در طول روز زمان‌هایی وجود دارد که نیاز به آرامش و دور شدن از استرس‌ها و مشغله‌های ذهنی احساس می‌شود، هر فردی برای بازیابی انرژی خود، روشی را انتخاب می‌کند که روح او را آرام کرده و به‌سرعت به روال عادی زندگی باز گردد. امروزه از تکنولوژی و تاثیر آن در سرگرمی و تازه‌کردن حال و هوای روحی نمی‌توان غافل شد. به دست گرفتن گوشی و انجام بازی و سرگرم شدن با آن راهی مناسب، ساده و مورد علاقه بسیاری از افراد است. حتی شنیدن موسیقی آرام بخش، کلاسیک و … آدرنالین خون را بالا برده و باعث شادی می‌شود. بازی Wire Up یکی از راه‌حل‌های مناسبی است که با ترکیب صوت و انیمیشن، توانسته بازی را به مخاطبان خود ارائه دهد که علاوه بر سرگرم کردن آن‌ها، تمرکز را افزایش داده و در نهایت به آرام‌سازی آن‌ها کمک کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که ترکیب بازی به همراه موسیقی حالتان را بهتر می‌کند بازی Wire Up برای روحیه شما مناسب است پس در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Wire Up چگونه ذهن مخاطب را درگیر می‌کند؟  

این بازی با ترکیب رنگ‌ها، موسیقی و سرعت، تبدیل به سرگرمی شده  تا در نهایت سادگی، ذهن مخاطب را متمرکز و با مراحل آسان ولی جذاب و غیر‌تکراری انگیزه ادامه بازی را حفظ کند، به‌صورتی که آنچنان مخاطب را وابسته می‌کند که ممکن است حتی چند ساعت متوالی به بازی ادامه دهد، پس اگر زمان مهم کاری، درسی و غیره دارید پیشنهاد می‌شود کنترل زمان خود را به‌دست گیرید و از آن غافل نشوید.

 بازی Wire Up چه بخش‌هایی دارد؟

 بازی رایگان Wire Up به صورت آنلاین و آفلاین در دسترس است که با توجه به پلتفرم گوشی، می‌توان آن‌را از پلی‌استور یا گوگل‌پلی دانلود کرد. محیط بازی محیطی شاد و همراه با رنگ‌های مختلف است. وجود پس‌زمینه رنگی متحرک، حلقه‌های رنگی، ستاره، بمب، شکستن مانع کریستالی و نحوه حرکت بین این حلقه‌ها تمام آن چیزی است که مخاطب را درگیر می‌کند. اتصال حلقه‌هایی به رنگ قرمز، سبز، زرد و آبی باتوجه به رنگ پس‌زمینه، حرکت اصلی این بازی است. شاپ، جوایز، گردونه شانس، انتخاب نوع حلقه‌ها، حرکت و نحوه اتصال این حلقه‌ها و همچنین انتخاب نوع موسیقی دلخواه، این  بازی را مهیج‌تر می‌کند.

چگونه Wire Up بازی کنیم؟

 در این بازی چهار نوع حلقه وجود دارد،گیمر با توجه به رنگ پس‌زمینه، حلقه‌های ساده همان رنگ را به هم متصل می‌کند، او باید با سرعت و دقت حرکت کند چرا که پس‌زمینه به سرعت تغییر رنگ داده و اگر یک لحظه دقت نکند بازی را می‌بازد. البته قبل از تغییر رنگ وجود فلش‌های متحرک کاربر را آگاه می‌کند. برای هیجان‌انگیز‌تر شدن بازی، بعضی از این حلقه‌ها ستاره‌دار هستند و با لمس آن‌ها ستاره به مجموعه امتیازات اضافه می‌شود. هر‌چه این امتیازات بیشتر باشد در مراحل بعدی برای خرید از فروشگاه یا همان شاپ و سفارشی‌تر کردن صفحه و مراحل بازی انتخاب بیشتری دارد. اما در حین سرعت باید مواظب حلقه‌های دارای بمب بود چرا  که با لمس بمب آن مرحله از دست می‌رود . دسته چهارم حلقه‌های مانع‌دار کریستالی هستند به این صورت که باید آن‌ها را دوبار لمس کرد تا مانع درون آن را شکسته و بتوان از آن عبور کرد. گیمر در حین حرکت به سمت بالا، برای عدم یکنواختی، با حلقه‌های متحرک رو‌به‌رو می شود که نسبت به قبل سرعت حرکت را را کم می‌کنند و اگر به‌صورت آنلاین با چند نفر بازی می‌کند باعث عقب ماندن از رقبا می‌شود.

 ویژگی دیگر بازی شاد و رنگی  Wire Up این است که گیمر می‌تواند از بین انواع موسیقی ذخیره شده بازی، موسیقی دلخواه را انتخاب کرده و هم‌زمان به بازی ادامه دهد.

جمع‌بندی:

 بازی wire Up به بازی جریان رنگ‌ها، انفجار، اتصال حلقه و حرکت به سمت بالا معروف است. یک سرگرمی هیجانی و اکنشی اعتیارآوری است که در کنار سادگی، حرکات سریع بازی، باعث آرامش ذهن مخاطب می‌شود   (همانطور که گیمر‌ها به آن عنوان یکی از بهترین بازی‌های کاستن استرس را داده‌اند). امیدواریم این بازی آفلاین و بدون محدودیت را دانلود کنید از آن لذت ببرید. اگر امتیاز خوبی داشتید حتما به شاپ آن سر بزنید و از بین جوایز مختلف گوی شانس آن‌را امتحان کنید.