گاهی دوست داریم وقتی در کنار خانواده هستیم و سرگرمی خاصی نداریم؛ به نحوی خود را از حالت کسالت خارج کنیم. امروزه با وجود تلفن‌های هوشمند در تمام خانه‌ها این امر بسیار ساده شده است. فقط باید گوشی خود را روشن کنید و بازی دلخواه خود را اجرا نمایید. اما سوال اینجاست که کدام بازی‌ها برای سرگرم شدن در کنار دیگران یا مثلا در جمع خانوادگی مفیدتر هستند؟ این سوال را در ادامه به شما پاسخ می‌دهیم.

بازی ™!UNO یک بازی کارتی کلاسیک است که توسط استودیو Mattel163 Limited تولید شده و برای سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است. این بازی که محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد امسال پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت. البته نسخه موبایلی این بازی همین دو سال قبل منتشر شد و با تورنمنت‌ها، حالت‌ها و قوانین جدیدی همراه شد که توانست در عرصه بازی‌های موبایل هم موفقیت خود را تکرار کند.

این بازی بدون شک بهترین و محبوب‌ترین بازی کارتی‌ای است که می‌توانید با خانواده و دوستان‌تان بازی‌ کنید و اوقات خوشی را در کنار هم بگذرانید. این بازی را می‌توانید در خانه، در سفر و یا در هر زمان و مکان دلخواهی تجربه کنید و لذت ببرید. اگر قبلا بازی‌ فیزیکی UNO را تجربه کرده‌اید و یا حتی تازه کار هستید تفاوتی ندارد و می‌توانید با این بازی ساعت‌ها خود را در کنار دیگران سرگرم کنید.

برخی از ویژگی‌های بازی:

شما می‌توانید به همان سبک کلاسیک نیز در ™!UNO بازی کنید و همچنین می‌توانید از میان انواع بازی‌های مختلف یکی از انتخاب کرده و به بازی Real-Time بپردازید.

در تورنمنت‌ها و ایونت‌های مختلف شرکت کنید و جایزه بگیرید تا در جدول رده بندی از رقبای خود عقب نمانید.

با دوستان یا اعضای خانواده خود تیم شوید و برای پیروزی در رقابت‌های 2v2 با یکدیگر همکاری کنید.

در هرجای دنیا که هستید می‌توانید از طریق گروه‎‌های این بازی با دوستان و خانواده‌تان ارتباط برقرار کنید.

شما در بخش Rule Your Room می‌توانید دوستان‌ یا خانواده‌تان را به یک بازی دعوت کنید که قوانین آن را خودتان وضع کرده‌اید و از بازی لذت ببرید.

اگر از بازی‌های تک نفره با داستان‌های پیچیده یا عناوین چند نفره با گرافیک سنگین خسته شده‌اید و می‌خواهید فقط مدتی را در پیش دوستان یا آشنایان خود سرگرم شوید، پیشنهاد ما تجربه بازی ™!UNO است. این بازی کارتی 208 مگابایتی تاکنون بیش از 50 میلیون با از طریق پلی استور دانلود و نصب شده است. همچنین نمره این بازی در گوگل پلی با بیش از 800 هزار رای، میانگین 4.2 را نشان می‌دهد که حاکی از موفقیت این عنوان و رضایت اکثر کاربران است.

اگر به بازی‌هایی در این سبک و سیاق علاقه دارید می‌توانید سری به عناوین Hearthstone و GWENT در وبسایت بازیاتو بزنید و آن‌ها را نیز تجربه کنید.