چند وقتی هست که بازی‌هایی با تم پانتومیم در بازار بازی‌های ایرانی بازارشان گرم شده. عناوینی مثل پانتومیم باز و ادابازی که انتخاب های مناسب و جذابی برای دورهمی ها هستند.

یکی از اولین عناوینی که در این سبک منتشر شد و توانسته کاربران زیادی را جذب کند ادابازی | پانتومیم نام دارد. بازی ای که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و با کیفیت ساخت خوب خود توانسته جای خود را در بازار پیدا کند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی این عنوان جذاب و محبوب را داریم. همراه ما باشید با معرفی یکی از برترین بازی‌های پانتومیم موجود در بازار داخلی.

بازی پانتومیم اندروید

وقتی از پانتومیم حرف میزنیم همیشه خاطرات و دورهمی های جذاب و شاد را به یاد می آوریم. حالا ادابازی | پانتومیم آمده تا تجربه بهتری را برایمان فراهم کند. گرچه به نظر می‌رسد که ایده بازی تکراری باشد اما فراموش نکنید که این بازی جزو اولین بازی‌هایی است که در این سبک متشر شده.

ادابازی | پانتومیم هم مثل سایر بازی‌های این سبک کلماتی را نمایش می‌دهد که باید آن کلمه را در سریعترین زمان اجرا کنید. هر کلمه امتیازی دارد که با توجه به سطح کلمه متغیر است.

این کلمه ها در دسته بندی های مختلف جای گرفته اند و شما میتوانید از بین این دسته بندی ها دسته بندی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. دسته بندی ها در بازی متنوع و گسترده هستند. از ویژگی های جالب بازی کلمه طلایی است که سی امتیاز دارد. نکته مهم در مورد این کلمه این است که اگر هم تیمی شما نتواند پاسخ درست بدهد شما بازی را خواهید باخت.

معرفی بازی ادابازی | پانتومیم

دسته بندی خودت رو بساز

تا اینجا همه چیز مثل سایر عناوین بود و تغییر خاصی را حس نکردیم. حتی شکل‌های مختلف از بازی مثل سوالات پنج ثانیه ای را هم می‌توان در عناوین دیگر پیدا کرد.

اما قابلیت ویژه و بسیار جالب ادابازی | پانتومیم که در سایز بازی‌ها وجود ندارد و ادابازی | پانتومیم را نسبت به رقبا متمایز میکند امکان اضافه کردن کلمه و ساخت دسته بندی از کلمات خودتان است. به این ترتیب شما میتوانید به سادگی کلماتی که میخواهید را به بازی اضافه کنید و از بازی لذت ببرید.

این قابلیت باعث شده تا عنوانی جذاب تر را شاهد باشیم و همچنین از تکراری شدن کلمات هم جلوگیری میکند. ضمن اینکه این کلمات فقط برای خود شما هستند و به صورت آنلاین به آن دسترسی دارید بسیار قابل توجه است.

دانلود بازی ادابازی | پانتومیم

ساده‌ی زیبا

بازی رابط کاربری و گرافیک بسیار مناسب و چشم نوازی دارد و به خوبی میتواند هر کاربری را مجذوب خود کند. ارتباط گرفتن با بازی به راحتی صورت می‌گیرد و رنگ‌های انتخاب شده کاملا همخوان و مناسب هستند. علاوه بر این‌ها المان‌های بازی دارای انیمیشن‌هایی هم هستند که طراحی گرافیک بازی را بسیار بهبود داده‌اند.

صدا گذاری بازی هم مناسب است و از نظر رابط کاربری و صدا گذاری نسبتا از عناوین مشابه بهتر کار شده و توسعه دهندگان در این امر به خوبی موفق بوده‌اند.

شاید بتوان ادابازی | پانتومیم را جزو برترین بازی‌ها در سبک خود دانست. بازی‌ای که با کیفیت بالایی که دارد پرچم دار بازی‌هایی با قالب پانتومیم است. این بازی با 200 هزار کاربر در کافه بازار توانسته نمره بسیار بالا و فوق العاده 4.6 را از کاربران بگیرد.

تصویر بازی ادابازی | پانتومیم

همچنین ادابازی | پانتومیم تنها 25 مگابایت حجم دارد. همین حالا بازی را دانلود کنید و با حجمی پایین یک سرگرمی مناسب شامل چند گیم پلی متفاوت را روی گوشی هوشمند خود داشته باشید.