تجربه مدیریت در بازی‌های ویدیویی سال‌هاست همراه ماست و شرکت‌های گوناگون بازی سازی تا به امروز بازی‌های زیادی در حوزه‌های متفاوت با درون مایه سبک مدیریت توسعه داده و منتشر کرده‌اند.

اگر به سبک بازی‌های مدیریتی علاقه مند باشید می‌توانید بازی‌های زیادی در هر شکل و شمایلی که می‌خواهید پیدا کنید، از مدیریت یک کانال تلویونی محبوب در بازی‌ Live Tv Tycoon تا مدیریت یک تیم فوتبال در فوتبال سوپراستار.

توسعه دهندگان ایرانی هم در این مدت بیکار نبوده‌اند و بازی‌های زیادی در سبک بازی‌های مدیریتی منتشره کرده‌اند که از بهترین و خوش ساخت ترین آن‌ها می‌توان به عنوان تحسین برانگیز پرسیتی اشاره کرد.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از عناوین خوش ساخت و خلاقانه ایرانی به نام پیربابا را داریم، در ادامه با بررسی این عنوان جذاب با ما همراه باشید.

معرفی بازی پیربابا

تیز و بز باش

پیربابا یک بازی مدیریت شبیه به بازی‌های مدیریت رستوران است. بازی تا حد زیادی ما را یاد عنوان سفره چی می‌اندازد، گیم پلی بازی تقریبا همان است و فقط ایده و نام و ظاهر المان‌ها تغییر کرده‌اند.

اما همین ایده پیربابا می‌تواند بسیار موثر باشد و مخاطبان زیادی را جذب این بازی کند، شما در پیربابا مدیریت یک ایستگاه صلواتی را بر عهده دارید و باید به خوبی این ایستگاه صلواتی را اداره کنید.

مردم یک به یک به شما مراجعه می‌کنند و هر کدام چیزی خاص را مد نظر دارند و شما موظفید در زمانی معین سفارش آن‌ها را حاضر کنید، جدای از زمان محدودی که برای آماده کردن هر سفارش دارید زمان کل هر مرحله هم محدود است و باید سریع عمل کنید تا بتونید مرحله را با موفقیت و راضی کردن همه مردم به پایان برسانید.

دانلود بازی پیربابا

چای یا شربت

المان‌های به کار رفته هم کاملا مناسب و همگی از چیزهایی هستند که در یک ایستگاه صلواتی می‌توان پیدا کرد. چای، شربت، خرما و کیک یزدی برخی از آیتم های موجود در بازی هستند.

فضای بازی کاملا مناسب کاربر ایرانی و به طور کامل بومی سازی شده و سازنده با ایده بسیار خوب خود توانسته یک اثر صد در صد ایرانیزه شده و بومی به بازار ارائه کند.

جدای از بومی بودن تمام آیتم‌ها، کاراکترهای بازی که همان مراجعه کنندگان به شما هستند هم کاملا بومی سازی شده و دیالوگ‌هایی که به کار می‌برند و صدا گذاری خوب آن‌ها جذابیت بازی را افزایش داده است.

علاوه بر این‌ها در بازی نوحه‌ای هم پخش می‌شود که فضایی کاملا شبیه به ایستگاه صلواتی برای شما می‌سازد. نوحه‌ها اغلب از معروف‌ترین و محبوب ترین نوحه‌ها هستند و حس خوبی در کاربر ایجاد می‌کنند.

بازی ایرانی اندروید

ایستگاه صلواتی مجهز

از دیگر ویژگی‌های جالب پیربابا می‌توان به امکان ارتقای وسایل درون ایستگاه صلواتی اشاره کرد، شما می‌توانید با ارتقای وسایل خود کار خود را سریع‌تر کنید و ظرفیت موکب خود برای ارائه خدمات بیشتر کنید و راحت تر بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید.

پیربابا ویژگی‌های خوب دیگری هم دارد، در پیربابا شما می‌توانید ایستگاه‌های صلواتی مختلفی در شهرهای گوناگون تجربه کنید و در هر کدام با کاراکترهایی متفاوت و جدید و مختص به آن منطقه برخورد خواهید داشتُ این ویژگی‌ها باعث شده‌اند کاربران در پیربابا حس یکنواختی و خستگی نداشته باشند.

مجموعا می‌توان پیربابا را یک اثر خوش ساخت و فاخر و سرگرم کننده دانست که با تعداد مراحل بالا و گیم پلی روان و جذاب خود، در کنار فضای آشنا و بومی می‌تواند یکی از اولین گزینه‌های کاربران برای سرگرمی باشد. پیشنهاد می‌کنیم این بازی جذاب ایرانی را از دست ندهید.