زمان زیادی نمیگذرد از روزهایی که بردگیم‌های ساده‌ای مثل منچ و مار و پله و یا حتی بازی‌های ساده تری نظیر دوز بازی‌های محبوب و همه گیری به شمار میرفتند.

با گذشت زمان از محبوبیت این بازی‌ها کاسته شد و بازی‌های ویدیویی و کامپویتری جایگزین آن‌ها شد.با همه این‌ها همچنان این بازی‌ها طرفدارانی دارند و عده زیادی علاقه‌مند به چنین بازی‌هایی هستند.

همین موضوع باعث ساخت بازی‌هایی مثل منچرز و دبرنا شده است. در این پست همراه ما باشید تا مروری بر بازی Tic Tac Toe Glow داشته باشیم که ترکیبی خوش ساخت از چند بازی قدیمی و نوستالژی است.

تصویر 1 از بازی Tic Tac Toe Glow

دوز به سایز دلخواه

Tic Tac Toe Glow مجموعه‌ای کامل برای سرگرمی است. بازی‌ای که هفت بازی نوستالژی و قدیمی تشکیل شده است. اصلی ترین قسمت بازی بازی دوز است. بازی‌ای که شاید چندان جذاب و سرگرم کننده به نظر نرسد اما سازنده به بهترین شکل بازی را پیاده سازی کرده است.

شما در بخش دوز میتوانید مراحلی که براش شما مشخص شده است را بگذرانید. همچنین میتوانید به صورت آزاد بازی کنید. نکته جالب وجود حالت‌های متفاوت برای بازی است و شما میتوانید دوز 3 در 3 تا 11 در 11 را تجربه کنید.

از نقاط قوت و جذاب بازی امکان بازی چند نفره است. شما میتوانید به صورت محلی با دوستانتان به صورت دو نفره بازی کنید و یا آنلاین با کاربران دیگر به رقابت بنشینید. تجربه بازی دوز در Tic Tac Toe Glow واقعا جذاب است.

تصویر 2 از بازی Tic Tac Toe Glow

بازی میکس: هفت در یک

در کنار دوز شش بازی جذاب دیگر هم وجود دارند. این بازی‌ها شامل بازی‌هایی مثل سودوکو، پیدا کردن تفاوت بین عکس‌ها، پازل و دو بازی جذاب دیگر هستند.

هر کدام از این بازی‌ها تعداد مراحل و سطوح مختلف خود را دارند که میتوانند به طور جداگانه هم ساعت‌ها سرگرم کننده باشند. تعداد مراحل هر کدام از بازی‌ها واقعا قابل قبول و بالاست و به اتمام رساندن حتی یکی از بازی‌ها هم کار چندان آسانی نیست.

Tic Tac Toe Glow از نظر گرافیکی نیز چشم نواز و خوب کار شده و با پیاده سازی فنی بسیار خوب اجرای روانی روی گوشی شما خواهد داشت.

تصویر 3 از بازی Tic Tac Toe Glow

در مجموع میتوان Tic Tac Toe Glow را جزو بهترین گزینه‌ها برای سرگرمی نام برد. مجموعه هفت بازی جذاب در کنار هم که هر کدام به خوبی طراحی شده اند و تعداد مراحل بالایی دارند، امکان بازی دو نفره و یا انلاین از Tic Tac Toe Glow عنوانی سطح بالا ساخته اند

ضمن اینکه تمام این 7 بازی تنها با 50 مگابایت قابل دانلود است و شما با حجم کم میتوانید هفت بازی جذاب و سرگرم کننده داشته باشید.

بازی نمره 4.1 و دانلود فوق العاده 50 میلیونی در گوگل پلی دارد. همین حالا با دانلود بازی جای خالی Tic Tac Toe Glow روی گوشیتان پر کنید.