بازی اکشن و هیجان‌انگیز Mini Militia – Doodle Army 2 که آن را به اسم نبرد ارتش احمق می‌شناسند یک عنوان سرگرم‌ کننده و مهیج در بین سبک بازی‌های اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Appsomniacs ساخته شده است و شباهت زیادی به بازی پرطرفدار سربازهای کوچک دارد و با اقتباس از آن بازی طراحی شده است.

این بازی را در هر دو حالت آفلاین و آنلاین (حداکثر با 6 نفر) می‌توانید انجام دهید. سیر داستانی بازی به این صورت است که باید به عنوان یک سرباز و با استفاده از اسلحه‌هایی که در اختیار دارید نیروهای دشن را طی مراحل مختلف نابود کنید.

در این بازی می‌توانید از سلاح‌های مختلف مانند تک تیرانداز، تفنگ ساچمه‌ای و شعله‌افکن در مراحل مختلف استفاده کنید. قابلیت تغییر دادن اسلحه و استفاده از اسلحه‌ای دیگر نیز برایتان فراهم شده است که به وسیله آن‌ها می‌توانید با دشمنان خود مبارزه کنید.

دانلود بازی Mini Militia

استراتژی برد در این بازی به گونه‌ای است که با افزایش مهارت‌های خود می‌توانید امتیازتان را بالا ببرید. این بازی دارای دو حالت همکاری و بقا است که هر کدام را دوست دارید می‌توانید انتخاب کنید.

در بازی باید سعی کنید سرباز خود را آموزش دهید و او را با افزایش مهارت‌هایش برای مبارزه آماده کنید.

نکته مهم و جالب بازی Mini Militia 2 این است که می‌توانید در هر مرحله از سربازهای متفاوت با قابلیت‌های متفاوت استفاده کنید و آن‌ها را آماده اعزام به میدان نبرد کنید.

ظاهر این سربازها نیز با یکدیگر فرق دارد تا هیجان بازی زیاد شود و ذهنیت متفاوتی پیدا کنید.

معرفی بازی Mini Militia

طراحان بازی با طراحی لوکیشن‌های گوناگون جلوی تکراری بودن بازی را گرفتند و گرافیک بسیار ساده ولی با این حال حرفه‌ای آن شما را خیلی زود به بازی معتاد می‌کند.

اگر به دنبال یک بازی چالش برانگیز و جنگی به صورت تک نفره و آنلاین همراه با دوستان خود هستید پیشنهاد می‌کنیم این بازی فوق العاده را تجربه کنید.

خصوصیات بازی Mini Militia 2 در یک نگاه:

  • گرافیک ساده و دو بعدی
  • امکان مبارزه چند نفره به صورت آنلاین
  • امکان استفاده از نارنجک در کنار اسلحه
  • اسلحه‌های مختلف با قابلیت‌های ویژه
  • دارای کنترل‌های بسیار روان و عالی و استفاده از دو دست
  • قابلیت پرواز به صورت عمودی با کفش‌های موشکی
  • تنوع بالای نقشه‌ها
  • افزایش روزانه سکه و ذخیره آن‌ها