یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال که برای پلتفرم‌های موبایلی عرضه شده است، بازی پابجی می‌باشد. در بازی پابجی شما به همراه 99 بازیکن دیگر در نقشه این بازی وارد خواهید شد و باید در همان ابتدای بازی به دنبال انواع سلاح‌ها باشید تا بتوانید از خودتان محافظت کرده و زنده بمانید. در این بازی کشتن و غارت کردن بسیار اهمیت دارد. بازیکنان در بازی پابجی باید به دنبال قدرتمندترین سلاح‌ها و تجهیزات چه با خرید یوسی پابجی و چه بدون پرداخت هزینه و استفاده از ترفندها باشند و توسط آن‌ها از خود دفاع کرده و شانس برنده شدن خود را افزایش دهند. در ادامه می‌خواهیم به راه و روش های زنده ماندن در بازی پابجی موبایل بپردازیم.

بازی پابجی موبایل

زنده ماندن در بازی پابجی

همانطور که گفته شد در بازی پابجی شما در منطقه‌ای فرود خواهید آمد و از آنجا که در این بازی برخورداری از سلاح و تجهیزات نظامی اهمیت زیادی دارد، باید به محض فرود آمدن در نقشه‌ی این بازی به دنبال جمع‌آوری این وسایل باشید تا بتوانید از خود در برابر دشمنان دفاع کنید.

در بازی پابجی روش‌های زیادی برای بهره‌مند شدن از انواع اسلحه‌ها وجود دارد. اما بازیکنان حرفه‌ای و کسانی که می‌خواهند شانس برنده شدن خود را در این بازی افزایش دهند، باید با خرید uc پابجی موبایل تجهیزات قدرتمندتری را برای خود فراهم کنند.

خرید یوسی که همان ارز رایج در بازی پابجی است، امکان بهره‌مند شدن از انواع لوازم و آیتم‌های ویژه را برای گیمرهای این بازی فراهم می‌کند. در ادامه به نحوه زنده ماندن در بازی پابجی می‌پردازیم.

انتخاب مکان مناسب برای فرود

انتخاب مکان مناسب برای فرود در پابجی

همانطور که اشاره شد، در ابتدای بازی پابجی شما با دستان خالی وارد بازی می‌شوید، بنابراین برای پیدا کردن بهترین تجهیزات باید منطقه‌ی مناسبی را برای فرود انتخاب نمایید. برای جمع‌آوری سلاح‌ها و انواع آیتم‌ها در بازی پابجی باید به ساختمان‌های نزدیک خود مراجعه کنید. بنابراین انتخاب منطقه‌ای که دارای ساختمان‌های بیشتر است، امکان پیدا کردن سلاح‌های مناسب را برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر آن مناطق خلوت نیز گزینه مناسبی برای فرود هستند. زیرا بدون قرار گرفتن در معرض خطر می‌توانید به دنبال انواع سلاح‌ها و تجهیزات باشید.

استفاده از سلاح مناسب

استفاده از سلاح مناسب پابجی

بازی پابجی در سبک بقا و ترس ساخته شده است، بنابراین دراختیار داشتن اسلحه مناسب و قوی می‌تواند به شما در زنده ماندن و از میان برداشتن دشمنان کمک زیادی نماید. پس با پیدا کردن اولین سلاح شروع به جستجوی حرفه‌ای‌تر کنید و با انواع سلاح‌ها آشنا شوید. نکته‌ی دیگر که در انتخاب سلاح باید به آن توجه کنید این است که در بازی پابجی برای هر بازیکن سلاح مناسبی وجود دارد. درنتیجه باید سلاحی که در استفاده از آن راحت‌تر هستید را انتخاب نمایید.

جمع‌آوری لوازم محافظتی

در بازی پابجی برای زنده ماندن نیاز به آیتم‌های محافظتی خواهید داشت. بنابراین در انتخاب کلاه و زره مناسب دقت کنید. کلاه درجه 3 گزینه خوبی محسوب می‌شود و در صورتی که موفق به داشتن این آیتم شوید، نسبت به سایر بازیکنان برتر خواهید بود. این کلاه‌ها معمولا در بسته‌بندی‌هایی که توسط هواپیماها بر روی زمین پرتاب می‌شوند، یافت خواهد شد. علاوه بر آن انتخاب زره در بازی پابجی مهم است و باید بتوانید همواره زره سالم در اختیار داشته باشید.

پنهان شدن

پنهان شدن در بازی پابجی می‌تواند به شما در شرایط حساس کمک کند تا بتوانید بیشتر در این بازی زنده بمانید و امتیاز کسب کنید. مکان پنهان شدن نباید جایی باشد که دشمنان متوجه شوند و بتوانند با یک نارنجک به شما آسیب بزنند. برای مخفی شدن در بازی پابجی بهتر است از لباس‌هایی که هماهنگ با نقشه بازی است استفاده نمایید. لباس‌های هم‌رنگ با نقشه بازی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به راحتی خود را از دید دشمنان مخفی نگه دارید. علاوه بر آن پنهان شدن در بوته‌ها نیز از ترفندهای دیگر مخفی شدن در این بازی محسوب می‌شود.

استفاده از نارنجک

استفاده از نارنجک در پابجی

پرتاب درست یا اشتباه یک نارنجک می‌تواند سرنوشت شما را در بازی پابجی عوض کند. بنابراین قبل از پرتاب آن تمامی شرایط را بسنجید. استفاده از نارنجک‌های صوتی و دودزا نیز راه مناسبی برای فراهم کردن شرایط فرار شما خواهد بود. درنتیجه در زمان‌هایی که امکان مقابله با دشمنان را ندارید از نارنجک دودزا استفاده کنید. علاوه بر آن نارنجک صوتی نیز می‌تواند تا 10 ثانیه دشمن را بی‌دفاع کند. استفاده صحیح از هر نارنجک در موقعیت مناسب امکان زنده ماندن در بازی پابجی را برای شما فراهم می‌نماید.

و اما بهترین راه برای زنده ماندن در پابجی موبایل

خرید uc پابجی موبایل امکان زنده ماندن را برای شما در بازی پابجی فراهم می‌کند. برای خرید یوسی ارزان می‌توانید به سایت ایران موجو که از با سابقه‌ترین فروشگاه‌های آنلاین در زمینه خرید یوسی پابجی می‌باشد، مراجعه کنید و از مزایای خرید uc ارزان در فضایی امن و بدون قرار گرفتن در برابر تحریم‌ها بهره‌مند گردید. فروشگاه ایران موجو موفق شده تاکنون اعتماد بیش از 300 هزار نفر را بدست آورد. با خرید یوسی به تجهیزات قدرتمندی دسترسی خواهید داشت.