شاید بتوان گفت فوتبال پر طرفدار ترین ورزش جهان است. حتی در بین بازی‌های ویدیویی و کامپیوتری هم بازی‌های فوتبال همیشه جزو محبوب ترین عناوین بوده‌اند.

همین نکته باعث انتشار عناوین زیادی در سبک فوتبال شده است. امروزه حتی برای گوشی‌های هوشمند هم عناوین مختلف و زیادی در سبک فوتبال منتشر شده است. از بازی‌های بزرگ مثل فیفا و pes تا نسخه‌های ساده‌‌تر و فانتزی مثل Soccer Stars .

در بین توسعه دهنده‌های ایرانی هم تعداد کسانی که به سراغ این سبک بازی رفته‌‌اند کم نیستند. یکی از همین بازی‌های داخلی سر ضرب نام دارد. بازی‌ای جذاب و متفاوت که توانسته کاربران زیادی را جذب کند.

در ادامه با بررسی دقیق این بازی خوش ساخت با ما همراه باشید.

معرفی بازی سر ضرب

تلفیقی از فوتبال و بازی‌های تفننی

سر ضرب عنوانی متفاوت و خلاقانه و جذاب است. سازنده با ترکیب فوتبال با بازی‌های تفننی که مکانیزم ساده‌ای دارند سعی کرده عنوانی نو آورانه را وارد بازار کند که در این مسیر هم موفق و خوب عملکرده است.

گیم پلی بازی، بازی معروف و محبوب Dancing Line را در ذهن ما تداعی می‌کند. گیم پلی تا حد زیادی شبیه به این بازی طراحی شده و شما باید به موقع جهت توپ را عوض کنید و از برخورد و یا به عبارتی لو رفتن توپ جلوگیری کنید.

کلیت گیم پلی بازی به همین شکل است. البته علاوه بر کنترل و تغییر جهت توپ شوت به موقع و همچنین کنترل سرعت توپ هم نکاتی هستند که حائز اهمیت هستند.

دانلود بازی سر ضرب

لذت یه پا دو پا

همین گیم پلی ساده به شدت جذاب و لذت بخش است. نوع حرکت توپ تا حدودی شبیه به حرکت معروف یه پا دوپاست. رد کردن توپ از بین موانع هم چالش برانگیز و سخت است و هم حس بسیار خوبی به کاربر القا می‌کند.

بازی زمانی چالش برانگیزتر می‌شود که موانع متحرک وارد بازی می‌شوند و کار سخت تر خواهد شد. همچنین بعضی موانع که شکل ربات هستند برای گرفتن توپ به دنبال شما می‌آیند و شما باید بتوانید به خوبی آن‌ها را دریبل کنید. در بعضی مراحل کمبود نور و تاریکی هم برای سخت تر شدن به بازی اضافه می‌شوند.

موانع داخل دورازه هم گاهی مشکل ساز هستند و به خوبی در نقش دروازه بان ظاهر می‌شوند. پس در هنگام شوت زدن به دقت عمل کنید زیرا در صورت خراب کردن توپ باید از ابتدا موانع را دریبل کنید.

بازی ایرانی سر ضرب

هر بار بازی یک توپ برای شما هزینه دارد و با هر گلی که میزنید یک توپ دریافت می‌کنید. البته بازی به صورت روزانه هم به شما جایزه می‌دهد. علاوه بر این در پایان هر فصل مرحله جایزه‌ خواهید داشت و بازی با توپ از شما استقبال می‌کند.

برای دریافت جایزه بیشتر باید بهتر شوت کنید و بتوانید عدد بالاتری را نشانه بگیرید. در صورتی که توپ‌های شما به پایان برسد شما به اول فصلی که در آن هستید بازگردید. هر فصل شامل تعدادی مرحله است.

گیم پلی بازی به اندازه کافی جذاب است که بتواند شما را به خوبی سرگرم کند. ضمنا فراموش نکنید که سرضرب تا حدودی اعتیاد آور است پس در هنگام بازی نیم نگاهی هم به ساعت داشته باشید.

مراحل بازی سر ضرب

گرافیک بازی ساده و از جنس بازی‌های تفننی طراحی شده و همین سادگی جذابیت بازی را بیشتر کرده و کاربر به خوبی با رابط کاربری بازی ارتباط برقرار می‌کند.

محیط بازی هم دائما و در هر مرحله تغییر می‌کند و رنگ‌های متفاوتی به خود می‌گیرد. با این امکان بازی حس کسالت و خستگی به کاربر دست نمی‌دهد و می‌توانید ساعت‌ها مشغول بازی باشید.

از دیگر امکانات جالب بازی که جذابیت بازی را چند برابر می‌کند وجود توپ‌های متفاوت در بازی است. برای استفاده از هر توپ باید تعدادی مرحله مشخص را پشت سر بگذارید. تعداد توپ‌ها می‌توانست بیشتر باشد. همچنین توسعه دهنده می‌توانست توپ‌هایی را با طرح‌های تیم‌های مطرح به بازی اضافه کند. اما با اینحال این امکان قابل قبول و راضی کننده است.

تصویر بازی سر ضرب

مدال‌هات رو تکمیل کن

سرضرب به سبک بازی‌های مطرح بخش افتخارات و دستاورد‌ها را هم در خود جای داده است. شما باید ماموریت‌هایی که به شما داده شده را پست سر بگذارید تا بتوانید مدال مورد نظر را کسب کنید. هر مدال تعدادی توپ هم جایزه دارد که به شما در ادامه مسیر کمک خوهد کرد.

بازی دارای امکانی به نام شوت رونالدو و شوت مسی است. هنگامی که گل‌های زیبایی بزنید بازی از این اسامی برای توصیف شوت شما استفاده می‌کند. البته چگونگی زدن شوت رونالدو و مسی و تفاوت آن‌ها چندان مشخص و شفاف نیست. بهتر بود توسعه دهنده راهنما و توضیحی برای این دو امکان در بازی قرار دهد.

همچنین جای خالی آیتم‌های ویژه در بازی حس می‌شود. توسعه دهنده می‌توانست با قرار دادن آیتم‌هایی در بازی امکان شوت آتشین و یا چنین امکاناتی در بازی قرار دهد که می‌توانست بازی را بسیار جذاب تر کند. البته از مرحله 61 شگردهایی قابل استفاده خواهند بود مه میتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

توپ ها در بازی سر ضرب

سر ضرب پنجاه هزار نصب فعال در کافه بازار دارد که آمار خوبی است. همچنین توانسته نمره چشم گیر 4.6 را هم کسب کند.

مجموعا سر ضرب جزو آن دسته بازی‌هاست که حتما باید یک بار تجربه کرد. بازی جزو بهترین بازی‌های تفننی داخلی است و می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما و به خصوص برای طرفداران فوتبال باشد.

پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را تجربه کنید و لذت دریبل‌های سر ضرب را از دست ندهید.


[تماشا کنید] معرفی ویدیویی بازی اعتیادآور سرضرب:


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی سرضرب: