روبلاکس نام یکی از بازی‌های محبوب و منحصربفرد آنلاین است که در این مقاله توسط سایت بازیاتو برای شما معرفی می‌شود.

تا بحال تصور کرده‌اید اگر یک بانک بازی شامل هر نوع بازی که دوست دارید در اختیار داشتید و از بین آن‌ها هر تعداد بازی را انتخاب کنید!؟

استودیوی بازی‌سازی ROBLOX Corporation این مجموعه بازی‌های جذاب و متنوع را برای شما در قالب یک بازی به نام Roblox آماده کرده و شما هم می‌توانید یکی از میلیون‌ها کاربری باشید که در سراسر دنیا در این بازی اشتراک دارند و باهم رقابت می‌کنند.

همانطور که گفته شد، بازی Roblox یک بازی محبوب جهانی است و شما با اتصال به اینترنت و ایجاد اشتراک در بازی می‌توانید به این گروه بزرگ بپیوندید.

شما در بازی روبلاکس با یک مجموعه از بازی‌های آنلاین از هر ژانر و مدلی که دوست دارید روبرو هستید. از بازی‌های ساده گرفته تا بازی‌های اکشن و ماجراجویی همگی در اختیار شماست و می‌توانید به صورت گروهی بازی کنید.
شما ممکن است در این بازی با افراد مختلفی از سراسر دنیا هم‌بازی شوید و یا حتی با دوستان و آشنایان خودتان تیم‌های چند نفره بسازید و در یک بازی به رقابت بپردازید.

اما نکته جالب و محبوب بازی، قابلیت چت با سایر افراد و هم تیمی‌هاست که در بازی روبلوکس وجود دارد. شما می‌توانید هم با دوستان خودتان با زبان فارسی صحبت کنید و هم اگر دوست داشته باشید با افراد دیگر از هر نقطه دنیا به صورت چت آنلاین ارتباط برقرار کنید. این برای خیلی از افراد نکته‌ای جذاب و کاربردی است. چت در بازی هم به صورت اختصاصی و هم به صورت گروهی امکان پذیر است.

نکته جذاب دیگر بازی Roblox قابلیت پشتیبانی بازی از ویژگی کراس پلتفرم است. یعنی برای مثال شما اگر با یک گوشی که سیستم عامل اندروید داشته باشد وارد بازی شوید می‌توانید با هر پلتفرم دیگری که دوستانتان دارند هم‌بازی شوید و در این مورد محدودیتی وجود ندارد. پس با خیال راحت می‌توانید این بازی را به همه دوستانتان با هر مدل گوشی و پلتفرمی معرفی کنید و به صورت گروه‌های چند نفره بازی کنید.

اگر بخواهیم راجب بازی‌های موجود در Roblox صحبت کنیم باید بگوییم انواع سبک‌های بازی را در آن خواهید دید. بازی‌هایی که اکثرا حجم‌های کمی دارند و به بازی‌های سرگرم‌کننده کوچک شناخته می‌شوند. البته باید بگوییم با وجود کم حجم بودن، اما کیفیت بازی‌های بسیار خوب است و از نظر کیفیت بازی مشکلی نخواهید داشت. بدین ترتیب افرادی که علاقه به بازی‌های کوچک و کم حجم دارند همه آن‌ها را یک‌جا در اختیار دارند و دیگر لازم نیست در صفحات مختلف بدنبال آنها بگردند.

روزانه افراد زیادی به جمع خانواده Roblox می‌پیوندد و با ایجاد اشتراک ماجراهای آن را دنبال می‌کنند. قطعا تجربه این بازی برای همه افراد، حتی یکبارهم که شده توصیه می‌شود؛ زیرا از هر سبک بازی و داستانی در آن پیدا می‌شود و از آن گذشته می‌توانید تجربه یک بازی آنلاین به همراه چت با دوستانتان را داشته باشید. پس تردید نکنید و برای خودتان و همه کسانی که دوست دارید با آن‌ها بازی گروهی انجام دهید اشتراک بازی Roblox را ایجاد کنید.

اگر از این بازی خوشتان آمد حتما بازی هایی نظیر راه سخت و guardian tales را از سایت بازیاتو بررسی کنید.