بازی‌های مدیریتی جزو آن دسته از بازی‌ها هستند که توسعه دهندگان کمتری جرئت می‌کنند به سراغ ساخت این بازی‌های بروند. بازی‌هایی که اصول و قوانین خاص خود را دارند و کاربر را به دنیایی متفاوت از سایر بازی‌های می‌برند. این شکل بازی‌ها که شاید در ابتدا چندان محبوب نبودند و مخاطب خاص خود را داشتند امروزه جایگاه خود را به خوبی پیدا کرده‌اند.

اگر حالا صفحه مربوط به بازی هرکدام از مارکت‌ها را ببینید حداقل با یک عنوان مدیریرتی رو به رو خواهید شد. این بازی‌های در شکل و شمایل متفاوت و با عناوین مختلف و در هر زمینه‌ای که کاربر به آن علاقه مند باشد پیدا می‌شوند.

از شهردار که در آن مدیریت یک باشگاه فوتبال را بر عهده دارید تا عناوین ساده‌تری مثل سفره چی. تعداد و موضوع این بازی‌ها آنقدر متفاوت و گسترده هستند که بعید است نتوانید بازی‌ای که منطبق با علاقه شما باشد را پیدا کنید.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌های مدیریتی با نام Tap Tycoon را داریم. بازی‌ای که جزو محبوب‌ترین بازی‌های سبک خود به شمار می‌رود. با معرفی این عنوان جذاب با ما همراه باشید.

دانلود بازی Tap Tycoon

روی صفحه بزن تا دلار بگیری

سازندگان Tap Tycoon‏ سبکی متفاوت از استاندارد و چیزی که در بین بازی‌های مدیریتی رایج است را برای گیم پلی در نظر گرفته‌اند. در واقع می‌توان گفت Tap Tycoon‏ ترکیبی از سبک click games و مدیریتی است. چیزی که از وجود کلمه Tap در نام بازی به وضوح مشخص است.

این به این معناست که برای کسب پول و موفق شدن در بازی باید دائما بر روی صفحه بازی کلیک کرده یا ضربه بزنید. این اولین راه درآمدی‌ای است که بازی برای کاربران در نظر گرفته و با هر ضربه مقداری پول به شما تعلق خواهد گرفت. نحوه ایجاد و جمع آوری پول هم در نوع خود جالب است.

با هر ضربه شما بر روی صفحه دلاری ایجاد می‌شود و کاراکتر اصلی بازی با حرکات و انیمیشن‌های جذاب مشغول به جمع آوری پول‌ها می‌شود. زمانی هم که مقدار پول‌ها بسیار زیاد می‌شود با بلدز تمامی آن‌ها را جمع می‌کند و شاهد صحنه‌های جالبی در بازی هستیم.

دانلود بازی Tap Tycoon بینهایت

ساختمان سازی رو شروع کن

تا اینجای کار خبری از مدیریت نبود. اما بخش اصلی و عامل اصلی موفقیت در بازی Tap Tycoon‏ مدیریت کردن منابع و پول هاست. شما با جمع آوری پول‌ها باید مشغول به ساخت ساختمان‌های اداری، تفریحی و صنعتی شوید.

این ساختمان‌ها درآمد شما را افزایش می‌دهند و کار شما را برای ارتقای شهرتان کمی آسان تر می‌کنند. هر ساختمان درآمد خاص خود را دارد و در زمانی مشخص می‌توانید از آن درآمد استفاده کنید.

تمامی این ساختمان‌ها قابل ارتقا هستند و با ارتقای آن‌ها میزان درآمدشان بیشتر و زمانی که این درآمد در دسترس شما قرار گیرد کمتر می شود. به مرور زمان شما می‌توانید تنها به درآمد از ساختمان‌ها متکی باشید و نیازی به ضربه زدن روی صفحه و درآمد‌های ناچیز نداشته باشید.

در واقع در Tap Tycoon‏ شما مسیری به سوی تبدیل شدن به یک میلیونر را طی خواهید کرد.

معرفی بازی Tap Tycoon

علاوه بر ساختمان‌ها کاراکتر اصلی هم می‌تواند ارتقا پیدا کند و در اثر این اتفاق درآمد شما در ازای هر کلیک روی صفحه بیشتر خواهد شد. همچنین زمانی که به سطح قابل قبولی از بازی برسید می‌توانید با پرداخت پول از امکاناتی نظیر کلیک اتوماتیک یا جمع‌آوری اتوماتیک درآمد ساختمان‌ها استفاده کنید.

اصلی ترین هدف در Tap Tycoon‏ تبدیل کردن شهرتان به یک شهر قدرتمند و ثروتمند و تسلط بر دنیاست. به همین خاطر حتی امکان ساخت سرباز و جنگیدن هم در بازی فراهم است. شما می‌توانید با سایر کاربران گروه تشکیل دهید یا بجنگید و قدرت خود را افزایش دهید.

جدول رتبه بندی موجود در بازی که قدرت کاربران هر کشور را نشان می‌دهد هم به بیشتر شدن رقابت بین کاربران کمک می‌کند.

دانلود بازی Tap Tycoon اندروید

در مجموع اگر علاقه مند به بازی‌های مدیریتی هستید و دوست دارید تجربه جذابی از این شکل بازی‌ها داشته باشید Tap Tycoon‏ می‌تواند جزو برترین انتخاب‌ها باشد.

این بازی که گیم پلی‌ای متفاوت و ترکیبی دارد توانسته بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته باشد و نمره عالی 4.5 را از کاربران کسب کند.

پیشنهاد می‌کنیم این بازی را تجربه کنید و ببینید چطور همین گیم پلی ساده و گیم پلی کلیکی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم و مشغول به خود کند.