به گزارش روابط عمومی جشنواره انسان تمام دبیرخانه جشنواره «انسان تمام»، آماده است تا از سه ساعت قبل از شروع اختتامیه (ساعت ۱۵ روز ۲۹ بهمن ماه) در لابی «پردیس تئاتر تهران» در پنج غرفه مجزا از واحد‌های هنری ادبی گوناگون این مجموعه، با مهمانان خویش گفتگو کرده و از آنان برای دعوت به همکاری با توضیحات و توجیهات کافی استقبال کند.

جشنواره هنری، ادبی و آموزشی «انسان تمام» با چشم‌انداز معرفی تمدنی نوین با محوریت امام زمان (عج) به جهان متولد شد.

این جشنواره که محصول بیش از سی سال پژوهش و قلم‌زدن‌های حجت‌الاسلام محمد شجاعی در معرفی «خودِ حقیقی انسان» است، قصد دارد این پژوهش‌ها را در فرم‌های فاخر هنری، ادبی و آموزشی به خلق و ظهور برساند.

در اهداف و مبانی جشنواره انسان تمام آمده است که تغییر نظام دنیا به سمت تمدنی نو، آرام، شاد و نورانی و تمدنی بر پایه فطرتی که انسان بر اساس آن وجود یافته، مشهود است و خستگی و ناامنی بشر از سقوط اخلاق و کششِ درونی او برای دنیایی امن، او را به سمت یک تمدن پاک و صلح‌آمیز به پیش می‌برد و بسیار زود است روزی که طلب انسان‌های جهان برای شناخت تنها نماینده متخصص و معصوم خدا در زمین، صاحبان قلم، هنر و رسانه را غافلگیر کند.
در بخش آموزش خلاق در مجموع 100اثر از 63 هنرمند به دست داوران جشنواره رسید که از میان آنها 40 اثر در بخش طرح درس و 60 اثر در بخش ایده پردازی بازی بودند.
این همایش، صرفاً یک اختتامیه برای اهدای جوایز نیست. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد که مخاطبان را به طور کامل با مجموعه هنری انسان تمام، اهداف، نقشه راهبردی و سبک هنری این مجموعه آشنا و از تولیدات جدید آن رونمایی کنیم. این آشناییِ کامل، برای جذب استعدادهای جدید برای پیوستن به این تیم، و شروع یک جریان تولیدی در بخش‌های آموزشی خلاق و فرم‌های هنری است.
به عنوان مثال نفرِ اول بخش طراحی بازی، هرگز سابقه فعالیت در این زمینه را نداشت، اما چون بر مفاهیم انسانی مسلط بود، توانست بازی خوبی را طراحی کند که با کمک دبیران و داوران این بخش، این بازی در حال تکمیل‌سازی است تا به چرخه‌ی تولید برسد.

اختتامیه دومین دوره جشنواره انسان تمام در روز عید بزرگ مبعث پیامبر رحمت (ص) همراه با  جشن مبعث و اعیاد شعبانیه، رونمایی از آخرین تولیداتِ انسانی استودیو هنری انسان تمام در چند گرایش جشنواره،  اجرای تئاتر با محوریت انسان تمام، اجرای هنرمندان برگزیده چند بخش از جشنواره در دوره‌های اول و دوم و معرفی و اهدای جوایز به برگزیدگان دومین دوره جشنواره برگزار می‌شود.
این برنامه  29 بهمن (عید مبعث) در جنب فرهنگسرای خاوران ـ تالار پردیس تئاتر تهران از ساعت 18:30 الی 21:30 برگزار می‌شود و دبیرخانه جشنواره از ساعت 15 در لابی پردیس تئاتر، در پنج غرفه مجزا (محتوا ـ کودک ـ گرافیک ـ رسانه ـ رسانه‌های دیجیتال)، آماده گفت‌وگو و آشنایی با صاحبان ایده، قلم، هنر و رسانه است.

آدرس سایت جشنواره انسان تمام :
Ensanetamam.ir

شماره تماس دبیرخانه: 
۰۲۱- ۵۵۹۶۱۴۱۲
شماره واتس‌اپ دبیرخانه: 
+۹۸ ۹۳۹ ۴۰۵ ۶۷۹۵