همه ما بازی محبوب و جذاب Snake را به خاطر داریم. بازی‌ای که با تمام سادگی و گرافیک پیکسلی و سیاه و سفید خود مدت‌ها می‌توانست کاربران را سرگرم کند.

این بازی تا مدت‌ها پادشاه بازی‌ها بود. روی گوشی و یا آتاری تفاوتی نداشت. Snake انتخاب جذاب زمان خود بود. بعد‌ها عناوین زیادی با تاثیر از این بازی تولید شدند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی بازی‌ای را داریم که هرچند شباهتی به Snake ندارد اما چندان بی ربط هم نیست. اگر علاقه‌مند به بازی‌های تفننی و فانتزی هستید معرفی این بازی را از دست ندهید.

تصویر 1 از بازی Train Taxi

مسیر درست رو انتخاب کن

گیم پلی بازی Train Taxi بسیار ساده است. حتی ساده‌تر Snake. در Train Taxi تنها کاری که شما ‌می‌کنید انتخاب بین دو راهی‌ها و چندراهی هاست.

تا زمانی که قطار شما به این چندراهی‌ها نرسد شما نقشی در بازی نخواهید داشت. ماموریت شما سوار کردن تمام مسافرین موجود در محیط بازی است. شاید بتوان بازی را تا حدودی شبیه به Amaze اما با سبکی متفاوت دانست.

مسافرین بازی تقریبا در تمام محیط پخش شدند و شما باید از تمام مسیرها حداقل یک بار عبور کنید. شما برای سوار کردن مسافرین تنها باید قطارتان را از کنار مسافرها عبور دهید.

تصویر 2 از بازی Train Taxi

همانطور که در بازی Snake با هر دانه که می‌خوردید مار کمی بزرگ تر میشد در Train Taxi همین طور است. قطار شما با مسافرینی که سوار می‌کنید بزرگتر شده و واگن‌هایی به قطار شما اضافه خواهد شد.

همین بزرگ‌تر و زیادتر شدن طول قطار مشکل ساز است. قطار با بزرگتر شدن کار را سخت می‌کند و خطر برخورد قطار با واگن‌های خودش بیشتر می‌شود.

شما امکان تغییر و انتخاب قطار دلخواه خود را در Train Taxi دارید. قطارها ظاهر و سرعت متفاوتی دارند و از یکنواخت شدن گیم پلی بازی می‌کاهند.

تصویر 3 از بازی Train Taxi

همچنین محیط و مسیرهای بازی در هر مرحله متفاوت است. صداگذاری و گرافیک بازی هم جالب و جذاب است و از Train Taxi یک عنوان تفننی جالب ساخته‌اند.

Train Taxi را می‌توان عنوانی مناسب و جذاب برای اوقات خالی کوتاه در میان کارها و دوندگی‌های روزانه دانست. اگر علاقه مند به بازی‌های تفننی فکری و همچنین Snake هستید Train Taxi می‌تواند خاطره این عنوان را در ذهن شما دوباره زنده کند.