دنیای بازی‌های ویدیویی این روز‌ها پر از بازی‌های رنگارنگ با سبک‌های گوناگون است. بازی‌های لنگ و لعاب دار و با گرافیک بالا این روزها به وفور برای گوشی‌های هوشمند پیدا میشوند.

در این میان اما هنوز تعداد زیادی بازی وجود دارند که از گرافیک چندان با کیفیت و سطح بالایی برخوردار نیستند و با گیم پلی‌ای ساده توانسته‌اند کاربران زیادی را جذب کنند و جای خود را در بازار شلوغ امروز بازی‌های ویدیویی به خوبی پیدا کنند.

در این پیشنهاد آخر هفته بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌های کوچک اما جذاب به نام AMAZE را داریم. اگر دنبال یک بازی کم حجم؛ جذاب و ساده و درعین حال درگیر کننده هستید این مطلب را دنبال کنید.

تصویری از بازی AMAZE

ماز رنگی

بازی AMAZE گیم پلی بسیار ساده‌ای دارد. اما همین گیم پلی ساده میتواند مدت‌ها شما را سرگرم کند و در بعضی مراحل شما را با چالش رو به رو کند. گیم پلی بازی در جا به جا کردن یک توپ در یک مازمانند ساده یا پیچیده خلاصه می‌شود. این بازی در واقع یک بازی فکری و حل معما در

با جا به جا کردن توپ خانه‌های موجود در ماز رنگی خواهند شد. در واقع وظیفه اصلی شما هم همین است. رنگ کردن تمام خانه‌های ماز. در نتیجه شما باید بتوانید از تمام خانه‌های موجود حداقل یکبار بگذرید.

همین گیم پلی ساده میتواند گاهی شما را با مراحلی سخت و چالش برانگیز رو به رو کند. AMAZE به خوبی توانسته خصوصیات یک بازی فکری جذاب را در دل خود جای دهد.

تصویر 2 از بازی AMAZE

از حرکت محدود تا بینهایت

در AMAZE شما حالت‌های مختلفی برای بازی کردن در دسترس دارید. از بازی ساده و کلاسیک تا بازی با حرکات محدود که سحتی بازی را چند برابر میکند.

در کنار این‌ها حالت موسیقی بازی نیز وجود دارد. در این حالت با هر حرکت شما یک صدا نواخته میشود و با حرکات سریع و پشت سر هم یک موسیقی خواهید ساخت. این حالت بازی AMAZE و حل معما در کنار موسیقی تا حدی شبیه به بازی Wire Up است.

بازی AMAZE را میتوان عنوانی مناسب و قابل تحسین در بین بازی‌های فکری دانست. این بازی با تعداد مراحل زیادی که در هرحالت بازی در اختیار شما قرار میدهد میتواند تا مدت‌ها مهمان گوشی هوشمند شما باشد.

تصویر 3 از بازی AMAZE

گرافیک مناسب و چشم نواز؛ سبک بودن بازی و حجم مناسب و در عین حال گیم پلی ساده از AMAZE عنوانی جذاب ساخته اند.

AMAZE شبیه ساخته‌های استودیو Infinity Games است و شباهت بسیار زیادی به بازی Square it دارد. بازی با توجه به کوتاه بودن زمان اتمام هر مرحله و ساده بودن گیم پلی انتخاب مناسبی برای مترو، بین راه و زمان‌های بیکاری کوتاه مدت در بین روز است.

پیشنهاد میکنیم این بازی خوش ساخت را از دست ندهید و با تنها 60 مگابایت یک بازی جذاب روی گوشی هوشمند خود داشته باشید.