استودیوهای بازی سازی زیادی وجود دارند که در زمینه ساخت بازی‌های ساده اما محبوب و موفق تبحر خاصی دارند. استودیوهایی مانند Infinite Games که ساده ترین ایده ها را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی میکنند.

یکی از این استودیوهای موفق که توانسته بازی های جذابی را توسعه دهد استودیو VOODOO نام دارد. این استودیو توانسته با پرورش ایده های ساده و ساخت بازی های نسبتا کوچک میلیون ها کاربر جذب کند. بازی هایی نظیر Hole.io که ساده اما در عین حال خوش ساختند و میتوانند اعتیاد آور نیز باشند.

یکی از موفق ترین ساخته های این استودیوی خوش نام Helix Jump نام دارد. در این نوشته قصد معرفی این بازی را داریم. بازی ای که میتواند مدت ها در گوشی هوشمند شما جا خوش کند.

خوش رنگ اما اعتیاد آور

بازی Helix Jump ایده کاملا ساده ای دارد. شما باید یک توپ را از بالای یک سازه که از حلقه های رنگارنگی تشکیل شده است به پایین آن برسانید. این کار با جا به جایی حلقه ها امکان پذیر خواهد بود. در واقع در هر حلقه حفره ای برای رد شدن توپ وجود دارد. قسمتی از هر حلقه هم رنگ متفاوتی دارد که در صورت برخورد با آن قسمت بازی را میبازید.

توپ‌های متنوعی هم برای انتخاب موجود است. شما میتوانید شکل توپ خود را انتخاب کنید و با آن به بازی ادامه دهید. توپ شما میتواند ساده؛ طرح دار یا حتی به جای توپ یک ستاره باشد.

شاید در نگاه اول بازی به شدت آسان و حوصله سر بر به نظر برسد. اما اشتباه نکنید. حتی ده مرحله اول بازی نیز میتواند برای شما به شدت چالش آفرین باشد. احتمالا اگر فقط چند مرحله اول بازی را انجام دهید به راحتی آن را کنار نخواهید گذاشت. تعداد مراحل بازی نیز به قدری هست که تا مدت ها وقت شما را پر کند.

در کنار گیم دیزاین عالی و پیاده سازی فنی مناسب، گرافیک بازی نیز با آن رنگ و لعاب خیره کننده خود خودنمایی میکند. رنگ آمیزی زیبای المان های بازی قطعا هر کاربری را جذب خواهد کرد. البته مراقب باشید که زیبایی بازی تمرکز شما را برهم نزند. شما در بازی به تمرکز و سرعت عمل خود نیاز خواهید داشت.

تجربه بازی را از دست ندهید

بازی Helix Jump از آن دست بازی‌هاست که باید حتما آن را تجربه کرد. بازی ای که خیلی سریع مطرح میشود و تا مدت ها در گوشی هوشمند خیلی افراد یافت میشود. از آن دسته بازی‌ها که میتوان آن را هر جا دید. مترو، اتوبوس، دانشگاه و یا هرجای دیگر.

جدا از حس خوب خود بازی و خوش ساخت بودن این عنوان؛ Helix Jump میتواند عنوان مناسبی برای کل کل در مجالس دوستانه باشد.

بازی Helix Jump در کوتاه ترین زمان ممکن توانسته بیش از 100 میلیون کاربر در گوگل پلی جذب کند. آن هم با نمره عالی بیشتر از 4. پس همین حالا از همین صفجه بازی را دانلود کنید. البته قبل از آن چشمانتان را تیز کنید و تمرکز کنید که هر اشتباه مساوی با باخت شما خواهد بود.