احتمالا با بازی های گروه Infinite Games آشنایی دارید. استودیویی که با انتشار عناوینی از قبیل Loop, Hex و… توانسته نظر نزدیک 30 میلیون کاربر را به خود جذب کند. در اکثر بازی های این استودیوی خلاق یک ویژگی مشترک وجود دارد و آن ظاهر بسیار ساده ی بازی و گیم پلی خلاقانه ی آن است. در واقع از این جهت بازی های این استودیو به عناوینی مانند VOI شباهت دارد که در گذشته معرفی آن را در بازیاتو منتشر کرده بودیم.

اما اکنون قصد داریم توضیحاتی پیرامون بازی جدیدی که از این استودیو منتشر شده است را ارائه دهیم: Infinity Loop: Energy.

Loop : Energy

بازی Infinity Loop: Energy مانند دیگر بازی های این استودیو از همان الگوی “ظاهر ساده، گیم پلی خلاقانه” پیروی می کند. گیم پلی بازی در سبک پازل است و هیچ گونه محدودیتی از قبیل زمان یا تعداد حرکت های مجاز ندارد. در واقع طراحان بازی، بازی را به گونه ای طراحی کرده اند که بازیکن زمانی که پازل های بازی را حل می کند هیچ دغدغه ای نداشته باشد در حالی که در بسیاری از بازی هایی که در سبک پازل هستند سرعت عمل، زمان سنجی به موقع یا حرکت های مناسب اولویت بالایی در حل پازل ها دارد.

بازی Loop : Energy

به نظر میرسد یکی از معیار های مهم طراحان بازی Infinity Loop: Energy حل پازل های چالش برانگیز بدون هیچ دغدغه ای است. این نکته نه تنها در این بازی، بلکه در دیگر بازی های استودیوی Infinite Games رعایت شده است و دیده میشود.

بی نهایت بازی کنید

در هر پازل بازیکن باید به وسیله ی چرخاندن آیتم هایی مانند سیم های رابط یا لامپ ها، انرژی را به تمام لامپ های موجود در پازل برساند. نکته ی خیلی جالبی که در این بازی وجود دارد این است که اغلب پازل های این بازی از نوعی الگو پیروی می کنند که با پیدا کردن آن الگو می توانید پازل را به سادگی حل کنید. این نکته در اغلب پازل ها به صورت شکل های متعارف قابل مشاهده است.

معرفی بازی Loop : Energy

نکته ی دیگری که در مورد این بازی Infinity Loop: Energy میتوان گفت، تعداد مراحل بسیار زیاد آن است. در واقع با کمی اغراق میتوان گفت این بازی اصلا فرجامی ندارد! مراحل بازی یکی پس از دیگری جذاب تر و چالش برانگیز تر میشود.

بازی Loop : Energy

Infinity Loop: Energy را حتما بازی کنید

اگر میخواهید در پایان روز، پس از مشغله های مختلف و گوناگون زندگی گوشه ای بشینید و در کمال آرامش و در کنار یک موسیقی زیبا به حل معماهایی چالش برانگیز بپردازید و خود را سرگرم کنید، بازی Infinity Loop: Energy را از دست ندهید. این بازی به همراه رابط کابری ساده خود، پازل های بی انتها و موسیقی آرامش بخشش از بهترین های استودیوی Infinite Games و میتواند شما را تا مدت ها سرگرم کند.