پیروزی به عنوان یک بازیکن عادی در بازی Among Us کار سختی به نظر می‌رسد، اما در این پست می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید با کمک هم‌تیمی‌هایتان قبل از این که خائن (Impostor) یا خائنین بتوانند بازی را با پیروزی خود به پایان برسانند شما بتوانید آن‌ها را شناسایی کنید و یا با انجام تمامی تسک‌ها در سریع‌ترین زمان، پیروز شوید.

این مطلب در ادامه آموزش بازی Among Us آماده شده به شما پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر ابتدا آن را در بازیاتو بخوانید و با بازی Among Us بیشتر آشنا شوید.

1- تسک‌هایی که باید انجام شوند:

الف) شما به عنوان تیم تعمیر سفینه، وظایف زیادی در فضاپیما دارید که باید بتوانید هر چه سریعتر آن‌ها را تکمیل کنید. اما نکته‌ای که اینجا حائز اهمیت است این است که هیچ گاه تنهایی به سراغ انجام آن‌ها نروید، زیرا بهترین زمان برای اینکه Impostor بتواند شما را از پای درآورد، زمانی است که شما را بتواند تنها گیر بیاورد.

ب) نکته‌ی مهم دیگر در مورد تسک‌ها این است که، شما باید با زرنگی علاوه بر انجام تسک‌ها، حواستان هم به افراد دیگری که در نزدیکی شما در حال انجام تسک هستند نیز باشد. شاید بپرسید چرا!

بازی amog us برای موبایل

در بالای صفحه، یک نوار پیشرفت وجود دارد که با انجام هر تسک، مقداری از آن جلو می‌رود و اگر فرد یک خائن باشد و در حال تظاهر باشد هنگام تمام شدن تسک خود و راه افتادن اگر بار تسک‌ها جلو نرفت، به راحتی متوجه خواهید شد که فرد مورد نظر یک خائن است و در حال تظاهر کردن است.

فراموش نکنید که انجام Fake Task در بازی از اولین نکاتی است که یک خائن خوب باید در بازی امانگ آس یاد بگیرد؛ پس به هیچ کس الکی اعتماد نکنید.

در نهایت حواستان به طور شش دانگ باید به دور و بر باشد.

2- استفاده از ابزار‌های جاسوسی در بازی:

در حین بازی دو ابزار مهم وجود دارد که می‌توانید پس از کامل کردن تسک‌ها به سراغ آن‌ها بروید و همه را زیر نظر بگیرید.

اولی یک سنسور است که فقط مکان افراد در سفینه را به شما نشان می‌دهد و ابزار دوم که مهم‌تر است نیز CCTV یا اتاق دوربین مدار بسته است که در می‌تواند دید خوبی از کل سفینه (کشتی) به شما بدهد و تقریبا دوربین‌ها در اکثر راهروها وجود دارند و در نتیجه می‌توانید رفتار همه را کنترل کنید.

بازی among us

البته روی دوربین‌ها چراغی وجود دارد که هنگامی که فردی آن‌ها را چک می‌کند، شروع به چشمک زدن می‌کند و در نتیجه اگر خائن آن را ببینید امکان دارد که به سراغ شما آمده و شما را به قتل برساند و از شر یک مزاحم راحت شود.

crewmate

3- جسد‌هایی که کشف می‌شوند:

اگر جسدی کشف کردید و گزارش دادید، باید سعی کنید محیط قبل از زمان گزارش را در ذهنتان شبیه سازی کنید و اطلاعات کاملی را در اختیار دیگران قرار دهید تا آن‌ها نیز با اضافه کردن اطلاعات خود و استفاده از اطلاعات شما بتوانند نتیجه‌گیری صحیحی را به دیگران ارائه دهند.

در این زمان سعی کنید با طرح سوالاتی مانند اینکه چه تسک‌هایی را انجام داده‌اند و قبل از گزارش دادن جسد کجا بودند، افراد را به چالش بکشید و جواب‌هایشان را با شواهد خود و ادعا‌های دیگران تطابق بدهید. در نهایت اگر متوجه شدید که بازیکنی سکوت کرد و یا کم حرف بود باید به او شک کنید، به عبارت دیگر : (He is kinda SUS).

بازی مافیا برای موبایل

با توجه به این که خائن هم می‌تواند در بازی Report دهد، حتی اگر قاتل نباشید ولی نتوانید از خود دفاع کنید و خوب صحبت کنید ممکن است توسط افراد دیگر به قتل متهم شوید و از بازی اخراج گردید.

4- فدا کردن افراد:

پس از بحث و مشورت در مورد اینکه خائن چه کسی می‌تواند باشد، باید یک نفر را بیرون بیندازید، اما مراقب باشید زیرا اگر فرد منتخب شما خائن باشد که هیچ تبریک می‌گوییم، اما اگر خائن نباشد سکه برمی‌گردد زیرا نه تنها یک فرد بی‌گناه را به اشتباه بیرون انداخته‌اید بلکه بقیه‌ی افراد سفینه نیز به شما شک می‌کنند که شاید خود شما خائن باشید و در پی بیرون کردن بقیه هستید. پس مراقب انتخاب‌های خود در طول بازی باشید و منطقی و با اعتماد به نفس صحبت کنید.

امانگ آس مجانی

اگر می‌خواهید به یک خائن کاربلد در بازی Among Us تبدیل شوید، حتما منتظر مطلب جدید بازیاتو باشید چرا که قصد داریم به شما یاد بدهیم که چگونه یک Impostor می‌تواند با اجرای چند ترفند به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن پیروز شود.

همچنین برای دانلود بازی می‌توانید به مطلب معرفی و آموزش بازی Among Us که در ابتدا اشاره کردیم مراجعه کنید.