاهد خلاقیت‌های بسیار خوبی از سازندگان بازی هستیم. Angry Birds Dream Blast دارای جدول رتبه بندی‌ای است که در آن به خوبی می‌توانید خودتان را سایر کاربران بسنجید و در این جدول رقابت کنید.

بازی جورکردنی اندروید

در کنار جدول رتبه بندی در Angry Birds Dream Blast امکان تشکیل تیم هم وجود دارد و شما می‌توانید با دوستانتان یک تیم تشکیل دهید و به یکدیگر کمک کنید و در عین حال از امکان چت کردن بازی لذت ببرید.

همه این‌ها نشان می‌دهند که Angry Birds Dream Blast مانند سایر عناوین انگری بردز یک بازی خوش ساخت و کامل است. همین‌ها باعث شده که Angry Birds Dream Blast بیش از ده میلیون دانلود و نمره فوق العاده بالا و خوب 4.5 را در گوگل پلی به دست آورد.

Angry Birds Dream Blast ویژگی‌هایی بیشتر از یک بازی جور کردنی معمولی دارد. پیشنهاد می‌کنم بازی را از همین صفحه دانلود کنید و مطمئن باشید Angry Birds Dream Blast شما را نا امید نخواهد کرد.