اگر به بازی‌های نقش‌آفرینی علاقه دارید، مطمئنا شیفته‌ی بازی Guardian Tales خواهید شد که جدای از ارائه عناصر آشنای این سبک، پکیج کامل ماجراجویی به‌حساب می‌آید برای همه دوست‌داران بازی‌های ویدیویی.

Guardian Tales با این‌که در سبک نقش‌آفرینی ساخته شده، اما گیم‌پلی خود را صرفا به ویژگی‌های این ژانر محدود نکرده و شما به هر ژانری که علاقه‌مند باشید (بازی‌های اکشن، چندنفره، استراتژی، مدیریتی و غیره) می‌توانید بخش مورد علاقه‌تان را در Guardian Tales پیدا کنید و به تجربه آن مشغول شوید. در این بازی شما به تنهایی یا با دوستان خود (دوستان واقعی یا هوش مصنوعی) به ماجراجویی می‌روید و با دشمنان مختلفی مبارزه می‌کنید، امتیاز و تجربه کسب می‌کنید و سپس از آنها برای ارتقای خود، گروه خود، قلعه خود و غیره بهره می‌برید.

بازی استراتژی اندروید

در بازی Guardian Tales انواع و اقسام معماها، چالش‌ها، ماموریت‌ها (Questها) و باس‌ها وجود دارد تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند. جدای از این، در این بازی هیروها و انواع سلاح نیز گنجانده شده تا هر بازیکنی بهترین گزینه مناسب خودش را پیدا کند و با آن بازی را تجربه کند.

همان‌طور که در تصویر بالا و تصاویر بازی دیده‌اید، دوربین بازی و سبک گرافیکی آن نزدیک به بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی یا به‌اصطلاح JRPG هاست، اما تفاوت Guardian Tales با این دست از بازی‌ها این است که شخصیت‌ها و محیط‌هایش در قالب مدل‌های سه‌بعدی طراحی شده‌اند و گاهی اوقات دوربین بازی نیز از دید عمودی یا بالا به پایین تغییر کرده و در مواقع خاصی شما را غافلگیر می‌کند.

بازی rpg برای موبایل

نحوه کنترل شخصیت اصلی در بازی خیلی ساده است. شما روی نمایشگر موبایل خود چند دکمه می‌بینید که سمت چپ تصویر دکمه‌های D-pad برای کنترل مسیر حرکت شخصیت است و سمت راست نیز دکمه‌هایی برای حمله، سرعت گرفتن حین حرکت، دفاع یا اجرای طلسم و جادو است.

بازی Guardian Tales با گیم‌پلی ساده و گرافیک کارتونی و جذاب خود، محتوایی را به کاربرش ارائه می‌دهد که می‌تواند تا مدت‌ها و ساعت‌ها او را سرگرم کند. تنوع بزرگ‌ترین نقطه قوت این بازی است و اگر دنبال یک بازی می‌گردید که در خود انواع و اقسام ماجراجویی را داشته باشد، Guardian Tales پیشنهاد ما به شماست.