بازی Miraculous Ladybug & Cat Noir یا افسانه دختر کفشدوزکی و پسر گربه‌ای یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در سبک اکشن و دویدنی است که امروز در این مقاله سعی در معرفی این بازی پرهیجان خواهیم داشت.

این بازی که از روی انیمیشن دختر کفشدوزکی (لیدی باگ) و پسر گربه‌ای ساخته شده و مسیر داستانی مشابه به آن نیز دارد، قطعا برای طرفداران این انیمیشن و حتی کسانی که آن را ندیده‌اند تجربه بسیار جالب و هیجان‌انگیزی خواهد بود؛ زیرا شخصیت‌های اصلی این بازی همان شخصیت‌های دوست داشتنی انیمیشن یعنی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه هستند که در برابر ارباب شرارت با قدرت می‌ایستند.

داستان بازی از این قرار است که شهر پاریس از اشرار پر شده و برای نجات به ابرقهرمانانی نیاز دارد که شهر را از چنگ آن‌ها خارج کند. شما با نصب بازی وارد دنیای ابرقهرمانی شده و ماموریت دارید تا به کمک دختر کفشدوزکی و گربه سیاه که هر کدام توانایی‌های خاص خودشان را دارند شهر پاریس را از بحران خارج کنید. اما چگونه؟

بازی رانر

شما در بازی دختر کفشدوزکی و پسر گربه‌ای باید بدوید و بدوید و از موانعی که پیش روی شماست یکی پس از دیگری عبور کنید. در این مسیر باید تلاش کنید از توانایی‌هایی که هر کدام از شخصیت ها دارند در بهترین زمان استفاده کنید تا قدم به قدم به پیروزی در بازی نزدیک شوید.
نکته جالب بازی اینجاست که شما گاهی اجازه ندارید از همه پتانسیل‌های قهرمان‌ها استفاده کنید و در مراحل مختلف باید ابتدا چالش‌هایی که بازی برای شما تعیین کرده را پشت سر گذاشته و سپس از مهارت‌های اصلی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه بازی استفاده کنید.

همان طور که احتمالا تا الان با توضیحات بالا متوجه شده اید که این بازی در سبک بازی‌های معروفی چون Subway Surfers است و این بازی را با آن‌ها مقایسه کرده اید. باید بگویم که دقیقا سبک بازی شباهت‌های زیادی به بازی Subway Surfers دارد اما با یک تفاوت بسیار مهم. تفاوت اصلی بازی دختر کفشدوزکی و پسر گربه‌ای در این است که این بازی بصورت مرحله ای پیش می‌رود و مانند سایر بازی‌ها به صورت رکوردی نیست.
این خود اصلی ترین دلیل برای تکراری نشدن بازی است و باگذر از هر مرحله قطعا برای مرحله بعد با چالش‌های بیشتر اشتیاق خواهید‌داشت. از این گذشته هر مرحله دارای محیط‌ها وموانع خاص خودش است و هر چه مراحل بیشتری را پشت سر می‌گذارید باید مهارتتان در عبور از موانع و چالش‌ها بیشتر شود؛ پس اصلا کار راحتی نخواهید داشت. حال تصور کنید باید در کنار همه این‌ها توکن‌ها را جمع کنید و به موقع از پاورآپ‌هایی که دارید استفاده کنید. پس واژه ابرقهرمان لایق شماست؛ به شرطی که جا نزنید و تا مرحله آخر که نهایتا با رئیس غول پیکر اشرار روبرو شوید بازی را ادامه دهید.

بازی کودکانه

در پایان نباید از ویژگی‌های گرافیکی و بصری بازی نیز به سادگی عبور کرد که با ترکیب رنگ‌های زیبا و موسیقی دلنشین جذابیت‌های بازی را دوچندان کرده است.

پس اگر شما هم عاشق بازی‌های دویدنی و پرهیجان هستید و دوست دارید تایم آزاد خود را با یک بازی خوب پر کنید بازی دختر کفشدوزکی و پسر گربه‌ای را دانلود کرده به شهر زیبای پاریس سفر کنید و خیابان‌ها و پشت بام‌های شهر را شبیه یک قهرمان یکی یکی رد کنید و مراحل بی‌شمار بازی را پشت سر بذارید.

به غیر از بازی Subway Surfers بازی‌هایی شبیه Spider-Man Unlimited و Temple Run نیز در این سبک بازی‌های دویدنی و اکشن وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را نیز امتحان کنید.