یکی از سبک های پرطرفدار این روزهای گیم موبایل، دانستی وحدس کلمات است.وجود عناوین متعدد و پر دانلود در این سبک ، خود گواه بر این محبوبیت است.

بازی جذاب پرسش و پاسخی ایرانی که ساخت استودیو ایدک گیمز است، بازی نینجا کوییز میخواهد تجربه جدیدی را به بازیکنان موبایلی ارائه دهند.باید دید چقدر موفق به انجام این کار شده اند. با ما در بازیاتو همراه باشید.

 

دانلود بازی پرسش و پاسخی

 

شاید در نگاه اول پیش خودتان فکر کنید که این سبک بازی بسیار تکراری بوده و جذابیت زیادی ندارد اما بهتر است بدانید که ویژگی های خاص این بازی آن را از سایر بازی های هم رده خود متمایز می کند که در ادامه با این ویژگی ها آشنا می شویم. ویژگی هایی که نینجا کوییز را تا حد زیادی میتواند از بازی مثل کوییز آف کینگ فاصله بگیرد و تجربه خاص خود را به کاربران هدیه کند.

در ابتدا شما باید ثبت نام کرده و پروفایل خود را کامل کنید تا وارد بازی شوید.

برای شروع بازی با لمس دکمه ی بازی جدید، سه حالت بازی نمایان می شود.

اولین حالت حریف شانسی نامیده شده که شما را به صورت تصادفی با نفر دیگر وارد رقابت می کند .در قسمت جست و جوی اسم شما می توانید فرد مورد نظر خود را پیدا کنید و با آن به رقابت بپردازید . هم چنین قسمتی هم به نام دوستان اخیر وجود دارد که شامل نفراتی است که شما به عنوان دوست آن ها را پذیرفته اید و یا بلعکس.

 

دانلود بازی ninja quiz

بعد از مشخص شدن حریف خود وارد قسمت انتخاب موضوع می شوید که شامل سه موضوع است که اگرتمایل به انخاب آن ها نداشتید می توانید با پرداخت مقداری سکه موضوعات جدیدی را اضافه کنید .

باید به این نکته اشاره کرد که قبل از شروع رقابت می توانید اطلاعاتی کلی از حریف خود را مشاهده کنید.

اما  نحوه پرسش سوال در این بازی به صورتی است که تعدادی سوال به طور هم زمان از شما و حریفتان پرسیده می شود که براساس سرعت عمل و پاسخ های درست شما امتیازاتی را دریافت می کنید . نکته ای که وجود دارد این است که شما می توانید بعد از پرسش هر سوال بلافاصله متوجه شوید که رقیبتان پاسخ درست را انتخاب کرده است یا خیر و همچنین متوجه میزان امتیاز دریافتی رقیبتان می شوید .

 

دانلود بازی نینجا کوییز

در حین پرسش به سوالات، سه گزینه وجود دارد که شما می توانید با پرداخت میزان مشخصی سکه از آن ها استفاده کنید مانند کری خواندن برای حریف ، حذف دو گزینه و زمان اضافه .

از آن جا که زمان پاسخ گویی به هر سوال ده ثانیه بوده می توانید با گزینه زمان اضافه این زمان را افزایش دهید.

بعد از اتمام بازی برنده کسی است که قاعدتا امتیاز بالا تری را دریافت کرده باشد.شما حتی بعد از اتمام بازی می توانید به رقیبتان درخواست بازی مجدد بدهید و در صورت قبول حتی گفت و گو کنید.

بازی شامل لیگ هفتگی نیز بوده که هر لیگ دوره مشخص دارد و شامل جوایزی نیز است.

یکی دیگر از نکات جالب این است که شما با طرح کردن سوال ( در صورت تایید ) سکه دریافت خواهید کرد.

 

دانلود بازی فکری

و در آخر باید گفت که بازی دارای گیم پلی زیبا و روانی است که با افکت های زیبا صدا و رنگ بندی های مناسب  جذاب و هیجان انگیز شده است و حس جدیدی را به شما منتقل می کند .

کار با محیط بازی بسیار ساده و به سهولت قابل انجام است به گونه ای که اصلا دچار سردرگمی نخواهید شد.

سرور بازی پرسرعت بوده وفرآیند ثبت نام به سرعت انجام شده و در قسمت جست و جو حریف شانسی در کمترین زمان حریف شما مشخص شده و بازی شروع می شود.

سرعت لود صفحه های بازی بسیار خوب بوده و شمارا کلافه نمی کند .

در آخر باید بگوییم که شما می توانید اوقات بسیار سرگرم کننده ای  را با این بازی زیبا برای خود رقم بزنید بدون آنکه گذر زمان را متوجه شوید.