خرگوش‌های دیوانه یوبیسافت این‌بار برگشته‌اند اما برای یادگیری و حل معما! در نتیجه خیلی نمی‌توانند دیوانگی کنند. بازی Rabbids Coding! یکی از بازی‌های موبایلی شرکت یوبیسافت است که برای همه سنین مخصوصا کودکان بازی سرگرم‌کننده و فوق‌العاده جذابی است.

چه بخواهید یک بازی پازل/معمایی جذاب را تجربه کنید یا بخواهید کودک‌تان را برای برنامه‌نویس شدن آماده کنید، Rabbids Coding! بازی شماست! همان‌طور که از نام بازی برمی‌آید، خرگوش‌های دیوانه را این‌بار شما می‌بایست با چیدن و تنظیم یک الگوریتم مناسب راهنمایی کنید تا به در جادویی در هر مرحله برسند. الگوریتمی که درباره آن صحبت می‌کنیم هم اصلا چیز پیچیده‌ای نیست و در بازی شما صرفا با جهت‌ها و چند دستور محدود مثل فشردن یک دکمه یا امثال آن طرف هستید.

بازی دارای یک گیم‌پلی ساده ولی چالش برانگیز و جذاب است که با گرافیک کارتونی و دیدنی مخصوص Rabbids همراه شده. مراحل بسیار متنوعی در Rabbids Coding! انتظار شما را می‌کشد و همان‌طور که گفتیم، در این مراحل خرگوش‌ها را شما توسط چیدن الگوریتم و جهت‌های مناسب حرکت می‌دهید. خرگوش‌ها در مرحله روی مربع‌های آبی رنگی راه می‌روند و مسیری را طی می‌کنند که شما برای آنها مشخص کنید. البته مسیرها بدون مانع نیستند و باید حواس‌تان به جلوی پای‌تان و در کل محیط اطراف نیز باشد.

اما در آخر باز هم تاکید کنیم که این بازی یکی از بهترین گزینه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید فرزندان‌تان را با مفاهیم اولیه برنامه‌نویسی آشنا کنید. Rabbids Coding! را برای‌شان نصب و اجرا کنید و ببینید چگونه در این بازی پیشروی می‌کنند، چقدر علاقه نشان می‌دهند تا متوجه شوید که آیا در آینده کودک شما می‌تواند یا دوست دارد یک برنامه‌نویس شود یا خیر.

اگر به بازی‌های معمایی و پازل علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به دو بازی OXXO و Weave the Line بیاندازید.