این روز‌ها همه افراد تلفن همراه دارند و تعداد زیادی از آن‌ها بازی‌هایی را بر روی پلتفرم اندروید و یا آی او اس تجربه کرده‌اند. بازی‌های موبایلی همیشه انتخاب خوبی برای گذراندن وقت و سرگرم شدن بوده‌اند و بعید است همین حالا که این مطلب را می‌خوانید، تلفنی بدون حداقل یک بازی روی آن داشته باشید. می‌تواند برای تنها سرگرم شدن باشد یا یک حرفه‌ای باشید. این روز‌ها همه حجم کمتر و محتوای بیشتر را ترجیح می‌دهند و افرادی که تنها برای تفریح بازی‌هایی را روی موبایل خود نصب می‌کنند، همیشه به حجم بازی توجه دارند. بازی جالب شد یک بازی جذاب و کم حجم برای موبایل است. یک بازی معمایی تقریبا ساده اما نیازمند هوش، فکر و تمرکز که می‌تواند لحظات خاص و چالش‌برانگیزی را برایتان فراهم آورد.

بازی هوش برای اندروید

مراحل جذاب و متفاوت!

در این بازی شما باید معما‌های ساده و دشوار را حل کنید و به مرحله بعدی بروید. بازی جالب شد، ۱۶۵ مرحله دارد که هرکدام نیازمند یک فکر خلاق و توجه زیاد به جزییات دارد. بهتر است این را همیشه به خاطر داشته باشید که گاهی وقت‌ها جواب سوال در خود آن است؛ با همین باور شما می‌توانید بسیاری از معما‌های بازی را حل کنید و آن‌را به جلو ببرید!

فکر کنید و دقیق باشید!

سوالات بازی جالب شد جوری طرح شدند که یا نیاز به فکر برای مدت طولانی دارند و یا لحظاتی بعد توسط شما پاسخ داده می‌شوند. همچنین پرسش‌های این بازی، انحرافی‌ست؛ به‌طوری‌که ساده‌ترین چیز‌ها از شما طلب می‌شود ولی شما به دنبال جوابی منطقی و سخت برای آن می‌گردید. فرصت‌های شما برای پاسخ دادن به آن‌ها محدود است، پس سعی کنید تا مطمئن نشده‌اید، پاسخ ندهید.

هوشمندانه عمل کنید!

با هر‌یک از جواب‌های غلط، یک قلب یا یکی از جان‌های خود را از دست می‌دهید؛ پس سعی کنید هوشمندانه فکر و عمل کنید. کلید موفقیت شما، نگاه کردن به مسائل از زاویه‌ای دیگر است. تنها کلیک روی گزینه‌ها برای انتخاب و دست‌یافتن به جواب کافی نیست! شما حتی در بعضی موارد باید گوشی تلفن خود‌ را تکان دهید تا اتفاقی برای آیتم‌ها بیافتد و تغییری ایجاد شود، با این روش راحت‌تر به جواب دست پیدا می‌کنید.

بازی iq برای موبایل

لذت تجربه یک بازی چالش‌برانگیز با دوستان!

بازی جالب شد می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای سرگرم شدن و لذت محک زدن خود به همراه دوستان و آشنایان باشد. می‌توانید درکنار هم از این بازی لذت ببرید و در مراحل سخت و دشوار به یک‌دیگر کمک کنید. البته در خود بازی برای آسان‌تر شدن آن، می‌توانید از کمک‌های مختلف استفاده کنید.

از بازی کمک بگیرید!

ممکن است مراحلی برای شما بسیار سخت باشد و دیگر طاقت فکر و گذاشتن وقت روی آن‌ را نداشته باشید؛ شاید هم تنها یک فرصت برای‌تان باقی‌ مانده باشد و نخواهید آن‌را از دست بدهید. شما می‌توانید از قابلیت‌های بازی کمک بگیرید تا مراحل را پشت سر بگذارید! می‌توانید به صورت رایگان از قابلیت راهنما بازی استفاده کنید و یا برای آن سکه خرج کنید. یا حتی از گردونه شانس استفاده کنید و سکه یا جان اضافه دریافت کنید.

بازی جالب شد بهترین انتخاب برای سرگرمی به همراه دوستان و خانواده است تا از مراحل متنوع آن لذت ببرید!

در ادامه می‌توانید درباره بازی brain out در بازیاتو بخوانید.