بازار بازی های کژوال روز به روز داغ تر می شود، در این میان استودیوی Infinity Games به خوبی توانسته با بازی هایی مانند Loop ،Hex و تا حدود یک میلیون کاربر را جذب کند. خود ما نیز اخیرا یکی از عناوین محبوب این استودیو با نام Infinity Loop : Energy که توانست محبوبیت زیادی به دست بیاورد را معرفی کردیم. اکنون قصد داریم شما را با یکی دیگر از بازی های این استودیوی خلاق به نام Square it آشنا کنیم. پس با ادامه ی این مقاله همراه باشید.

Square it

 

سنت های استودیو Infinity Games

در مقاله ی معرفی بازی Infinity Loop : Energy به نکاتی در رابطه با بازی های این استودیو اشاره شد که به قسمتی از آن ها اشاره می کنیم:

طراحان بازی، بازی را به گونه ای طراحی کرده اند که بازیکن زمانی که پازل های بازی را حل می کند هیچ دغدغه ای نداشته باشد در حالی که در بسیاری از بازی هایی که در سبک پازل هستند سرعت عمل، زمان سنجی به موقع یا حرکت های مناسب اولویت بالایی در حل پازل ها دارد.

همانطور که اشاره شد، بازی Square Paint نیز مستثنی از این قاعده نیست. تمام بخش های بازی بسیار ساده طراحی شده اند و اولین مرحله ی بازی تنها با یک حرکت سریع انگشت به پایان میرسد. در هر مرحله شما برای صعود به مراحل بعدی کافیست جاهای خالی را با مربع ها کامل کنید. مراحل بازی رفته رفته سخت تر و چالش برانگیز تر میشوند. همچنین باید بگویم بازی از قاعده ی قدیمی استودیوی سازنده ی خود یعنی بی شمار بودن مراحل نیز پیروی می کند.

معرفی Square it

در نهایت باید گفت بازی Square Paint مانند تمام بازی های دیگر استودیوی Infinity Games و همچنین سایر بازی های کژوال و سبک پازل طرفدار خاص خود را دارند و اگر شما اهل بازی هایی با گیم پلی آرام و متعادل همراه با پازل هایی چالش برانگیز هستید پیشنهاد میکنم این بازی را حداقل یکبار امتحان کنید.