در بین بازی های متعددی که وجود دارد کاربران زیادی به دنبال تجربه حس ترس و هیجان برای زنده ماندن در شرایط مختلفی که بازی سازان طراحی می‌کنند هستند. این امر بازی های موبایلی را شامل می‌شود که البته فراهم کردن این محیط خاص کار سخت تری است. در این مقاله قصد معرفی یک بازی مهیج و زیبا سبک اکشن و ماجراجویی را داریم.

بازی لبه ترس از استودیو Persiangolf DC یک بازی ایرانی و جذاب که شاید بتوان گفت در این سبک با گرافیک و صدا گذاری جذابی که دارد می‌تواند استقبالی همچون بازی خوش ساخت هادس 2 را تجربه کند.

شروع بازی به این گونه است که هواپیمایی برای انجام ماموریتی فرستاده شده و به دلیل یک سانحه سقوط می‌کند و شما تنها بازمانده این سانحه هستید؛ بعد از بهوش آمدن به سمت یک دانشگاه بازی شمارا هدایت می‌کند که باید ماموریت خود را تنهایی به اتمام برسانید.

دانلود بازی لبه ترس

آن دسته از علاقه مندان به سریال معروف Walking Dead می‌توانند تجربه جالبی را در این بازی کسب کنند زیرا افرادی که در حین ماموریت با آن ها مواجه می‌شوید آدم خوار یا به اصطلاح زامبی هایی هستند که باید آن هارا با شلیک دقیق از پای دربیاورید.

ماموریت شما نیز مربوط به همین اتفاقی است که جهان را تسخیر کرده است. در طی انجام ماموریت های خود باید فکر خود را نیر آماده چالش های پیش رو بکنید، کار شما فقط کشتن و پیش رفتن نیست و باید با فکر و چک کردن تمام نقشه بازی به هدف خود برسید.

می توان گفت برای این سبک بازی که قصد تجربه آن را دارید گیم پلی قابل قبول و روانی را خواهید دید که شمارا اذیت نمی‌کند و در کنار گرافیک خوبی که استفاده شده است تجربه کاربری خوبی را به شما انتقال می‌دهد. کنترل نشان گر هدف یا منطقه دید کاراکتر بازی در سمت راست گوشی و کنترل حرکت نیز در سمت چپ قرار دارد و برای برداشت آیتم ها با لمس صفحه می‌توانید این کار را انجام دهید.

شما در طول بازی با محیط های متفاوت و هیجان انگیزی روبه رو می‌شوید که هیچگاه از حسی که دارید کم نمی‌شود، این محیط ها در کنار موسیقی های دلهره آوری که تهییه شده است لذت بازی را برای شما دو چندان می‌کند.

دانلود بازی لبه ترس

نقطه ضعفی که در بازی به چشم می‌آید این است که شاید در ابتدا، جریان بازی سر درگم باشد و زیاد با صدای کاراکتر های بازی ارتباط خوبی برقرار نکنید؛ البته در کنار داستانی که در پیش رو دارید این ضعف چندان به چشم نمی‌آید و با گذشت زمان عادی می‌شود.

در آخر باید گفت اگر از آن دسته افرادی هستید که تجربه هیجان و ترس را در بازی‌های موبایلی دوست دارید پیشنهاد می کنیم بازی لبه ترس را حتما تجربه کنید و از گرافیک خوب این بازی لذت ببرید.