امروزه در بین کاربران موبایلی، بازی‌های معمایی از محبوبیت بسیاری برخوردارند؛ به چالش کشیدن و به فکر واداشتن بازیکن و همچنین لذت اجنتاب‌ناپذیر حل پازل دلایلی برای این محبوبیت به حساب می‌آیند.

در این بررسی قصد داریم به سراغ بازی دو قلو‌ها ساخته جدید استودیو بیات‌گیمز برویم.

بازی ایرانی دوقلو‌ها را شاید در ظاهر شباهت‌های با بازی پارادوکس داشته باشد ولی طراحی فانتزی و پویاتر نسبت به پارادوکس می‌تواند این بازی را به یک سرگرمی مناسب در اوقات فراغت تبدیل کند.

همچنین دوقلوها نسبت به پارادوکس مراحل ساده‌تری دارد و همین باعث شده کاربران بیشتری بتوانند از تجربه آن لذت ببرند.

دانلود بازی دوقلوها

شما در بازی وظیفه کنترل دو کاراکتر کوچک که جهت حرکتی آن‌ها برعکس یک دیگر است را به عهده دارید و در هر مرحله شما باید دو درب را با برداشتن کلیدهای مخصوص باز کنید، نکته جالب این است که هر کلید باید توسط یکی از دوقلوها برداشته شود و با توجه به کلیدی که به دست آورده اند می‌توانند در مشخصی را باز کنند و وارد آن شوند.

علاوه بر چالش کلیدها، موانعی در بازی وجود دارد که درصورت برخورد با آن ها می بازید و در هر مرحله نیز باید آیتم های مربوط به آن مرحله را برای کسب امتیاز بالا پشت سر بگذارید که شامل خوردن سکه و میوه مخصوص به هر مرحله است.

ازی دو قلو ها

در بازی محدودیتی وجود دارد که خورشید نامیده می‌شود و برای هر مرحله یکی از آن‌ها مصرف می‌شود؛ پس از اتمام خورشیدها یا باید صبر کنید و یا با مشاهده ویدیو تبلیغاتی آن را شارژ نمایید.

از نقاط ضعف بازی می‌توان به سایز کوچک دکمه‌های کنترلر اشاره کرد که کاربران را شاید برنجاند و تبلیغات زیاد آن تجربه کاربری را زیر سوال ببرد.

گیم‌پلی روان، رابط کاربری و گرافیک فانتزی بازی باعث شده که بازی دو قلوها به یک خروجی آینده دار و سرگرم‌کننده تبدیل شود.

امیدواریم که نقاط ضعف فعلی هر چه سریع تر برطرف شوند تا بازیکنان بتوانند تجربه‌ی بهتری هنگام پشت سر گذاشتن مراحل جذاب این بازی داشته باشند.