بازی‌های استراتژی همیشه در بین پلیر‌ها محبوب بوده‌ است. بیش‌تر بازی‌ها از این سبک، برای ویندوز منتشر شده است؛ که البته به‌خاطر کنترل بهتر با ماوس و کیبورد حس بهتری را به ما منتقل می‌کند. اما این بدان معنی نیست که سبک استراتژی روی گوشی‌های همراه آن لذت را به ما انتقال نمی‌دهد؛ بلکه بسیار بهتر از کنسول‌های خانگی می‌تواند توسط ما کنترل شود.

تا به امروز بازی‌های زیادی با سبک استراتژی برای پی‌ سی، کنسول و تلفن‌های همراه منتشر شده است و قطعا اگر به آن فکر کنیم، می‌توانیم بیش از دو مورد را به یاد آوریم. امروز می‌خواهیم بازی استراتژی جدید و اعتیاد‌آور The Bonfire 2 را به شما معرفی کنیم! یک بازی جذاب و هیجان‌انگیز، به همراه داستان زیبا که شما باید برای ادامه به زندگی، به‌دست آوردن دوباره قدرت جست‌و‌جو و دفاع از مردم و همراهان خود، دست به هر کاری بزنید! در ادامه با بازیاتو همراه باشید.

بازی استراتژی

فرض کنید در یک دریای بزرگ بر روی یک کشتی کوچک،‌ مشغول کشفیات و به دنبال کسانی هستید؛ ناگهان طوفان سختی آغاز می‌شود و شما را در هم می‌شکند! حالا مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید، این است که به دنبال خشکی بگردید تا حداقل چند روز بیشتر دوام بیاورید. بازی دقیقا به همین‌گونه روایت می‌شود؛ شما پس از پیدا کردن یک جزیره و رسیدن به آن، باید از منابع بهترین استفاده را بکنید تا زنده بمانید. به یک‌دیگر کمک کنید، آتش بزرگ و رسمی خود را روشن کنید، کلبه‌های کوچکی بسازید تا از حمله حیوانات در امان باشید و شکار کنید تا زنده بمانید!

تنها افراد محدودی در این بازی همراه شما خواهند بود. اما به‌زودی و با پیش‌رفت بیش‌تر شما در آن، منطقه آبادتر و تعداد افراد بیشتر می‌شود. حالا وقتش رسیده که شروع کنید، چون با ایستادن دوام نخواهید آورد! نام زیبا و مختصری را برای جزیره یا روستای خود انتخاب کنید و آن‌را به خوبی رهبری کنید. در بازی The Bonfire 2 شما لازم نیست تمام کار‌ها را خودتان انجام دهید؛ به کارگران و همراهان خود مسئولیت دهید و روی کار کردن آن‌ها نظارت کنید. با گذشتن روز‌ها و شب‌ها افراد بیشتری را استخدام کنید تا بزرگ‌ترین جزیره را برای خود نام‌گذاری کنید!

بازی bonfire2

هر فرد یا کارگری که برای یک کار انتخاب می‌کنید، قابلیت یا مهارت خاص و منحصر به خودش را دارد و با توجه کردن به این موضوع، می‌توانید لایق‌ترین فرد را برای یک کار انتخاب کنید؛ به عنوان مثال شما باید وفادارترین فرد خود را برای کار‌های حیاتی و مهم انتخاب کنید، یا سریع‌ترین آن‌ها را برای شکار و رساندن غذا به دیگران، باید بهترین انتخاب شما باشد. وقتی که شب فرا می‌رسد همه افراد نیاز به خواب دارند. ولی باید فردی پر انرژی را برای بیدار ماندن و نگهبانی از جزیره در مقابل هجوم دشمنان یا حیوانات وحشی انتخاب کنید؛ اما به این نکته توجه کنید که نمی‌توانید همیشه از یک نفر برای انجام این کار استفاده کنید!

بازی The Bonfire 2 یکی از بهترین بازی‌های استراتژی آی او اس است و ساعت‌ها می‌توانید با آن سرگرم شوید و لذت ببرید!

در ادامه با معرفی و توضیح درباره بازی Alto’s Adventure همراه بازیاتو باشید.