اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و اکشن می‌گردید که در آن بتوانید با دوستان‌تان به صورت آنلاین به رقابت بپردازید، بازی Shadow Fight Arena انتخاب مناسبی برای شماست.

در این بازی شما قادر خواهید بود تیمی 3 نفره تشکیل دهید و به رقابت به حریف خود مشغول شوید. تمامی کاراکترهای بازی توانایی منحصر به فرد و خاص خودشان را دارند که با پیشرفت و تعامل در بازی قادر خواهید بود آن‌ها به سطوحی بالاتر از لحاظ توانایی و قدرت برسانید. در این بازی باید حواستان به استراتژی برای شکست حریف باشد وگرنه کار راحتی در پیش نخواهید داشت.

این بازی حکم یک بازی مبارزه‌ای کلاسیک را دارد، از همین رو اگر دوست دارید به تجربه‌ای هیجان انگیز دست بزنید این بازی را روی تلفن همراه خود نصب کرده و با به دوستان‌تان هم اطلاع دهید تا در رقابت به شما بپیوندند و ساعت خوشی را در کنار هم تجربه کنید. این بازی تا این لحظه بیش از 500 میلیون بار دانلود شده است و بازی محبوبی به حساب می‌آید و هم‌اکنون کاربران زیادی را به خود مشغول کرده است.

بازی از لحاظ گرافیک سه بعدی چشم نواز است و مبارزات کلاسیک بیاد ماندنی‌ای را برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. این بازی موبایلی از لحاظ کنترلی و رابط کاربری بسیار ساده و خوب طراحی شده تا تعامل بازیکن با بازی ساده باشد و بازیکن را از بازی دل زده نکند.

این بازی را در حالت آنلاین می‌توانید با دوستان‌تان بازی کنید و همچنین می‌توانید در حالت آفلاین هوش مصنوعی بازی را که به‌مرور زمان حرکات شما را حدس خواهد زد به مبارزه بطلبید. در این بازی می‌توانید قهرمان‌های متفاوتی مثل سامورایی‌ها، نینجاها و مبارزان مختلف را انتخاب کنید و به رقابت بپردازید. قابل ذکر است که سیستم ارتقا شخصیت در بازی به خوبی تعبیه شده است و همچنین می‌توانید از اسکین و استایل‌های مختلف در بازی استفاده کنید و موارد جدیدتر را با گذراندن سطوح مختلف آزاد کنید.

هر ماه بازی فصل جدیدی را آغاز می‌کند که می‌توانید با ملحق شدن به بازی از مواردی مانند آیتم‌های پولی بازی به رایگان استفاده کنید. اگر دوست‌تان در بازی حضور دارد می‌توانید به او بپیوندید و اگر هم نه می‌توانید برای او دعوت‌نامه‌ای بفرستید تا به شما ملحق شود و در بازی با هم ساعات خوشی را بگذرانید.

یادگیری این بازی کار سختی نیست ولی اگر می‌خواهید به یک حرفه‌ای تبدیل شوید پیشنهاد می‌کنم تا می‌توانید با دوستان یا سیستم هوش مصنوعی به تمرین بپردازید و ویدیوهای آموزشی سایر کاربران را مشاهده نمایید. پیروزی در تورنمنت‌ها تجربه و جوایز زیادی را به دنبال خواهد داشت اما مراقب باشید که تنها چند شکست به سادگی شما را از جریان تورنمنت خارج خواهد کرد.

در Discord یا گروه‌های Facebook به علاوه وبسایت محبوب Reddit می‌توانید با سایر کاربران این بازی به تعامل بپردازید از چت کردن با سایر بازیکنان لذت ببرید.

در آخر باید گفت بازی Shadow Fight Arena اوقاتی خوش را کنار دوستان‌تان برای شما به همراه خواهد داشت و با داشتن گرافیک سه بعدی خیره کننده و کاربران زیاد می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای سرگرم شدن باشد.

به علاقمندان به این سبک بازی پیشنهاد می‌شود، سری هم به بازی‌های DC: UNCHAINED و Shadow of Death بزنند و از آن‌ها نیز استفاده کنند.