موسیقی عضوی جدا ناپذیر از زندگی انسان است. امروزه موسیقی را می‌توان به راحتی در دنیای بازی‌های ویدیویی نیز پیدا کرد. بازی‌هایی همچون Dancing Ballz که عنصر اصلی آن‌‌ها موسیقی است.

هر روز موسیقی‌های زیادی می‌شنوید و گاهی ممکن است با آن‌ها همخوانی کنید و یا دوست داشته باشید خودتان جای خواننده آهنگ را بخوانید. اگر شماهم جزو کسانی هستید که این حس را داشته اید و دوست دارید با خواننده همخوانی کنید این مطلب مخصوص شماست.

گروه آوای نو با ساخته جدید خود یعنی بازی آهنگتو این امکان را به بهترین شکل برای شما فراهم کرده است. ما را در این مطلب از بازیاتو همراهی کنید تا با این اثر متفاوت بیشتر آشنا شوید.

دانلود بازی آهنگتو

روی نت بخوان

ایده بازی جذاب و کاملا خلاقانه است. شما از میان اسامی آهنگ‌هایی که در اختیارتان قرار داده شده اند انتخاب می‌کنید. موسیقی پخش می‌شود و همزمان شعر آن به صورت کامل در مقابل شما قرار خواهد گرفت. شما باید همراه با خواننده بر روی آهنگ بخوانید.

اما توجه کنید که باید دقیقا سر وقت و با شکلی درست آهنگ را بخوانید. در غیر اینصورت امتیازی نخواهید گرفت. کل گیم پلی بازی در همین چند خط خلاصه می‌شود و به سادگی قابل بازی کردن است. اما یادتان باشد امتیاز گرفتن و درست خواندن به همین سادگی نخواهد بود.

از شجریان تا هیراد

در بازی آهنگ‌های زیادی قرار دارد که می‌توانید بر حسب علاقه از بین آن‌ها انتخاب کنید. البته سطح سختی آهنگ‌ها نیز متفاوت است. گرچه تعداد آهنگ‌ها کمی کمتر از حد مطلوب است اما شما با همین آهنگ‌های موجود نیز ساعت‌ها سرگرم خواهید شد. البته آهنگ‌های موجود دائما در حال بیشتر شدن هستند و سازندگان به خوبی بازی را برای شما جذاب نگه می‌دارند.

لیست آهنگ‌ها هم از تنوع خوبی برخوردار است و تقریبا هر سلیقه ای را راضی می‌کند. از بهنام بانی و حمید هیراد تا همایون شجریان و امیرعباس گلاب در بازی آهنگ‌هایی موجود است.

برخی از آهنگ‌ها نیز رایگان نیستند. شما باید برای خرید این آهنگ‌ها “نت” پرداخت کنید. در واقع نت‌ها همان واحد پولی بازی هستند که از تماشای ویدیو، دعوت دوستان به بازی و بازی کردن به دست می‌آیند. همچنین شما می‌توانید از طریق پرداخت درون برنامه نیز هرمقدار که می‌خواهید نت خریداری کنید.

با بهترین‌ها رقابت کن

علاوه بر تمام مواردی که ذکر شد سازندگان قابلیت‌های دیگری نیز به بازی اضافه کردند تا بتوانند عنوان جذاب تری به مخاطبین ارائه کنند. از جمله این ویژگی‌های میتوان به رتبه بندی بازی اشاره کرد که می‌تواند شما را برای بالاتر رفتن در جدول تشویق کند.

همچنین شما میتوانید نام کاربری و عکس پروفایل خود را داشته باشید. اطلاعات کاملی از تجربه بازی کردنتان نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در کنار تمام نکات ذکر شده المان‌های گرافیکی زیبا و چشم نواز همراه با چینش مناسب، محیطی دلنشین را مقابل دیدگان مخاطب قرار می‌دهند.

فراموش نکنید که ثبت نام در آهنگتو برای کسب امتیاز الزامی است.

اگر تا اینجای مطلب را خواندید و هنوز تصمیم به دانلود بازی نگرفته اید پیشنهاد ما این است تجدید نظر کنید و برای یکبار هم که شده بازی آهنگتو را امتحان کنید. قطعا بازی تا حدی جذابیت دارد که بتواند شما را سرگرم کند. یادتان نرود که آهنگتو علاوه بر اینکه می‌تواند در اوقات تنهایی وقت شما را پر کند در جمع‌ها نیز می‌تواند لحظات خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.